8 порад для тренування від професійних спортсменів
17.05.2019 1 371 0 newsdaily.org.ua

8 порад для тренування від професійних спортсменів

В закладки

8 порад для тренування від професійних спортсменів

© Ivanko_Brnjakovic/iStock

У кожного тренера свої секрети з фітнесу та методика тренувань. Хтось вважає, що немає нічого краще кардіо, інші радить перейти на силовий тренінг. Тренери часто не погоджуються один з одним, але є кілька речей, які все вони вважають ефективними і корисними. Ось 8 порад від професійних тренерів та спортсменів про те, як поліпшити своє тренування.

Від тренування залежить лише 50% успіху

© macniak/IStock

Якщо ви неправильно харчуєтеся, ви ніколи не зможете досягти хороших результатів. Як би завзято ви не займалися спортом, це лише частина того, що ви можете зробити для схуднення. Вам потрібно змінити свій раціон і виключити шкідливі продукти, щоб спорт приносив користь, і ви згодом схудли.

Будьте послідовними

Ви можете займатися кожен день, кілька разів на тиждень або двічі на тиждень. Плануйте тренування, включіть їх у свій розклад і дотримуйтеся його.

Більше спіть

© IStock

Як сон пов'язаний з ефективністю вашої тренування? Коли ви спите, ваше тіло виробляє гормони, які сприяють росту м'язів. Ви відновлюєте м'язи, які були пошкоджені під час тренування. Якщо ви серйозно налаштовані наростити м'язову масу, щодня спите 7-8 годин.

Пийте більше води

Коли ви страждаєте від зневоднення, ви втрачаєте енергію, ваше тіло слабшає, і ви будете не здатні впоратися з навантаженням (тобто працювати в спортзалі на повну силу). Уникайте цього, регулярно пийте воду і не забувайте збільшити кількість споживаної води в ті дні, коли займаєтеся спортом.

Читайте також: 6 тренувань, які підвищують гнучкість тіла

Робіть розтяжку до і після тренування

© Ivanko_Brnjakovic/iStock

Кожен тренер стверджує, що розтяжка – важлива частина будь-якого тренування. Якщо ви починаєте тренуватися з холодними (не розігрітими) м'язами, висока вірогідність отримання травми. Розтяжка також сприяє більш ефективному нарощування м'язів (вона збільшує простір для м'язових волокон). Розминка до і після тренування – ключ до отримання кращих результатів.

Будьте позитивно налаштованим людиною

Якщо ви не натхненні тренуванням і перебуваєте в поганому настрої, тренування не принесе вам користі. Адже ви не будете досить смотивированы для того, щоб продовжувати займатися спортом. Змініть своє ставлення до тренування: займайтеся тим, що вам подобається. Вірте в краще, хваліть себе і своє тіло навіть за маленькі перемоги.

Виділіть час на відпочинок

© socialmediasl444/Flickr

Відновлення так само важливо, як і сама тренування. Якщо ви сильно перенапряжете своє тіло, воно може не впоратися з навантаженням. Все залежить, звичайно, від інтенсивності тренування, але в середньому потрібно виділити на відновлення не менше 48 годин між днями тренувань, в деяких випадках – навіть 72 години.

Переконайтеся, що робите все правильно

Правильна техніка – те, що допоможе вам уникнути травм і отримати швидкий результат. Ви повинні освоїти всі правила виконання тих чи інших вправ, щоб вони принесли користь, а не шкоду вашому тілу.

Читайте також: 8 помилок, які заважають ефективно прокачувати м'язи

Суперкорисне секрети фітнесу від топових спортсменів
© nd3000/IStock Фітнес лише на перший погляд здається простим заняттям. Насправді майже всі новачки допускають помилки під час тренувань, які роблять вправи
6 переваг наявності особистого тренера
©LightFieldStudios/IStock Приходячи в тренажерний зал, краще, що ви можете для себе зробити – це звернутися до персонального тренера, який допоможе вам досягти мети як
7 порад від тренера, як отримати фігуру з бажаними параметрами
© SARINYAPINNGAM/IStock Відомий спортивний наставник і тренер з фізичної підготовки Леонід Дмитриченко розповів, як звичайним людям домогтися такої ж приголомшливою
8 видів фітнесу, які в тренді 2018 року
© pexels Займаєтеся спортом і хочете залишатися в тренді? Ми розповімо вам про останні тендециях в області фітнеса, які допоможуть вам тримати форму і весь час пробувати
Як накачати попу: міфи, які заважають вирости "п'ятій точці"
© undrey/iStock Якщо ви не знаєте, як накачати сідниці, не поспішайте засмучуватися. Насправді, це не так складно, як може здатися. Є ефективні домашні вправи для
6 кращих видів вправ для новачків
© IStock Якщо ви раніше не займалися серйозно спортом, але вирішили змінити своє тіло на краще, вам буде складно зрозуміти, з чого потрібно почати і який вид тренування