12 порад з фітнесу від знаменитих спортсменок
06.03.2019 441 0 newsdaily.org.ua

12 порад з фітнесу від знаменитих спортсменок

В закладки

12 порад з фітнесу від знаменитих спортсменок

© SportReviews.com

Ви досі не змогли знайти мотивацію, щоб почати займатися спортом? Дані на Новий рік обіцянки скинути зайву вагу до пляжного сезону знову не виконані? Якщо ви все ще не знаєте, з чого почати свій шлях в здорове життя, почніть з цими експертами своєї справи.

Корисні фітнес-поради від дванадцяти професійних атлеток Великобританії:

Йоханна Конта (теніс):

© SportReviews.com

«Моя порада така: переведіть свої тренування на новий рівень. Я, наприклад, всерйоз захопилася спортивним скелелазінням, хоча це не має абсолютно нічого спільного з тенісом. Такі тренування роблять мене сильнішим, кидають виклик моєму тілу і свідомості. Це дуже допомагає мені, коли я опиняюся на корті».

Дезіре Генрі (легка атлетика):

© Athletics Weekly

«Нехай відсутність спортивного залу поблизу з вашим будинком не буде відмовкою, щоб порушити дані обіцянки. Домашні інтервальні тренування з власною вагою — це чудовий вихід. Кожен день вдома я виконую кругову тренування, в яку входять 25 присідань, 25 підйомів гомілки і 25 повних скручувань. Для всіх цих вправ потрібно мінімум вільного місця, і їх спокійно можна виконувати вдома».

Сара Сторі (велоспорт):

© British Cycling

«Свідомість — життєво важливий інструмент, який часто поки ще не реалізується і упускається з виду. Правильне мислення може створити найкращу середовище для досягнення нових цілей. Якщо ви хочете стати стрункішою і здоровіше, вам потрібно переконатися, що ви реалістично підходите до завдань і ласкаві до себе. Важливі не тільки витривалість і жорсткість, але й усвідомлення того, що можливо, а також постановка складною, але досяжною мети. Правильне мислення гарантує, що ви будете більш розслаблені і зможете насолоджуватися роботою, а також отримаєте результат, якого очікували. Правильний настрій також допоможе вам перенести всі знегоди спокійно, бути чесною з собою і вносити корективи, якщо буде необхідно, в дієту, план вправ або сон».

Клаудія Фрэгапейн (художня гімнастика):

© Pierre-Yves Beaudouin

«Мій вам рада на цей рік: почніть займатися спортом з одним або відразу кількома товаришами, нехай серед вас витає дух змагання. Так буде веселіше, плюс вам буде легше виконувати дану обіцянку».

Лінсі Шарп (легка атлетика):

© Athletics Weekly

«Якщо ви хочете поліпшити свої кардіотренування, я б порадила для початку поставити перед собою мету: біг на 10 км або напівмарафон. Багато людей не люблять кардіо з-за його монотонності — спробуйте урізноманітнити свої заняття, бігайте на різних поверхнях, з різною швидкістю і вибирайте вправи, які вам подобаються і, як вам здається, йдуть на користь. Ви навіть можете записатися в який-небудь біговий клуб».

Аша Філіп (легка атлетика):

© Athletics Weekly

«Не картайте себе за те, що допустили помилку. Просто почніть все з початку. І пам'ятайте: ми не потіємо, ми сияем, і це того варте».

Елінор Баркер (велоспорт):

© Road Cycling UK

«Час від часу варто полегшувати собі життя. Що стосується велоспорту, іноді важко тренуватися з-за всього необхідного інвентаря або ж важко змусити себе виїхати під час сильного дощу. У такі дні я дозволяю собі тренуватися під дахом і цілком можу позайматися на велотренажері. Також не забувайте про силових тренуваннях і заняттях на витривалість. Крім їзди на велосипеді, я відвідую спортзал двічі на тиждень».

Шелайна Оскан-Кларк (легка атлетика):

© vtn.co

«Послідовність — це ключ до успіху. Ви повинні бути послідовні не тільки в своїх фізичних навантаженнях, але і в харчуванні, відпочинку і відновлення. Ще дуже часто люди забувають про хребті, хоча він є основою всього. Внесіть зміни у свої кардіо і силові тренування з урахуванням цього, і знову будьте послідовні».

Бьянка Уолкден (тхеквондо):

© The Times

«Я раджу пити багато води кожен день, незалежно від того, якого плану тренувань ви дотримуєтеся. Особливо багато потрібно пити після пробудження і перед сном. Вода має першорядне значення».

Лавиай Нільсен (легка атлетика):

© YouTube

«Я займаюся кожного дня, і якщо б мені довелося весь час робити одне і те ж, мотивація та інтерес швидко б пропали. І не потрібно намагатися вимотати себе до останнього. Я часто міняю вправи під час розігріву і основного заняття. Не бійтеся вносити зміни в свій фітнес-план: проведіть тренування з інтервальним бігом замість звичайної пробіжки або сходіть на урок зумбі замість йоги. Такі зміни не тільки додадуть більше мотивації, але і будуть корисними для вашого тіла».

Лоррейн Юджен (легка атлетика):

© Athletics Weekly

«Обов'язково їжте незадовго до початку тренування. Я зазвичай їм на сніданок яйця в різних варіаціях, тости і авокадо. Яйця — відмінне джерело білка, і вони не важкі. Після тренування потрібно обов'язково поїсти протягом години. Під час занять ваше тіло розщеплює багато білків, тому для хорошого відновлення потрібно поповнити їх запаси. Ще одна порада стосується крепатури. Як тільки ви почнете займатися, ваше тіло буде боліти, але чим довше ви будете ходити на тренування, тим менше буде хворіти, оскільки м'язи почнуть звикати до навантажень. Якщо робити занадто великі перерви між заняттями, це все одно, що починати все з початку».

Стеф Хаутон (футбол):

© Pinterest

«Здоровий спосіб життя — це комбінація багатьох речей. Я раджу регулярно тренуватися, добре харчуватися і думати позитивно».

5 способів перетворити спорт в звичку
©gorodenkoff/IStock Ви давно знаєте, що фізична активність допоможе вам прожити здорове, щасливе і довге життя, але так досі і не приступили до тренувань? Годі вагатись!
7 відмовок, які заважають вам ставати краще
© pexels.com Знаєте, що відокремлює людину, якою ви є зараз, від того, ким би ви хотіли бути? Відмовки... Кожен день ви знаходите десятки причин, щоб не займатися
15 способів самостійно поліпшити ефективність тренувань
© mel-nik/IStock Ефективність тренувань залежить не тільки від того, наскільки старанно ви працюєте в залі, але і від безлічі різних дрібниць. Відомий тренер і експерт в
5 порад, які допоможуть стати краще в 2019 році
5 порад, які допоможуть стати краще в 2019 році
5 порад, які допоможуть стати краще в 2019 році
09.06.19 Поради про саморозвиток
© g-stockstudio/IStock Більшість з нас кожен рік дають собі одні й ті ж обіцянки, тому що це хороша ідея – ніколи не переставати намагатися поліпшити себе. Чому б не
Поради 5 олімпійських чемпіонів з подолання невдач
© WBGO Провали і невдачі трапляються в житті кожної людини, але хто може знати про них більше, ніж олімпійські спортсмени? Чотири роки готуватися до одного з головних
Як всього чотири поради допоможуть вам прибрати зайву вагу у важких зонах
© Milkos/IStock Боротьба із зайвою вагою дійсно вимагає старанної роботи над собою, але це не означає, що ви повинні присвятити все життя фітнесу і строгих дієт.