20 речей, про які більшість чоловіків брешуть своїм жінкам
06.05.2019 281 0 newsdaily.org.ua

20 речей, про які більшість чоловіків брешуть своїм жінкам

В закладки

20 речей, про які більшість чоловіків брешуть своїм жінкам

© GeorgeRudy/iStock

Ви можете повірити в те, що в середньому чоловіки брешуть близько шести разів на день? Деякі жінки були б здивовані, почувши таку статистику, в той час як інші просто кивали головою. The Talko розповідають, про що найчастіше не договорюють чоловіки.

Вміст матеріалу

Про що чоловіки брешуть жінкам: 20 речей

Приготуйтеся до тотального викриття.

20. Чоловіки довіряють своїй жінці, коли вона проводить вечір з друзями

У чоловіків крихке его, і вони також знають, що думають інші чоловіки. Хотів би ви визнати це чи ні, але ваш бойфренд ревнує вас, коли ви зустрічаєтеся з друзями.

«На більш глибокому рівні це відсутність довіри до інших означає низьку самооцінку. А це означає, що ви очікуєте, що вас підведуть», — пояснює Лінда Еспозіто в журналі «Психологія сьогодні».

© vjapratama/Pexels

19. Чоловіки дивляться тільки на свою жінку

Не варто недооцінювати красивих жінок. Але не хвилюйтеся, якщо чоловік заглядається на іншу дівчину – це нічого не значить. Турбуватися потрібно в тому випадку, якщо ваш партнер починає вас порівнювати з іншими.

18. Чоловіки забувають про проханнях

Давайте будемо по-справжньому чесними: він не забув, він просто не зробив того, про що ви його просили. Це одна з брехні, яку чоловік скаже, намагаючись не попастися. Неважливо, про що ви просили його, він не захоче говорити правду, щоб не розчарувати вас.

17. Чоловіки не встигають відповідати на повідомлення

В сучасну епоху, коли мобільні телефони знаходяться так близько, що ми практично спимо з ними, важко повірити, що у когось немає часу на відповідь. Якщо хлопець не листується з тобою, це тому, що він вирішив, що ти не є пріоритетом у його житті.

16. Чоловікам терміново потрібно зупинитися десь після роботи

Коли чоловік не говорить про своє точне місцезнаходження, це може призвести до складної ситуації. Він технічно не бреше, але він також не говорить вам, де він знаходиться. Це дуже поширена брехня, яку чоловіки говорять своїм другим половинкам.

Звичайно, все може бути невинно. Він міг зупинитися в барі і випити після роботи. Можливо, у нього був важкий день, і йому потрібно було піти в тренажерний зал. Тому не влаштовуйте скандал, після його повернення додому.

15. Чоловіки слухають все, що говорять жінки

Чоловіки часто забувають про те, що ви сказали після декількох хвилин, тому що не слухають вас. Хлопці стверджують, що жінки говорять занадто багато, і тому вони відсторонюються, але дослідження, проведене фахівцем з гендерних комунікацій Деборою Таннен, показало, що чоловіки говорять в основному стільки ж, скільки жінки.

Josh Willink

14. Чоловіки люблять проводити час з сім'єю

Звичайно, він не може заперечувати проти вашої родини, і він може навіть подумати, що вони круті. Але якщо б у нього був вибір бути з ними або тусуватися зі своїми друзями, він би вибрав другий пункт. Ніхто по-справжньому не любить проводити час із сім'єю своїх близьких.

13. Чоловіки не знають чому їх дівчина засмучена

Він може вдавати, ніби не знає, щоб не брати участь у драмі. На жаль, чоловіки вдають, що не помічають проблем, щоб не вплутуватися в них.

12. У чоловіків є дівчина, яка для них просто «подруга»

У деяких хлопців є «просто подруга», але ми всі знаємо, що це не просто друг. В окремих випадках це може мати місце, але жіноча інтуїція — це все, і коли ви отримуєте ці дивні вібрації, ви точно знаєте, що вони означають. Тим не менш, переконайтеся, що ви не робите те, що руйнує ваші стосунки, наприклад, стеження.

«Злом чиїхось акаунтів є повним порушенням конфіденційності. І це незаконно. Ви повинні запитати себе, чи варто цей крок руйнування ваших стосунків», — каже мотиваційний спікер Джонатан Спринклс.

Читайте також 8 ознак, що ваш партнер – соціопат

11. Чоловіки не хочуть квапити події

Коли хлопець говорить, що хоче діяти повільно, це велика брехня. Сумна правда в тому, що він ще не впевнений, чи він справді тебе любить, тому йому потрібен час, щоб це зрозуміти. Така людина тільки витрачає ваш час і швидше за все не буде будувати з вами відносини.

10. Чоловіки не ревнують до попередніх партнерів

Твій хлопець хоче бути альфа-самцем у твоєму житті. Він хотів би вірити, що немає ні одного хлопця, який коли-небудь був до нього, або, принаймні, нікого, хто відповідав би йому. Якщо ви все ще спілкуєтеся з колишнім, цілком ймовірно, що це зводить вашого чоловіка з розуму.

Доктор Гвендолін Сейдман, професор психології в коледжі Олбрайт, розповідає: «Якщо ви відчуваєте почуття ревнощів, поговоріть про це зі своїм партнером — але те, як ви говорите, є ключовим: якщо ви висловлюєте гнів або сарказм, це не допоможе. Спокійно спробуйте знайти вихід із ситуації».

© Burst/Pexels

9. Чоловіків завжди зайняті

Якщо хлопець коли-небудь говорив вам: «Причина не в тобі. У мене просто зараз багато справ», це брехня. Вся проблема в тобі. Він просто не хоче визнавати це.

8. Чоловіки думають, що дівчата добре виглядають вранці

Ваш чоловік, можливо, навіть сказав вам, що ви чудово виглядаєте, коли ви були в брудному старому спортивному костюмі або ви давно не укладали волосся, але є ймовірність, що він так не думає (але все одно любить вас).

7. Чоловіки не знають, чому дівчина продовжує дзвонити їм

Кожен чоловік знає, чому йому дзвонить інша дівчина. Сподіваємося, якщо ви перебуваєте в любовних відносинах, то вашому хлопцеві не будуть надходити випадкові дзвінки від якоїсь іншої жінки. Якщо це все-таки відбувається, то він повинен бути чесний з вами.

6. Чоловіки ніколи не брешуть своїм дівчатам

Сказати, що ви ніколи не брешете — це майже напевно брехня сама по собі. Як щодо маленької білої брехні, яку всі говорять в якийсь момент? Це не зроблено з якимось злим умислом, але іноді трапляється.

5. Чоловікам подобається, як готує їх кохана

Ви любите готувати для свого чоловіка. Це змушує вас відчувати, що ви дбаєте про нього. Але, може бути, ви не так гарні в цьому. Тому вашому чоловікові доведеться брехати про ваших кулінарних здібностях.

© Maria Lindsey/Pexels

4. Чоловікам подобається слухати плітки

Ви можете подумати, що ваш хлопець любить розповіді про ваших подружок, але це не так. Постарайтеся, якомога менше говорити про непотрібних речах.

3. Чоловіки люблять обніматися

Ви можете подумати, що ваш чоловік любить обійматися так само сильно, як і ви, але, ймовірно, це не той випадок. Іноді він просто хоче перевернутися і заснути.

2. Чоловікам завжди подобається, як виглядає їх дівчина

Якщо вам цікаво, чи варто вам більше ходити в спортзал або їсти здорову їжу, то вам, ймовірно, не потрібно ставити ці питання вашому чоловікові. Жоден хлопець не скаже своїй дівчині, що вона повинна піти в спортзал або змінити свій спосіб життя, тому він, очевидно, збирається брехати вам, тому що він не хоче образити ваші почуття.

1. Чоловіки не проти віддавати свої толстовки

Довіряйте нам, пані, він абсолютно не проти, коли ви позичаєте його одяг, а потім ніколи не повертаєте її. Можливо, ви любите спати поруч з його улюбленою толстовкою, але він, ймовірно, задається питанням, як попросити вас повернути її.

Тепер ви знаєте, про що чоловіки брешуть жінкам. Ця інформація допоможе вам більше дізнатися про відносини і щось змінити в них.

7 поширених видів брехні чоловіків, расказанных жінкам
©Vasyl Dolmatov/IStock Чому люди брешуть? Причиною брехні може стати безліч факторів. Чоловіки часто брешуть, щоб уникнути покарання, зберегти відносини, дістати жінку
5 причин, чому жінкам потрібно більше сну, ніж чоловікам
© rawpixel.com/Pexels Всім добре відомо про фізіологічні відмінності між чоловіками і жінками, але чи знали ви, що вони впливають на сон? Останні дослідження показують,
Дослідження пояснило, чому чоловіки перебільшують кількість статевих партнерок
© rawpixel.com/Pexels Дослідження показують, що чоловіки брешуть про кількість жінок, тому що просто не пам'ятають точне число. Mail Online розповідають детальніше про
На старт, увага, спати: ключові відмінності між сном чоловіки та жінки
© Povozniuk/iStock Доктор Березня Кортес з Нью-Йорка, яка спеціалізується на лікуванні розладів сну, розповіла порталу Pure Wow про чотирьох основних відмінностях між
Топ-10 фактів про чоловіків, які рідко розуміють жінки
© aaandrea/Pixabay Чоловіки і жінки з різних планет. Ви згодні? У жінок своя психологія. У чоловіків – своя. Деякі особливості чоловіків нам абсолютно незрозумілі. Чому
Чому чоловіки брешуть частіше за жінок – наукове пояснення
© SIphotography/iStock Нещодавно вчені з'ясували, чому чоловіки брешуть частіше за жінок і в яких ситуаціях це відбувається. Fatherly докладніше розповідають про новому