8 видів фітнесу, які в тренді 2018 року
06.04.2019 797 0 newsdaily.org.ua

8 видів фітнесу, які в тренді 2018 року

В закладки

8 видів фітнесу, які в тренді 2018 року

© pexels

Займаєтеся спортом і хочете залишатися в тренді? Ми розповімо вам про останні тендециях в області фітнеса, які допоможуть вам тримати форму і весь час пробувати нове.

Бокс

Бокс стає все популярнішим серед моделей, знаменитостей і спортсменів. Більшість людей, що займаються боксом, обирають цей вид спорту не тільки для підтримки форми і освоєння нових прийомів, але і для виплеску стресу і накипевших негативних емоцій. Зазвичай тренування боксу включає в себе також силові вправи і активну взаємодію з тренером для досягнення максимальних результатів.

© reebok

Функціональний тренінг

Функціональний тренінг – динамічна силова тренування, спрямована на зміцнення м'язів і розвиток всіх функцій, включаючи силу, витривалість, швидкість, гнучкість, координацію і почуття балансу. Функціональні вправи – це не тільки прості присідання за рахунок власної ваги. Поступово ви зможете також використовувати додатковий інвентар: фітнес-стрічки, фітнес-кулі, гирі, штанги і гантелі, щоб урізноманітнити своє тренування.

Відновлення

За останнє десятиліття популярність здобули інтенсивні тренування, такі як HIIT і CrossFit, але тепер в моду входять вправи, спрямовані на активне відновлення. Такі тренування покликані заповнити необхідний баланс у вашій фітнес-програмою: вони стимулюють циркуляцію крові та збільшують кількість поживних речовин в тих областях тіла, які потребують цього найбільше. Досвідчені тренери кажуть, що відновлення є найважливішою частиною загального стану здоров'я.

© Evolution Labs/Flickr

Холод і тепло

Думки з приводу відновлення після інтенсивних тренувань розійшлися: прихильники кріотерапії вважають, що охолодження тіла допомагає прискорити відновлення м'язів, інші переконані в тому, що тепло є кращим способом полегшити біль у м'язах і зняти напругу, тому кращим рішенням для них є похід в сауну після занять спортом. Поки ніхто не може сказати, який із способів є найбільш ефективним, тому варто випробувати кожен і визначити найбільш підходящий для себе.

Спорт і сучасні технології

Останнім часом спорт став нерозривно пов'язаний з сучасними технологіями: безліч фітнес-центрів по всьому світу пропонують тренування в поєднанні з віртуальною реальністю або світломузикою. Тренери пояснюють, що подібні яскраві враження допомагають людям використовувати фітнес не тільки для підтримки фізичної форми та міцного здоров'я, а й для подолання життєвих проблем.

Спорт будинку

Більшість тренерів розуміють, що не всі можуть знайти час на походи в спортзал, тому вони випускають свої онлайн-тренування для тих, хто займається спортом у себе вдома. Це ще одна ознака того, як технології впроваджуються в спорт, роблячи його доступним для кожного.

© pixabay.com

Медитація

Тепер інтенсивні тренування включають в себе 5-хвилинні медитації для поліпшення когнітивної функції і розумової гостроти. Тренери переконані в тому, що медитація допоможе зосередиться на чіткому виконанні кожної вправи і підвищить ефективність тренування.

Дихання

Дихання – ще одна найважливіша складова будь-якої тренування, крім того, тренери рекомендують спочатку освоїти правильну техніку дихання і лише потім освоювати новий вид спорту. Чим точніше і правильніше буде кожен ваш вдих і видих, тим більше користі ви отримаєте від будь-якої вправи.

© pexels

Виберіть те, що підходить вам більше всього і додайте цю спортивну тенденцію до свого повсякденного життя.

Що таке функціональний тренінг і чому він може бути корисний вам
© Dirima/iStock Якщо ви займаєтеся спортом, то вже напевно чули про функціональної тренуванні. Щоб розібратися у всіх її тонкощах і переваги, пропонуємо почитати наш
Корисна тренування, завдяки якій Холлі Беррі підтримує форму останні 10 років
© flickr Холлі Беррі вже багато років вражає всіх своїм тілом і фізичними здібностями. Допомагають їй так виглядати регулярні тренування, а саме — бокс. Бокс розвиває і
10 знаменитостей, яким бокс допомагає залишатися спокійними
@ pinterest.com Багато розглядають бокс як щось грубе, придатне тільки для чоловіків. Але деякі відомі особистості вже переконалися, що заняття боксом допомагають знайти
6 тренувань, які спалюють до 1000 калорій
©Wavebreakmedia/IStock Чим вище інтенсивність ваших вправ, тим більше калорій і жирової маси ви зумієте спалити. Сьогодні ми розповімо вам про найкращих високоінтенсивних
10 видів фітнесу, які люблять знаменитості
© clutch.ua Зірки не мають права погано виглядати, тому всіма способами намагаються тримати себе у хорошій формі. Багато фізичної активності з особистим тренером і
6 зірок, які схудли за допомогою боксу
© stylecracker.com Коли мова йде про схуднення, зазвичай говорять про ефективність кардиотренинга і силових вправ. Деякі знаходять масу переваг в йозі, інші воліють