Прес після пологів: як розумно та ефективно підійти до питання
17.06.2019 1 012 0 newsdaily.org.ua

Прес після пологів: як розумно та ефективно підійти до питання

В закладки

Прес після пологів: як розумно та ефективно підійти до питання

© Deagreez/iStock

Під час вагітності відбувається набір зайвих кілограмів, з якими нелегко впоратися. Молодим мамам треба бути обережними з фізичними навантаженнями, щоб не нашкодити організму. Дотримуючись правильних рекомендацій, можна швидко повернути колишню талію.

Вміст матеріалу

Чому з'являється живіт після пологів?

© Deagreez/iStock

Під час вагітності матка збільшується, що становить основний обсяг живота, інша частина – це внутрішні органи та підшкірний шар жиру. Після пологів матка починає скорочуватися, але це відбувається дуже повільно. Саме тому наявність живота – це нормальне явище. Тільки через 6 тижнів матка повертає до передвагітного вазі – 50 р.

Для того щоб збільшити кількість скорочень матки, потрібно годувати малюка. При цьому виробляється оптимальна кількість окситоцину. Цей гормон впливає на рівень скорочень. Також, перебуваючи в пологовому будинку, потрібно прикладати до живота лід. Для зменшення живота потрібно тривалий період часу – 6-8 тижнів.

Підшкірно-жирова клітковина то ж збільшується під час очікування дитини, більшою мірою це відбувається із-за неправильного харчування. Саме тому розмір живота буде залежати від кількості зайвих кілограмів.

Коли можна починати займатися після пологів?

Починати займатися спортом можна після схвалення лікаря і регулярного гарного самопочуття. Краще всього не приступати до фізичних навантажень до півтора місяців.

Якщо протягом вагітності були фізичні навантаження і після пологів не відбулося серйозних операцій, то вже через пару днів можна виконувати вправи на розтяжку, вакуум живота, дихальні вправи і виходити на тривалі прогулянки.

Головне, не перестаратися і слухати організм.

Після повернення додому рекомендується виконувати многосуставние базові вправи. До них відносяться присідання, повороти корпуса і нахили без обтяження. До повноцінних тренувань варто повернутися після нормалізації вироблення молока.

Як почати займатися після кесарева розтину: поради та обмеження

© Deagreez/iStock

• Починати тренування можна мінімум через півроку.

• Гімнастичні і легкі вправи можна виконувати через 2 місяці після пологів.

• Не можна напружувати м'язи преса протягом перших місяців.

• Вправи необхідно виконувати регулярно, щоб отримати бажаний результат.

• Перші 1, 5-2 місяці потрібно зосередитися на простих вправах: нахили, махи руками, кругові рухи плечима і головою.

• Дозволені вправи на домашньому велотренажері.

• У перші місяці краще відмовитися від енергійних рухів.

• Через півроку (в деяких випадках через 3-4 місяці) можна займатися плаванням, пілатесом, йогою і східними танцями.

• Для тих, хто хоче позбутися зайвих кілограмів, краще спробувати аквааеробіку. Такі тренування будуть безпечними і не відбудеться надмірне навантаження на суглоби.

• До півроку не можна займатися видами спорту, які дають серйозну навантаження на серцево-судинну систему і м'язи.

• Варто відмовитися від занять тенісом, футболом, волейболом, велосипедним спортом, важкою атлетикою, бігом і стрибками з парашута.

• Ще один хороший спосіб привести фігуру в порядок: крутити обруч. Починати заняття можна через 1, 5 місяці. Не можна використовувати обруч з шипами – він може нашкодити.

Вправи на прес після пологів та кесаревого розтину

• Вправа № 1

Ляжте на спину і зігніть коліна. Потім напружте живіт і підніміть таз. Затримайтеся в такому положенні 10 секунд. Для початку виконайте 5 повторень, а потім поступово збільшуйте до 20 підйомів.

• Вправа № 2

Ляжте на спину і зігніть коліна. Руки розташуйте над грудьми. Під час видиху напружуйте м'язи живота і підтягуйте верхню частину тулуба до колін. На вдиху повертайтеся у вихідне положення. Виконайте вправу 20 разів по 2 підходи.

• Вправа № 3

Ляжте на спину і зігніть коліна. Покладіть руки на груди і упріться ступнями в диван. Потім сядьте рівно з прямою спиною. Виконайте вправу 20 разів по 5 підходів. Починайте з одного підходу і поступово збільшуйте кількість.

• Вправа № 4

Ляжте на живіт, додайте передпліччя на підлозі і зігніть руки на 90 градусів. Підніміть тулуб від підлоги, спираючись на передпліччя. Спина повинна бути прямою. Затримайтеся в такому положенні на максимальну кількість часу. Виконайте кілька підходів.

У чому причина післяпологової депресії, дослідження
© Vasyl Dolmatov/iStock Стало відомо, що основна причина післяпологової депресії – це стійка біль після пологів. MailOnline докладніше розповідають про те, на що варто
Як вибрати бюстгальтер для годування до пологів: 5 частих помилок
© FamVeld/iStock Фахівці стверджують, що придбати бюстгальтер для годування краще всього ще до пологів. В такому разі вже в перші дні після народження малюка, ви будете у
5 міфів про кесаревому розтині, в які ми продовжуємо вірити
© Daniel Schulz/Flickr За останні 10 років збільшилася кількість жінок, які народжують дитину з допомогою кесаревого розтину. Близько третини усіх новонароджених
Як повернути форму після пологів, встигаючи при цьому приділяти час дитині
©julief514/iStock Всім жінкам після пологів хочеться швидше повернути колишню форму. Однак це вимагає зусиль і терпіння. Протягом 9-ти місяців активно набирали вагу і
Як тренуватися вдома, якщо у вас було кесарів розтин
© Artem_Furman/iStock Напевно, ви спостерігали фото знаменитостей, які швидко повертаються у форму після пологів. І до вас приходить розуміння того, що все не так погано,
Краса і вагітність: чому Кейт Мідлтон завжди носить нову зачіску після пологів
© LeMonade.style Кейт Мідлтон підкорила мільйони людей своїм почуттям стилю. Фанати помітили, що у герцогині з'являється нова зачіска після вагітності. MailOnline