Як підготуватися до весняного оновлення за допомогою мобільних додатків
01.03.2019 516 0 newsdaily.org.ua

Як підготуватися до весняного оновлення за допомогою мобільних додатків

В закладки

Як підготуватися до весняного оновлення за допомогою мобільних додатків

Тренажерний зал може бути досить відволікаючим. З гуркотом ваги і одиниць обладнання, гучною музикою, яка звучить у динаміках, і простим старим бурчанням, може бути складно зосередитися на своїй тренуванні. Однак, використовуючи тільки свій телефон, ви можете не тільки усунути ці відволікаючі фактори, але і максимально використовувати свій час там. Наводимо мобільні додатки для спорту, які допоможуть ефективно привести тіло в тонус.

Вміст матеріалу

6 мобільних додатків для спорту

Використовуючи всього шість додатків від smartphones.gadgethacks, ви можете максимізувати свій час в тренажерному залі. Вам більше не доведеться задаватися питанням, що робити, або відволікатися на шум навколо вас — ці програми допоможуть вам стати краще і здоровіше. Всі програми, перераховані тут, працюють як для Android і iPhone, тому завзяті любителі тренажерних залів і новачки не мають приводу не спробувати їх.

Fit Radio

© smartphones.gadgethacks.com

Більшість людей, які відвідують спортзал, врешті-решт розуміють, що музика приведе до кращих тренувань. Вона не тільки блокує відволікаючі фактори навколо вас, але й змушує вас працювати старанніше.

Тим не менш, пошук потрібних пісень може стати відволікаючим чинником, оскільки ви перебираєте свій музичний програвач у пошуках чогось, що підходить для занять. І хоча готові плейлисти можуть допомогти, вони обмежують вашу здатність знаходити нові пісні по дорозі.

Fit Radio працює по-іншому, використовуючи мікси, створені діджеями для всіх видів діяльності. Існують плейлисти для бігу на свіжому повітрі, підйому по сходах, підняття тягарів і багато чого іншого. Є навіть мікси для розминки, коли ви готуєтеся до виходу.

Fit Radio є музика з більш ніж 40 різних жанрів, які прекрасно поєднуються один з одним. Замість того, щоб обмежувати себе одним або двома жанрами, які вам подобаються, ви можете познайомитися з іншою музикою, яка також змусить вас рухатися. Таким чином, коли ви працюєте, ви можете розширити свою музичну палітру і досягти успіху в кожному сеті.

Fit Radio: Android (безкоштовно) | iOS (безкоштовно)

Aaptiv

© smartphones.gadgethacks.com

Коли у вас є музика, пора приступити до тренування. З багатьма комерційними тренажерними залами, мають більше 30 тренажерів і стійками з гантелями, може бути важко зрозуміти, що робити. Звернення до когось за допомогою може бути страшним. На щастя, Aaptiv вам допоможе з цим.

З Aaptiv ви отримуєте доступ до особистого тренера у вашому вусі. Коли ви відкриваєте додаток, ви вибираєте цілі, які ви хочете досягти в тренажерному залі, потім ви вибираєте з тисяч доступних тренувань, виходячи з того, як довго ви хочете займатися, тип вправи, яке ви шукаєте, музику, тренера, і т. д. Після цього надіньте навушники і почніть тренування.

З Aaptiv вам більше не потрібно відчувати себе втраченим в тренажерному залі. Просто дотримуйтесь інструкцій особистого тренера і зробіть крок назустріч своїм цілям.

Aaptiv: Android (безкоштовно) | iOS (безкоштовно)

JEFIT

© smartphones.gadgethacks.com

У той час як особистий тренер корисний для деяких, оскільки ви відчуваєте себе комфортно в тренажерному залі, ви можете вивчити різні вправи. Часто спортзал може походити на коледж: ви приходите в нерішучості, пробуєте різні стилі на основі рад різних людей. Однак у міру вашого просування ви починаєте вигадувати конкретні цілі і створювати плани тренувань, які їх досягають. На жаль, якщо ви не знайдете ідеального особистого тренера, кращий спосіб зробити це — створити свій власний план, і ось тут-то і згодиться JEFIT.

JEFIT розрахований на спортсменів та важкоатлетів. Крім планів тренувань, розроблених для певних рівнів, у нього є велика база даних вправ. Впорядковані за цільовою частини тіла, ви можете шукати різні способи тренування групи тіла і читати інструкції про те, як виконати тренування. Є навіть GIF, щоб показати вам, як правильно виконувати тренування. Ви можете встановити особисті цілі сили для тренування і відслідковувати ваші успіхи.

Strong

© smartphones.gadgethacks.com

Тепер, коли у вас є певна фітнес-рутина, думаємо, ви захочете стати сильніше з цими вправами. Чи займаєтеся ви бодібілдингом, пауерліфтингом або будь-яким іншим стилем, назва — прогресивна перевантаження. Кожен раз, коли ви тренуєтеся, ви хочете випробувати себе навіть більше, ніж на попередньому занятті, і єдиний спосіб переконатися, що це відбувається, — це відстежувати свої підходи. За допомогою програми під назвою Strong ви можете зробити це досить легко.

Strong дозволяє реєструвати кожен набір кожної вправи і відстежувати його по роках. Хочете знати свої найкращі результати на жимі лежачи? Strong може надати вам цю інформацію та багато іншого.

Strong: Android (безкоштовно) | iOS (безкоштовно)

Lose It!

© smartphones.gadgethacks.com

Будь звичайний відвідувач тренажерного залу скаже вам, що ви їсте, так само важливо, як те, наскільки старанно ви тренуєтеся. Вживання правильного типу їжі та правильного кількості може бути різницею між тим, щоб добре виглядати і виглядати однаково. Це включає в себе всі важливі страви після тренування, які ви можете їсти і відстежувати їх за допомогою програми.

Lose It! дозволяє відстежувати ваші прийоми їжі протягом дня. Ви встановлюєте свої цілі ваги в додатку і Lose It! визначить калорії, необхідні для досягнення цієї ваги здоровим способом. З його преміальним сервісом, ви навіть можете ввести своє тренування, щоб отримати приблизну оцінку того, скільки калорій ви спалюєте.

Lose It !: Android (безкоштовно) | iOS (безкоштовно)

Google Fit і Apple Health

© smartphones.gadgethacks.com

Технічно це останнє «додаток» являє собою два окремих додатки — одне для Android і одне для iPhone. З такою великою кількістю різних програм, ваш прогрес, ваші дані про фітнесі можуть бути розпорошені та дезорганізовані, що може обмежити зростання. Завдяки розробленим Google додатком для Android і додатком для Apple iOS (попередньо встановленим на всіх iPhone) цього не повинно бути.

Google Fit і Apple Health дозволяють синхронізувати дані з різних фітнес-програм, пов'язаних зі здоров'ям, і представляти їх в одному зручному для читання додатку. Замість того, щоб шукати інформацію про харчування в одному додатку і калорії, витрачені в іншому, ви можете просто синхронізувати свої дані та читати їх в Google Fit або Apple Health.

Google Fit: Android (безкоштовно)

5 кращих додатків для відстеження їжі, управління дієтою і підрахунку калорій

Чи то за станом здоров'я, або просто щоб виглядати краще, багато хто з нас хочуть прийти у форму. Це довгий процес, який починається з харчування та дієта ніколи не буває легкою. На щастя, є кілька відмінних додатків від smartphones.gadgethacks для відстеження їжі, які допоможуть вам стати більш здоровою версією себе.

Lose It!

© smartphones.gadgethacks.com

Lose It! очолює наш список. В даний час він входить в топ-20 найбільш популярних програм для здоров'я та фітнесу в Play Store. У цьому додатку є все, що вам потрібно. І хоча вам потрібно преміум-версія для доступу до всіх функцій, це найдешевший преміум-сервіс з нашого списку за ціною 29,99 дол. У рік (виключаючи FatSecret, який не має преміум-рівня).

Як випливає з назви, Lose It! фокусується на схудненні. Для більшості це не буде проблемою. Тим не менш, деякі люди не прагнуть схуднути, а набирають вагу. На жаль, із-за нездатності цього додатка автоматично надавати рекомендації по калоріях для цих людей, ми б порекомендували шукати інші програми, які автоматизують процес.

Крім калорій, ви можете встановити кілька різних цілей, щоб відстежувати кожен день. Наприклад, ви можете відстежувати конкретні поживні мікроелементи, жирові відкладення і навіть виміру тіла. Ви навіть можете встановити мету споживання води, щоб нагадати собі пити достатню кількість води протягом дня. Однак для цього потрібне обслуговування преміум-класу.

Lose It!: Android (безкоштовно) | iOS (безкоштовно)

FatSecret

© smartphones.gadgethacks.com

FatSecret має одну істотну перевагу перед усіма іншими додатками в нашому списку: воно абсолютно безкоштовно. Там немає преміум-версії або внутрішньоігрових покупок. Але з-за відсутності витрат на підписку менше функцій і менше сторонньої інтеграції.

Одна з найбільш унікальних функцій FatSecret — FatSecret Professional. Ця функція дозволяє підключити до додатка дієтолога, тренера, лікаря або фахівця з медичного обслуговування, щоб швидко ділитися з ними своїми даними.

На відміну від будь-якого іншого додатка в нашому списку, для коригування змісту макронутрієнтів в грамах не потрібно преміум-версія. Обидва методу коригування (у відсотках та у грамах) доступні безкоштовно.

Експорт даних в електронну таблицю також безкоштовний, на відміну від конкурентів. І, на відміну від Lose It !, ви можете експортувати ці дані з допомогою самого додатка.

Хоча FatSecret підтримує сторонні фітнес-програми, він обмежений тільки Fitbit, Google Fit, Apple Health і Samsung Health.

FatSecret: Android (безкоштовно) | iOS (безкоштовно)

MyFitnessPal

© smartphones.gadgethacks.com

MyFitnessPal — найпопулярніше додаток в нашому списку. В даний час воно має найвищий рейтинг серед усіх додатків в цьому Топі як в App Store, так і в Play Store для додатків для здоров'я та фітнесу. Завдяки Under Armor, він легко інтегрується з більшістю сторонніх виробників, тому він може синхронізувати дані з усім, від Fitbits до моніторів серцевого ритму. Найбільшим недоліком є його преміум-версію, яка є найдорожчою у нашому списку і в деякій мірі необхідною.

MyFitnessPal дозволяє легко додавати нові записи в ваш щоденник харчування. Ви можете виконати пошук вручну (за допомогою тексту) або відсканувати штрих-код предмету, щоб дізнатися факти про харчування, що також є кращим способом знайти саме те, що ви споживаєте. MyFitnessPal навіть дозволяє імпортувати онлайн рецепти, щоб додати в свій щоденник. Таким чином, якщо ви бачили в Інтернеті щось цікаве для приготування, вам не потрібно додавати кожен інгредієнт вручну.

Найбільша проблема з MyFitnessPal — це платний доступ. Починаючи з 49,99 доларів в рік, MyFitnessPal на 20 доларів більше, ніж Lose It! і на 50 доларів більше, ніж FatSecret (безкоштовно). Однак, на відміну від двох інших програм, багато з цих функцій вимагають преміум-версії. Включені функції схожі, що робить велику розбіжність в ціні тривожним.

MyFitnessPal: Android (безкоштовно) | iOS (безкоштовно)

Cronometer

© smartphones.gadgethacks.com

Cronometer може відстежувати поживні речовини. Не сплачуючи ні за що, ви можете контролювати певний аспект вашої дієти, щоб отримувати більше або менше певного поживної речовини, амінокислот і так далі. Незважаючи на те, що він обмежує деякі стандартні функції своїм преміальним сервісом, програма відмінно підходить для використання, навіть якщо ви дотримуєтеся безкоштовної версії.

Cronometer — одне з кращих додатків в нашому списку для відстеження певних компонентів вашої дієти. Беручи до уваги, що тільки два інших в нашому списку дозволяють вам встановлювати цілі для різних мікроелементів і жирів, Cronometer йде далі. Не сплачуючи ні копійки, ви можете відстежувати певні типи жирів, такі як поліненасичені жири або насичені жири. Але відстеження не зупиняється на цьому. Ви можете зробити ще один крок і перевірити конкретні поліненасичені жири, такі як омега-3 і омега-6.

Білок також можна відстежити до окремих амінокислот. Ви можете відстежити 19 з 20 амінокислот, що складають кожний грам білка (за винятком глютамина). Інша отслеживаемая інформація включає в себе чисті вуглеводи, клітковину, цукор, мальтозу, лактозу, глюкозу, воду, кофеїн, алкоголь і багато іншого.

Cronometer: Android (безкоштовно) | iOS (безкоштовно)

Yazio

© smartphones.gadgethacks.com

Yazio має привабливий дизайн з використанням різних кольорів і фотографій з високою роздільною здатністю. Деталі, такі як поживні мікроелементи, приховані, що полегшує доступ до таких даних, не відлякуючи нових користувачів. Це одне з найменш вибагливих додатків в нашому списку, але в кінцевому підсумку воно зазнає невдачі з-за своєї обмеженою безкоштовної версії.

Немає нічого гірше, ніж почати дієту і не їсти здорову їжу. На щастя, Yazio допомагає вам в цьому, дозволяючи створювати списки покупок. Використовуючи рецепти, плани живлення і власну їжу, яку ви додали раніше, ви можете створити список покупок для своєї наступної поїздки в супермаркет. Тим не менш, він вимагає pro-версію.

Аналіз вашої дієти обмежений у безкоштовної версії тільки день у день. Щоб аналізувати свій щоденник їжі від тижня до тижня або місяця, вам також знадобиться платна версія. Експорт даних в електронну таблицю також переміщується за платний доступ. Рецепти також доступні в про-версії для здорових ідей кулінарії.

Yazio: Android (безкоштовно) | iOS (безкоштовно)

Корисні мобільні додатки для виховання дітей
У 21 столітті перед нами відкриті будь-які можливості. Інтернет може допомогти розібратися в будь-якій проблемі і знайти потрібне рішення. Але є і додатки, які здатні
Дослідження з'ясувало, що жінки більше витрачають на покупки в іграх і додатках
© bruce mars/pexels Дослідники проаналізували ринок мобільних додатків і виявили, що жінки більше схильні купувати контент або послуги в мобільних додатках, ніж чоловіки.
10 безкоштовних мобільних додатків для контролю і зниження ваги
© humonia/IStock Смартфон – це найкращий помічник для зниження ваги. По-перше, він завжди знаходиться під рукою, а по-друге, ви можете встановити на нього парочку
Топ-5 додатків, які допомагають худнути
© RossHelen/Pexels Якщо ви хочете схуднути, то почніть спалювати більше калорій, ніж вживаєте. Щоб досягти цього, вам знадобиться одне з мобільних додатків для втрати
Топ-5 найбільш популярних додатків для Android за останній тиждень
Щодня виходять сотні нових додатків для Android. Які ж з них зайняли лідируючі позиції на цьому тижні? У цьому списку представлені порівняно нові додатки, які ще не
Топ-5 додатків, які спрощують життя жінок
Ваш смартфон може бути корисним у дуже багатьох ситуаціях. Його варто використовувати не тільки для зв'язку і розваг. Наприклад, з його допомогою дуже зручно відстежувати