Що буде з організмом, якщо потренуватися на порожній шлунок
17.04.2019 757 0 newsdaily.org.ua

Що буде з організмом, якщо потренуватися на порожній шлунок

В закладки

Що буде з організмом, якщо потренуватися на порожній шлунок

© Wand_Prapan/iStock

Якщо ви намагаєтеся відмовитися від їжі перед тренуванням в якості довгострокової перспективи, то вам варто бути уважнішими. Leaf розповідають про особливості харчування під час занять спортом.

Вміст матеріалу

Вплив тренування на порожній шлунок на організм

Ось кілька можливих побічних ефектів з якими ви можете зіткнутися з-за відсутності їжі перед тренуванням.

Погіршення самопочуття

© bruce mars/Pexels

Вам може знадобитися зробити більше перерв, ніж зазвичай, або трохи посидіти, якщо ви відчуваєте голод. «Відчуття легкого запаморочення, нудоти і чутливості до світла — все це ознаки виснаження і високого кров'яного тиску. На цьому етапі вам потрібні прості цукри, щоб допомогти вам вибратися з цієї зони, наприклад, апельсиновий сік або невеликий батончик з мюслі», — говорить Джеймс. Шапіро, особистий тренер з Нью-Йорка.

Млява розминка

Ваша розминка буде млявою. «Це можна пов'язати це з низьким рівнем цукру в крові, низьким кров'яним тиском, втомою, викликаної порожнім шлунком, а також з меншою розумової концентрацією», — говорить Шапіро.

Зниження активності

© Tirachard Kumtanom/Pexels

Якщо ви будете почувати себе погано, то виконайте менше підходів. Також у вас збільшитися відчуття спраги, що завадить інтенсивному виконання вправ.

Читайте також 7 ознак того, що у вас перебір з тренуваннями в залі

Відсутність бажання до занять спортом

«Серйозні побічні ефекти від занять спортом можуть викликати несприятливі почуття, які можуть спонукати вас не відвідувати тренування в подальшому», — говорить Шапіро.

«Як тренер, я розчаровуюся як своєму клієнтові, так і в собі, тому що частина моєї відповідальності полягає в навчанні поведінки мого клієнта, яке веде до успіху. Це трапляється рідко, але навчитися залишати своє его за дверима, приходячи на тренування на голодний шлунок, може допомогти вам. Це означає, що ви повинні піти на йогу або поміняти звичайну тренування на легкий підхід на велотренажері. Або просто з'їжте що-небудь і будьте готові до складної тренуванні попереду», — рекомендує він.

Спалювання більшої кількості жиру

© JÉSHOOTS/Pexels

«Вуглеводи є найбільш легко використовуваним джерелом палива для організму. Вуглеводи накопичуються у вигляді глікогену, і ці запаси виснажуються, коли ми витрачаємо енергію. У стані натще глікогену не так багато, тому організм повинен спалювати жир як паливо замість вуглеводів. Щоб робити це, організм переходить у стан кетозу, при якому утворюються кетонові тіла і спалюються як паливо», — пояснює Джої Кейн, сертифікований персональний тренер і дієтолог.

Краще виконання вправ

«Коли ви тренуєтеся натщесерце, але не голодні, ваше тіло насправді працює досить добре з кількох причин. Кров легше відходить до скелетних і серцевого м'яза. Чим більше крові у вас є для роботи, тим краще ваша продуктивність», — говорить Брендон Менторе, тренер з силової та фізичної підготовки, спеціаліст з функціональної медицині і спортивний дієтолог.

Якщо їжа відсутня, то кортизол і адреналін мають більший сплеск в крові, що також підвищує працездатність. Кортизол підвищує рівень енергії, а адреналін посилює продуктивність.

Тепер ви знаєте, вплив тренування на порожній шлунок на організм. Сподіваємося, що ця інформація допоможе вам зрозуміти, чи варто приймати їжу перед походом в спортзал чи ні.

Що їсти перед тренуванням, щоб швидше спалити жир
© bernardbodo/iStock Тренування і правильне харчування – дві взаємопов'язані речі. Для того, щоб схуднення стало можливим, потрібно приділяти увагу кожній з них. Якщо ви
Жіноча кругове тренування, яка в короткі терміни спалює жир
© Bojan89/iStock Кругові тренування дуже ефективні для спалювання жиру. Величезною перевагою цього напрямку фітнесу є те, що спалюються жирові відкладення не тільки в
Через скільки часу після їжі можна тренуватися: гід по правильному розкладом
©Pixabay Кожен поважаючий себе спортсмен знає, що їжа перед тренуванням заборонена. Якщо не дотримуватися цього правила, то можна заробити дискомфорт у шлунку, швидку
Фітнес звички, які шкодять вашій тренуванні
©Jacob Ammentorp Lund/IStock Якщо ваші виснажливі тренування не дають бажаного результату, ймовірно, ви робите поширені помилки як у спортзалі, так і за його межами.
Продукти, з якими ви отримаєте більше енергії, ніж від кави
Якщо ви вирішили відмовитися від кави чи просто цікавитеся, що також бадьорить, як цей напій, то є хороші новини. Ми підготували список продуктів, які дозволять вам
Ефективні поради щодо вправі вакуум, який формує талію і прес
© thescienceofeating.com Якщо основна мета ваших тренувань — плоский живіт, а не рельєфні кубики преса, пора додати в свою фітнес-програму надзвичайно ефективна вправа