Чому в дзеркалі і на фотографіях ми виглядаємо абсолютно по-різному
06.06.2019 638 0 newsdaily.org.ua

Чому в дзеркалі і на фотографіях ми виглядаємо абсолютно по-різному

В закладки

Чому в дзеркалі і на фотографіях ми виглядаємо абсолютно по-різному

©dangrytsku/IStock

Ви коли-небудь замислювалися, чому ваше обличчя виглядає трохи по-іншому на фотографіях, ніж воно відбивається в дзеркалі?

Незалежно від того, чи вивчаєте ви себе або фотографії інших людей, завжди щось не таке, як на фотографіях. Чому ж так відбувається?

Ми очікуємо дзеркальне зображення

Одним з основних факторів є те, що фотографії зазвичай показують нам протилежне тому, що ми бачимо в дзеркалі. Коли ви фотографуєте себе, використовуючи деякі (але не всі) додатка або фронтальну камеру, вийшло зображення захоплює ваше обличчя, як інші бачать його. Те ж саме можна сказати і про інших камерах.

© master1305/IStock

Побачити себе в зворотному напрямку може трохи дивно, почасти тому, що наші обличчя не зовсім симетричні. Деякі функції або відмітні знаки не відображаються у фотографіях так само, як в дзеркалі, і це може нас бентежити.

Нам подобаються наші знайомі обличчя

Ми найбільше знайомі з нашими обличчями, коли бачимо їх у дзеркалі, і тому воліємо дзеркальне відображення, згідно теорії експонування, в якій говориться, що неодноразове знайомство з чим-то робить нас більш схожими на нього.

Погляд на себе в дзеркало стає стійким враженням. Знайомство породжує симпатію. Ви віддаєте перевагу цьому вигляду свого обличчя. Коли ми дивимося в дзеркало, ми схильні дивитися на те, що ми вважаємо нашою доброю стороною, тобто кут, який здається нам найбільш привабливим.

Коли ви дивитеся в дзеркало, ви підсвідомо повертаєте своє обличчя, як правило, на певний кут, який вам найбільш оптимальний. Це привертає вас до себе.

Фокус і ракурс грають роль

Ви можете бачити набагато більше деталей на нерухомій фотографії. В реальному житті ви постійно рухаєтеся, ви розмиті, ви не фокусуєтеся на кожній позі.

Ви також не можете збільшувати зображення в дзеркалі так само, як на цифровій фотографії.

© Khosrork/IStock

Різні об'єктиви камери можуть змінити вигляд людей на фотографіях. Наприклад, якщо хтось хоче виглядати стрункіше, він вибирає більш довгий об'єктив, тому що чим коротше об'єктив, тим ширше він буде робити ваше обличчя. Близькість людини до камери також вступає в гру.

Тим не менш, вид, який ми маємо на фотографіях, — це те, як ми дивимося на інший світ. І це не погано. Фактично, дослідження показали, що іншим людям в цілому подобається версія, яку вони бачать, на відміну від образу самого себе, який ви бачите.

Читайте також Програми для обробки фото в Instagram, якими користуються зірки

Як змінюється наше обличчя протягом дня: серія фотографій художника Барбари Ивайнс
©Koldunov/IStock Ви замислювалися про те, як змінюється ваше обличчя протягом дня? Напевно, дівчата часто заглядають у дзеркало, щоб нафарбуватися або перевірити в
В Instagram створений акаунт, який розкриває фотошоп знаменитостей
© newhdphotos.com Майже кожна знаменитість в Instagram редагує свої фотографії за допомогою графічного редактора або накладання фільтрів. Але деякі зірки заходять так
Які фотографії краще використовувати для успіху на сайтах знайомств
©Pixabay В наш час додатки для знайомств – кращий спосіб познайомитися з потенційними романтичними партнерами. Шукаєте ви випадкового співрозмовника, платонічного одного
Як сподобатися собі в дзеркалі: 8 порад від тренера з Канади
© nensuria/iStock Схуднення залежить від безлічі факторів, у тому числі від нашого самопочуття і настрою. Якщо ми будемо ходити в спортзал в пригніченому стані, ми
6 способів проявити любов до свого тіла у важкий день
© GeorgeRudy/iStock Нам не завжди подобається те, як ми виглядаємо в купальнику або в старих джинсах. З-за цього починають розвиватися комплекси і у деяких відразу до
Tinder: що потрібно знати про програму, щоб отримати від нього максимальну користь
Tinder – популярний мобільний додаток для знайомств. Тим не менш, вона часто піддається критиці з-за того, що пропонує надто багато сексуальної свободи. Так що воно являє