10 ознак, що колишній партнер хоче до вас повернутися
12.03.2019 2873 0 newsdaily.org.ua

10 ознак, що колишній партнер хоче до вас повернутися

В закладки

10 ознак, що колишній партнер хоче до вас повернутися

© nd3000/iStock

Розставання з людиною, який колись був для вас всіх, і без того непросту справу. Але пережити розрив буде набагато складніше, якщо колишній постійно відправляє вам смішні відео в соцмережах, лайкает ваші знімки в Instagram, та й взагалі веде себе так, немов ви вирішили залишитися хорошими друзями (хоча насправді нічого такого не відбувалося).

Якщо все перераховане вище — ваш випадок, то, можливо, що екс-бойфренд хоче вас повернути. І ось ТОП-10 ознак, які допоможуть в цьому переконатися.

1. Він приховує своє особисте життя

Ви нічого не знаєте про його особисте життя, — але не тому, що вам не цікаво, а тому, що її, швидше за все, і немає. Інший варіант — він приховує навіть від близьких друзів, що досить дивно, погодьтеся. Якщо екс-бойфренд все ще любить вас, то, логічно, що він не стане зустрічатися з кимось іншим, поки є хоч би мінімальний шанс на щасливе возз'єднання.

2. Він змушує думати, що йому вас не вистачає

Задумайтеся, якщо він постійно пише в статусі щось на кшталт «Моє життя раптом стала такою самотньою» або «Шкода, що нічого не можна повернути». Або якщо він викладає ваші спільні фото. Або коли пише на стіні, що в 100-й раз переглядає фільм, який завжди був тільки «вашим».

3. Він звертається до вас з будь-якого приводу

Якщо чоловік хоче повернути вас, він стане дзвонити і писати набагато частіше, ніж належить за етикету парам, які розлучилися. У реальності, іноді він може звертатися до вас по дрібницях або набирати номер, коли йому об'єктивно нічого сказати. Помітили, що він регулярно придумує виправдання дзвінків? Майже в 100% випадках це означає, що він дуже сумує.

4. Він знаходить способи завжди бути поруч

Якщо ваш колишній, як і раніше, відчуває почуття, він буде продовжувати вести себе дуже тепло і доброзичливо. Так що зверніть увагу на його поведінку: м'який голос, шепіт на вушко і звичка тримати вас за лікоть, коли йому хочеться сказати щось важливе — все це ознаки того, що дуже скоро він запропонує опятьсойтись.

Читайте також Цікаві іноземні програми для тих, хто шукає нові знайомства

5. Він часто згадує ваші стосунки

Колишні, яким складно рухатися вперед, найчастіше міркують про минулі відносини як про щось прекрасне, все ідеалізуючи. Якщо при кожній зустрічі ваш екс-партнер починає історію в стилі «А пам'ятаєш, як одного разу ми...», або вибудовує припущення на тему чому ви розлучилися, цілком очевидно, що він плекає мрію, що ви дасте йому 2-й шанс.

6. Він каже, що дуже змінився

Якщо ваш екс-бойфренд не просить, а вимагає, щоб ви дали йому можливість вибачитися за помилки, які він зробив у відносинах, це може відбуватися як мінімум по 2-м причин. 1-я — він хоче очистити карму і йти вперед. 2-я — він хоче очистити певну область карми, щоб запропонувати вам почати все заново.

7. Він часто ревнує і не може цього приховати

Це може бути приємно чи взагалі не дуже. Так, наприклад, якщо ваш колишній дратується, коли бачить, що ви відверто флиртуете з іншим чоловіком, це може викликати у вас тільки позитивні емоції. Але якщо він приходить у лють кожен раз, коли ви просто починаєте розмовляти з чоловіком, настав час сказати йому, що це ненормально. У будь-якому випадку, обидва ці прояви говорять про те, що йому без вас не так добре, як хотілося б.

8. Він часто з'являється у ваших улюблених місцях

Якщо ви стикаєтеся зі своїм колишнім партнером скрізь, куди б не пішли, і це відбувається трохи частіше, ніж кожен день, то пора вже занепокоїться. Правда, лише в тому випадку, якщо ви не хочете відновлювати відносини. Радимо не намагатися проаналізувати ситуацію, а прямо з'ясувати, що відбувається і як ви повинні на це реагувати. Подальші дії — за обставинами.

9. Він дзвонить кожен раз, коли вип'є

Drunk dialing — офіційну назву від психологів афеномена дзвінків колишнім під впливом певної кількості алкоголю. У дзвінках з бару може не бути нічого серйозного, якщо за весь час це траплялося не більше 2-х разів (можливо, окрім вас йому ніхто не відповів). Але якщо ви чуєте його голос в трубці вечорами п'ятниці з завидною постійністю, можете бути впевнені — він все ще щось відчуває.

10. Він каже: «Я сумую за тобою»

Чоловік відверто говорить вам таке прямо? Повірте, що зважитися на подібний крок, йому було дуже важко. Але якщо він все-таки зібрався з силами і зробив це, його потрібно поважати, як мінімум, за сміливість. А вам в цей час варто подумати, чи ви обидва були праві, коли захотіли закінчити свої стосунки.

Читайте також Як допомогти самій собі жити легше і простіше

11 ознак, коли відносини носять хворобливий характер
Любов – це прекрасне почуття, але іноді воно засліплює людей, заважає їм тверезо сприймати партнера, усвідомлювати, що він неідеальний. А адже це згубно відбивається на
7 способів сказати партнерові, що ви хочете поекспериментувати в сексі
© gpointstudio/IStock Не кожна людина набереться сміливості сказати своєму партнерові, що він хоче спробувати щось нове в сексі. Причому йдеться не лише про людей, які
5 причин, чому чоловікові знадобився перерву у стосунках
©Vasyl Dolmatov/IStock Один з найпоширеніших способів розірвати відносини – запропонувати перерву. По суті перерва означає повільне і менш хворобливе розставання, при
Як зрозуміти, що хлопець хоче розійтися: 4 ознаки, які важко не помітити
© FlyMint Agency/iStock Найгірше відчуття – це коли ви підозрюєте, що партнер хоче з вами розлучитися. На жаль, багато хто не помічають ознаки розставання. Вони
Варто дружити зі своїм колишнім, – думка експертів
©Pixabay Коли стосунки закінчуються, одна з найважчих речей, до яких вам доведеться пристосовуватися, це те, що людина, який колись був величезною частиною вашого життя,
20 речей, про які більшість чоловіків брешуть своїм жінкам
© GeorgeRudy/iStock Ви можете повірити в те, що в середньому чоловіки брешуть близько шести разів на день? Деякі жінки були б здивовані, почувши таку статистику, в той