9 фітнес-напрямків, які будуть популярними в 2019 році
10.03.2019 470 0 newsdaily.org.ua

9 фітнес-напрямків, які будуть популярними в 2019 році

В закладки

9 фітнес-напрямків, які будуть популярними в 2019 році

Ви не в захваті від галасу навколо фітнесу, яка з'являється новорічний час? Що ж, ви не самотні. Важко бути в захваті, коли в залі потрібно буквально протискуватися крізь натовп, щоб позайматися на біговій доріжці. А єдине, що вас утримує на тій самій доріжці і не дає впасти від нудьги – чергова серія улюбленого серіалу або улюблена ритмічна музика. Набридли нудні тренування? Very Well Fit підготували прогноз на майбутній рік – ці нові напрямки в фітнесі будуть популярними в 2019 році.

Вміст матеріалу

9 новинок у світі фітнесу

Хочете отримувати максимум задоволення від тренувань і не перетворювати їх на рутину? Оцініть ці новинки світу фітнесу і випробуйте їх на собі. Це справжнє натхнення на роботу над своїм тілом.

Високоінтенсивні тренування Aquaphysical floatfit®

© verywellfit.com

Ви досі ще не ходили в басейн з метою тримати себе у формі. Це нове протягом від Aquaphysical може змусити вас це поміняти. Ці заняття проводяться просто на поверхні води на спеціальних аква-дошках і тривають 30 хвилин. Таке тренування має дуже високу інтенсивність і ефективність, адже всі вправи виконуються на нестабільною поверхні. З метою утриматися на дошці ви також будете задіяти багато груп м'язів.

Клубні тренування від Rise Nation

© verywellfit.com

Уявіть собі поєднання клубної атмосфери, запальної музики і фітнесу. Це все можливо завдяки 30-хвилинному тренуванню від Rise Nation. Джейсон Волш втілив це все в життя – його клієнти тренуються на новому апараті під назвою Versaclimber. Під час тренування їм вдається «залізти» на висоту від 450 до 2000 метрів.

Скейт-спортзал від Colette

© verywellfit.com

Творець цього «скейт-залу», Рафаель Дауб каже, що це веселий і ефективний спосіб боротися із зайвою вагою. Заняття на скейті кидають виклик вашому почуттю рівноваги, зміцнюють м'язи кора і додають складності навіть, здавалося б, легким вправам. Вправи робляться на невеликих пеннибордах.

Aerial Physique на шовку

© verywellfit.com

Це ідеальний варіант для тих, кого вражають здібності артистів Цирку Дю Солей. Таки заняття в підвішеному стані дозволяють вам навчитися лазити по відрізів шовкової тканини і найкращим чином опрацювати всі групи м'язів на вашому тілі. Автор цих занять, Джилл Франклін з Лос-Анджелеса.

PLATEFIT

© verywellfit.com

Коли ви вперше ввійдете в студію PLATEFIT, вас чекає здивування. По всьому залу ви побачите химерної форми устаткування – Power Plates. Заняття на цих «тарілках» тривають 27 хвилин, так як всі вправи, що виконуються на них, стають складніше із-за вібрації. На цьому обладнанні можна виконувати класичні вправи з йоги, високоінтенсивних тренувань та інших класичних напрямків.

Читайте також Кращі вправи для тренувань в 2019 році: тепер точно схуднемо

Бій з тінню Shadowbox

© cyano66/iStock

Це груповий вид фітнесу, який комбінує бокс з іншими вправами. Тренування проходить при приглушеному освітленні, з запальною музикою та використанням важких боксерських груш.

STRONG by Zumba

© undrey/iStock

Це високоінтенсивна інтервальна тренування з використанням власної ваги елементів зумбі, яка покращує вашу витривалість і силу. Особливість в тому, що тренування ставиться тренерами, як хореографія, під ритмічну музику. Причому, не руху підбираються під музику, а навпаки, музика під них.

Mermaid-фітнес

© verywellfit.com

Коли вам хочеться зробити перерву в традиційних тренуваннях, так і в житті, як людини взагалі – можливо, варто з'їздити в Каліфорнії. Там є готель The Hotel del Coronado, в якій ви відчуєте на собі новий, дивовижний вид фітнесу – фітнес для русалок. Вам запропонують надіти величезний хвіст русалки і в ньому займатися. Тренування включає в себе плавання, роботу з м'язами кора, кардіо і силові вправи під заводну музику.

Аркадна тренування від Asphalt Green AG6

© verywellfit.com

Це ідеал для тих, хто в дитинстві (а може і зараз) любив аркадні ігри. Цей вид фітнесу вперше з'явився в 2016 році. Тренування полягає в тому, що ви повинні реагувати на підсвічені кола і стрибати на них, торкатися їх руками або ж кидати в них м'яч. Не вірте першому враженню – це зовсім не легко. Ваші м'язи після такого тренування будуть буквально горіти. На жаль, такі тренування поки можливі лише в Нью-Йорку.

Вдихніть нове життя в свої тренування з допомогою цих новинок. Нові напрямки в фітнесі плавно захоплюють світ і розвиваються. Деякі з них ви можете випробувати на собі вже в новому 2019 році.

Топ-15 тенденцій фітнесу, які будуть популярними в 2019 році
© jacoblund/iStock Новий рік має принести нам багато нового, в тому числі і в фітнесі. Технології і спорт завжди йшли рука об руку, тому і спостерігається якесь вплив
5 трендів макіяжу з 90-х знову популярними в 2019 році
©puhhha/IStock Як відомо, мода циклічна, а це означає, що через якийсь час тенденції, які здавалися застарілими, знову набувають популярності. Так сталося і в цьому році,
7 тенденцій весільного торта, які будуть популярними в 2019 році
©http://the-wedding.ru Класичний білий торт або мініатюрні цукерки, розпис або мінімалізм — що буде у тренді весільних тортів в 2019 році? Ми заглянули на Рurewow і
5 трендів сумок, які будуть популярними в 2019 році
©Grosescu Alberto Mihai/IStock Настання нового року – прекрасний привід урізноманітнити свій стиль, включивши в гардероб нові аксесуари. Проаналізувавши останні модні
30-хвилинне тренування, яка переможе впертий жир на животі й боках
© Bell H Franklin/Flickr Фітнес-тренер Девід Сиик розробив спеціальну програму, яка зробить біг на біговій доріжці більш ефективним, так як максимально задіює м'язи ніг і
Самий необхідний навик 2019 року, який шукають всі роботодавці
LinkedIn назвала самий необхідний навик 2019 року. Також компанія опублікувала список всіх навичок, які роботодавці будуть хотіти бачити в своїх співробітниках в 2019