8 способів поліпшити якість сну в більш зрілому віці
03.04.2019 682 0 newsdaily.org.ua

8 способів поліпшити якість сну в більш зрілому віці

В закладки

8 способів поліпшити якість сну в більш зрілому віці

Старіння може вплинути на якість вашого сну. Ви можете прокидатися частіше, а сон може бути більш чуйним. Процес старіння запобігти неможливо, як і його «симптоми», але на щастя, це не означає, що вам залишається лише мріяти про нормальному сні. Як правило, літні люди, можуть засипати так само швидко, як і молоді люди.

Також частиною нормального старіння, буде зниження кількості сну в цілому і скорочення часу на цикл швидкого сну (REM). Ці зміни можуть значно різнитися між людьми, і в цілому вони зачіпають більше чоловіків, ніж жінок.

Старість — це не обов'язково неспокійний сон на всю решту життя. Хоча ви, можливо, не зможете зупинити зміни ритму і тенденцій вашого природного сну, але ви можете спробувати безліч простих методів, щоб поліпшити його якість.

Спробуйте наступні поради:

1.Перегляньте свої ліки і добавки з вашим лікарем або фармацевтом і дізнайтеся препарати можуть впливати на якість вашого сну.

2.Не пийте рідину за 2 години до сну, для того щоб звести до мінімуму нічні походи в ванну кімнату.

3. Якщо біль змушує вас не спати ночами, поговоріть зі своїм лікарем, щоб дізнатися, допоможе вам болезаспокійливий засіб перед сном.

4.Нехай в спальні буде темно. Це включає обмеження на нічний перегляд телевізора, світіння екрана комп'ютера і мобільних пристроїв. Світло порушує природний ритм сну вашого тіла.

5. Обмежте споживання кофеїну, особливо протягом восьми годин перед сном.

6. Уникайте вживання алкоголю перед сном — алкоголь може допомогти вам заснути, але як тільки він нейтралізується, ви з більшою ймовірністю прокинетеся вночі.

7.Щоб підтримувати якісний цикл сну, обмежте денну дрімоту лише 10-20 хвилин. Якщо ви виявите, що денний сон заважає заснути вночі, не спіть вдень взагалі.

8. Якщо у вас проблеми з засипанням, спробуйте взяти 1-2 мг мелатоніну (знайдіть таблетки з уповільненим вивільненням) приблизно за дві години до сну.

Кожен день важливо спати 7-8 годин. Якщо ви погано спите, незважаючи на всі вище перераховані кроки, або ви часто відчуваєте втому або сонливість, поговоріть зі своїм лікарем.

Як підтримувати здоров'я навіть у зрілому і похилому віці
© TeoLazarev/iStock З кожним днем народження з'являється відчуття тяжкості і печаль про швидке настання старості. Багато хто вважає, що більше не буде занять спортом і
7 способів зав'язати дружбу, якщо ви дорослий серйозний чоловік
©Tommy Lee Walker/iStock Знайомитися з людьми і зав'язувати дружбу буває хвилююче і складно, особливо в зрілому віці. Однак, не варто боятися заводити нових друзів і
12 причин, чому ви будете залишатися молодими довше своїх батьків
© yacobchuk/IStock У нас є дуже хороші новини. З високою часткою ймовірності ви зможете зберігати молодість набагато довше, ніж ваші батьки. Генетика тут абсолютно ні при
Як поліпшити свою пам'ять і перестати все забувати
© simonapilolla/IStock Зниження пам'яті є нормальною частиною процесу старіння, однак нові наукові дослідження відкривають багато способів поліпшити створення,
Скорочення калорій на 15% здатне продовжити молодість — дослідження
Нові дослідження, опубліковані CNN, стверджують, що скорочення калорій на 15% протягом 2 років може сповільнити процес метаболізму, що веде до старіння і захистити від
Середземноморська дієта здатна поліпшити сексуальне життя в зрілому віці
© rawpixel.com/Pexels У світі з кожним роком стає все більше дієт і кожна з них оригінальна. Ми вирішили з'ясувати, в чому особливість середземноморської дієти. Оливкова