Як зробити свою самооцінку комфортною для себе: 3 способи цього року
20.05.2019 447 0 newsdaily.org.ua

Як зробити свою самооцінку комфортною для себе: 3 способи цього року

В закладки

Як зробити свою самооцінку комфортною для себе: 3 способи цього року

© Moose Photos/Pexels

Наша самооцінка відіграє ключову роль у формуванні наших поглядів. Є багато чинників, які перешкоджають нашій здатності цінувати себе. Women Fitness розповідають, як стати впевненіше.

Вміст матеріалу

Як зробити свою самооцінку комфортною для себе: 3 способи

Є кілька стратегій, які допомагають зосередитися на позитивних аспектах життя. Вони сприяють прийняттю себе, що в результаті впливає на самооцінку.

1. Не захоплюйтеся дієтою

© Lisa Fotios/Pexels

Чому ми все ще задихаємося від страху, коли чуємо страшне слово «дієта»? Це з-за їх надзвичайно вимогливих пунктів? Або з-за відмови від улюблених продуктів? Швидше за все, два зазначених вище чинники.

Слово «дієта» має на увазі, що вам доведеться дотримуватися суворих правил для досягнення результатів. Будь-яке відхилення від цих правил поверне вас на лінію старту. Більш важливим і значущим підходом буде здоровий спосіб життя.

2. Очистіть ваші соціальні профілі

© Tracy Le Blanc/Pexels

Соціальні медіа роблять сильний вплив на нашу самооцінку. З цієї причини, це може бути надзвичайно небезпечним інструментом. На одному диханні люди можуть використовувати платформу як фітнес-мотивації.

Ключем до отримання максимальної віддачі від ваших платформ є модерація — як з вашим часом, так і з вашими передплатниками. Проводите менше часу в соціальних мережах, щоб більше насолоджуватися реальним світом.

Читайте також 6 дивних методів, якими соцмережі змінюють наш мозок

Крім того, детоксикація ваших соціальних профілів допоможе вам позбавитися від токсичних людей. Пориньте в Instagram і дізнайтеся, на кого ви підписані. Облікові записи відображають людини, яким ви є, або хочете бути.

3. Більше спілкуйтеся з оточуючими

© Helena Lopes/Pexels

Щоб по-справжньому відчувати себе комфортно, ви повинні більше спілкуватися з іншими людьми. Це можна робити через соціальні мережі чи з друзями та родиною. Єдина проблема полягає в тому, що ці розмови можуть призвести до серйозних спорів, що, в свою чергу, може спровокувати людей. Тому важливо, щоб ви брали участь у культурних бесідах у безпечною і спокійній обстановці.

Оточіть себе позитивними людьми, розвивайте здоровий спосіб життя, а не сидите на дієті, і більше спілкуйтеся, щоб зробити свою самооцінку комфортною для себе.

Як підвищити свою самооцінку: прості і зрозумілі рішення
©Tijana87/IStock Здорова самооцінка – це реалістичне і шанобливе думка про самого себе, а також запорука вашої душевної гармонії і щастя. Варто визнати, що іноді ми
Вищі моменти: речі, які відрізняють людей з почуттям власної гідності
© JANIFEST/IStock Ви хочете підвищити свою самооцінку, але не знаєте, як це зробити? Зверніть увагу на те, як ведуть себе люди з почуттям власної гідності. Kobieta. Pl
5 ознак, що в дитини низька самооцінка
© Pixabay/Pexels Самооцінка має величезне значення для правильного розвитку і соціалізації дітей. Якщо вона буде низькою, то дитина не зможе комфортно почувати себе в
Звідки з'являється низька самооцінка у дітей та дорослих
© Koldunov/iStock Чи впливають ваші взаємини з дитиною на його самооцінку? Чи здатна поведінка матері й батька нанести глибоку рану їх дітям і вилитися в проблеми в
П'ять ознак, що ваші стосунки потрапили в біду
©Vasyl Dolmatov/iStock Здорові відносини між партнерами підвищують самооцінку, розвивають, дарують впевненість і щастя, а також надають позитивний вплив на всі життєві
Чому зайняті люди здатні робити здоровий вибір, дослідження
© Milkos/iStock Зайнятість нерідко називають проблемою сучасних людей, але, на думку дослідників міжнародної бізнес-школи INSEAD, вона також допомагає прийняти людям