8 професій, з якими варто поберегти нерви
19.04.2019 365 0 newsdaily.org.ua

8 професій, з якими варто поберегти нерви

В закладки

8 професій, з якими варто поберегти нерви

Коли в дитинстві ми мріяли стати лікарями або вчителями, ніхто не розповідав нам, що лікарі постійно стикаються з болем і смертю, а вчителя з важкими дітьми і ще більш важкими батьками. Як наслідок, ми романтизируем професію, в якій бачимо себе.

Пізніше, ми закінчуємо університет, починаємо працювати, і ось, через 5 років ми вже володіємо типовими якостями працівника тієї чи іншої сфери. А деякі заняття цілком можуть докорінно змінити особистість людини. Давайте розглянемо вісім професій, які накладають відбиток більше інших.

Юрист

Багато йдуть на юридичний тому, що так сказала мама. Їх ми чіпати не будемо-це тема для окремої розмови. Інші ж обирають професію юриста, тому, що це престижно, затребуване, а самі вони недовірливі і скурпулезые люди. З часом ці риси проявляються і в повсякденному житті юриста. Вони завжди намагаються у всьому знайти підступ і сперечаються з приводу.

Бухгалтер

Напевно, кожен зустрічав такого бухгалтера, який просто уособлює слово "зневіра". Часто трапляється так, що цифри і таблиці поглинають людину. Багато хто і не помічають як з життєрадісної людини перетворюються на зануд, які не допускають відхилення від планів і сердяться на всі нововведення.

Лікар

Напевно, одна з найскладніших професій, особливо якщо ми говоримо про збереження себе. За роки роботи вони бачать багато болю і їх здатність до емпатії притупляється. На її місце приходить цинізм і емоційна непроникність. І тут вже ніхто крім психолога допомогти не в силах.

Військовий

Дисципліна, порядок і субординація не можуть не накласти відбиток на людину. Найчастіше, військові переносять свої звички і сімейне життя, і стають справжніми тиранами. Психологи кажуть — навіть у мирний час професія військового змінює особистість людини докорінно і виправити це дуже складно.

Журналіст

Журналіст рідко глибоко вникає в тему, залишаючись поверхневим. А якщо і заглиблюється, то завтра ж нові знання витісняють старі. Так і в житті. Але ще більший недолік — це бажання привернути загальну увагу до своєї персони. Все із-за того, що на роботі вони залишаються за кадром і все увагу переводять на об'єкт або подія, про яку розповідають. З іншого боку, є і плюс — з журналістами ніколи не нудно.

Психолог

В основному, люди стають психологами, щоб краще розібратися у собі та допомогти іншим людям знайти відповіді. Замість цього, вони весь час слухають і аналізують і копатися в собі і в інших. Навіть тих, хто не прийшов до них на прийом, а є їхнім кращим другом або родичем. Припиніть, ваші близькі — не матеріал для досліджень.

Менеджер з продажу

У повсякденному житті менеджери з продажу часто балакучі і артистичні. До таких людей ми схильні ставитися з підозрою, адже весь час не покидає відчуття, що вони хочуть нам щось продати або нав'язати. Крім того, вони ще й самі пристойно підозрілі і навіть в магазинах будуть випитувати і вистежувати де їх намагаються обдурити.

Вчитель

Вчителі звикли навчати. Навіть у повсякденному житті. Мінус в тому, що їх знання часто обмежуються завченими з книжок фразами, а не дійсно унікальними роздумами і відкриттями. Крім того, доносять свої знання вчителя зарозуміло.

Читайте також: 9 важливих моментів про вивчення іноземної мови

10 професій майбутнього, яким варто вчитися вже сьогодні
© APAYDIN GLOBAL/Flickr Вибір майбутньої професії грає важливу роль для людини. Потрібно враховувати безліч факторів: перспектива розвитку, оплата праці, рівень стресу.
8 речей, які ви не знали про своїх нервах
8 речей, які ви не знали про своїх нервах
8 речей, які ви не знали про своїх нервах
31.03.19 Поради про саморозвиток
© pixabay.com Дізнайтеся вісім разючих наукових фактів про свою нервової системи: 1. У мозку знаходиться 100 мільйонів нервових клітин. © pixabay.com 2. В одному
9 чоловічих професій, які жінки вважають сексуальними
© RossHelen/iStock Деякі чоловічі професії завжди викликали захоплення у жінок, хоча ці переваги регулярно змінюються. Ось які види зайнятості жінки вважають найбільш
12 найбільш популярних професій, які воліють серійні вбивці
© Pedro Figueras/Pexels Здається, що серійні вбивці успішніше заробляють собі на життя в деяких професіях, ніж інші. Просто запитайте професора криміналіста Майкла
9 екстремальних професій, на які варто звернути увагу
© DisobeyArt/IStock Якщо ви відчуваєте, що ваше життя стало занадто нудною, а робота в офісі – це не межа мрій, то настав час кардинально змінити свою професію. На
Як заспокоїти нерви: поради 5 олімпійських атлетів
Липкі руки, сухість у роті, тремтячі коліна і плутане дихання. Знайоме? Існує маса випадків — від інтерв'ю до презентацій — коли нерви можуть підірвати твою репутацію і