Кондиціонер, копчена їжа і тісний бюстгальтер: лікарі назвали неочевидні причини головного болю
10.03.2019 516 0 newsdaily.org.ua

Кондиціонер, копчена їжа і тісний бюстгальтер: лікарі назвали неочевидні причини головного болю

В закладки

Кондиціонер, копчена їжа і тісний бюстгальтер: лікарі назвали неочевидні причини головного болю

© SIphotography/IStock

Болісні головні болі можуть вражати несподівано і робити вас втомленими, непрацездатним і відчувати себе погано у всіх сенсах.

Дослідження показали, що хвороба настільки поширена, що до третини населення світу страждає від цього щодня.

І хоча деякі причини очевидні, є також кілька менш відомих причин того, що викликає головні болі і мігрені.

Від кондиціювання повітря до поганої постави і навіть погано лежать бюстгальтерів — це лише деякі з найбільш незвичайних тригерів головного болю.

© AntonioGuillem/IStock

Кондиціонер

Багато будинки і офіси оснащені кондиціонерами. Але для тих, хто страждає головними болями, це може бути причиною.

Це пов'язано з тим, що кондиціювання повітря видаляє всю вологу з повітря, що може призвести до зневоднення.

Крім того, кондиціонери можуть поширювати пил і цвіль, і якщо ви схильні до алергій, це може залишити вас з опухлими і болісно заблокованими пазухами синуса.

Факт, що, коли стає занадто холодно, кровоносні судини у вашому мозку можуть скорочуватися, що призводить до головних болів.

Певні продукти

Якщо у вас з'являються головні болі після їжі, це може бути викликане споживанням певних продуктів.

Алкоголь, шоколад і кофеїн були ідентифіковані як звичайні тригери мігрені, однак інші продукти, особливо мариновані або копчені, також були визнані причиною деяких головних болів.

Причина цього полягає в тому, що ці продукти містять природне з'єднання, зване тиромином. Тиромин також зустрічається у великих кількостях в зрілих банани, авокадо і шоколаді.

© viitor technologies/Flickr

Погана постава

Пошкодження і сутулість не просто шкодить вашій поставі, це також є причиною головних болів.

Напруженість і головні болі зазвичай характеризуються постійним болем і відчуттям тиску навколо голови. Вони зазвичай викликані або м'язовими скороченнями, або хронічним напругою в області голови та шиї.

Зміна погоди

Зміна погоди може викликати головний біль. Це пов'язано з тим, що зміни тиску, які впливають на погоду викликають дисбаланс в хімічних речовин мозку, включаючи серотонін, який може викликати мігрень.

©Pixabay

Носіння погано лежить бюстгальтера

Якщо ви носите бюстгальтер неправильного розміру, це може бути фактором, що впливає на те, чому ви можете страждати від головних болів. Носіння неправильного розміру, вагою грудей може викликати навантаження на плечі, яка потім переходить на шию.

Головні болі можуть бути викликані бюстгальтерами, які або надто щільні, або занадто м'які.

Головні болі після сексу

Для деяких пристрасна ніч може привести до головних болів.

За словами дослідників сексу, сексуальні головні болі виявляються у двох формах. Перша, так звана предоргазмической головним болем, викликана наростанням тиску, що збільшується в міру того, як відбувається сексуальне збудження. А інша, яка отримала назву оргазмической головного болю, має «вибуховий, пульсуюче якість і з'являється як перед, так і в момент оргазму».

©medicalnewstoday.com

Яке б походження не мала головний біль, якщо вона з'являється регулярно – необхідно звернутися до лікаря, щоб з'ясувати, чи потребує вона лікування.

Читайте також Б'юті-лайфхаки з інтернету, яким точно не треба вірити

Чому постійно болить голова: 10 самих несподіваних причин
© SIphotography/IStock Головний біль – серйозна проблема, яка може порушувати ваш звичний ритм життя. Стає ще гірше, коли біль набридає постійно. Чому так відбувається?
7 дивних речей, які можуть стати причиною мігрені
© SIphotography/IStock Мігрень – це дуже неприємне неврологічне захворювання, яке супроводжується епізодами досить сильного головного болю. Серед інших симптомів можна
Вчені з'ясували, чому жінки частіше страждають від мігрені
© AntonioGuillem/IStock Довгі роки медики не могли зрозуміти, чому жінки — особливо у репродуктивному віці — в три рази частіше за чоловіків страждають від мігрені, але
Чому болить голова: причини виникнення та домашні методи лікування
© tommaso79/iStock Знаєте, яка найчастіша скарга на здоров'я? Головний біль! Більшість людей відчувають такий симптом періодично. І це не залежить від віку, статі, або
Причини болю в боці, на які варто звернути увагу
Біль у боці може здаватися тимчасовим незручністю, про який ми швидко забуваємо. Але є причини звернути особливу увагу на неї і дізнатися трохи більше про це.
18 ознак головного болю, за якою ховається мігрень
© Poike/IStock Мігрень – це досить поширене неврологічне захворювання, яке проявляється сильним головним болем. Головна проблема полягає в тому, що більшість людей навіть