Поради щодо вибору підходящої спортивного взуття для дитини
20.04.2019 349 0 newsdaily.org.ua

Поради щодо вибору підходящої спортивного взуття для дитини

В закладки

Поради щодо вибору підходящої спортивного взуття для дитини

Якщо вашій дитині потрібна спортивна взуття, важливо витратити час, щоб вибрати найбільш зручні і добре спроектовані черевики. Це допоможе дитині комфортно себе почувати і запобігти травми. Розповідаємо, як правильно вибрати взуття для дитини.

  • Перед покупкою взуття

1. Виміряйте ноги вашої дитини

Попросіть вашу дитину стати на аркуш паперу. Обведіть його ногу, використовуючи олівець. Виміряйте це проецируемое зображення, а потім порівняйте довжину з діаграмою розмірів взуття.

Не забудьте виміряти ногу вашої дитини в кінці дня. Після час, проведеного в русі, ноги вашої дитини будуть звичайно трохи більше звичайного. З-за цього вам потрібно взуття, яка як і раніше буде підходити після дня активної гри.

2.Майте на увазі, що пара ніг вашої дитини не може бути ідентичною за розміром

Виміряйте обидві ноги вашої дитини, тому що у більшості людей одна нога більше, інша менше. Після того, як ви визначили, яка нога більше, обов'язково використовуйте цю ногу в якості орієнтира, по якому ви повинні вибирати взуття.

3.Міряйте ногу дитини, коли він в шкарпетках


Не забудьте принести пару шкарпеток в взуттєвий магазин, коли ви йдете купувати взуття, щоб ваша дитина могла спробувати взуття з носками, які він зазвичай носить.

4.Визначте форму ноги вашої дитини

Ви можете визначити форму ноги вашої дитини, виконавши метод «мокрого тесту». Змочіть ноги вашої дитини водою, а потім поставте його на аркуш паперу. Подивіться, яка у вашої дитини арка: середня, плоска або висока (арка — це область, яка буде сухою центрі сліду ноги).

Низькі арочні ноги або плоскі ноги. Ноги цього типу потребують взуття з жорсткими п'ятами.
Високі арочні ноги. Вам потрібні туфлі, які досить гнучкі, з товстою підошвою.
Нейтральні ноги. Ногам цього типу підійде будь-який вид взуття.

  • Приміряння взуття

1. Виберіть хороший взуттєвий магазин

Шукайте магазин взуття, який пропонує безліч якісних брендів взуття. Подивіться на авторитетні бренди взуття. Переконайтеся, що взуття досить міцна, щоб витримувати грубе використання.

2.Попросіть продавця виміряти ноги вашої дитини

Хоча ви виміряли ногу вашої дитини, важливо також, щоб це вимір було підтверджено продавцем, що спеціалізуються на взутті.
В залежності від розміру взуття і потреб вашої дитини продавець може також направити вас до певного стилю або марку взуття.

3.Переконайтеся, що ваша дитина може ворушити пальцями взуття

Як тільки ваша дитина надів черевик, убедитеся, що у нього достатньо місця для пальців ніг.

4. Попросіть вашу дитину прогулятися по магазину

Це потрібно, щоб переконатися, що він може зручно пересуватися у взутті. Нехай він іде, стрибає і біжить. Якщо ви помітили, що п'ята вашої дитини вислизнула з взуття, або дитина не може рухатися так само легко, як звичайно, ви повинні спробувати інший розмір.

5. Запитайте свою дитину, чи зручно йому взуття

У той час як ваша дитина, можливо, не зможе точно описати відчуття, прислухайтеся до слів, як «занадто туго», «вільно» або «ой». Це індикатори того, що взуття не підходить.

  • Вибір правильної спортивного взуття для вашої дитини

1.Оцініть шипи на взуття для футболу

Взуття для футболу з шипами повинна дозволити вашій дитині бігти, змінювати напрямок і легко давати пас.

  • Футбольні черевики для спортивного залу повинні бути плоскими з гумовою підошвою без маркування.
  • Футбольна взуття для гри на полі повинна забезпечувати біг на трав'янистих поверхнях.

2. Кросівки для бігу

Вони повинні мати додаткову амортизацію для рухів.

Є різні види:

  • Ударно-поглинаюча підошва
  • Допоміжна арка
  • Підтримка твердої п'яти
  • Досить гнучка передня стопа

3. Переконайтеся, що волейбольна взуття має гумову підошву

Ця гумова підошва допомагає дітям не ковзати по підлозі тренажерного залу.

4. Шукайте міцні тенісні туфлі

Тенісні черевики повинні бути більш плоскими і більш міцними, ніж інші черевики, щоб діти могли рухатися з боку в бік більш ефективно. В той же час їм необхідно забезпечити стабільність і гнучкість для просування вперед і назад.

5. Баскетбольні туфлі

Шукайте туфлі, які пом'якшують і стабілізують, щоб допомогти вашій дитині стрибати і приземлятися добре, коли це необхідно.

Як вибрати комфортне взуття дитині
© Pixabay/Pexels Відвідування магазину з метою купити дитяче взуття, іноді перетворюється на випробування для всієї родини. Щоб дитині було комфортно в нових черевиках,
Ортопедичне взуття: підбираємо здоровий формат для дорослих і дітей
© Sergey Nazarov/iStock Не хочете випробовувати проблеми з ногами і хребтом? Тоді вам просто необхідна правильно підібране взуття! Безумовно, взуття для дорослих
Як визначити розмір взуття дитини в магазині, якщо ви прийшли без нього
©Morgan_studio/IStock Як відомо, маленькі діти не люблять ходити з батьками по магазинах у пошуках нової одягу або взуття. Ще більше вони не люблять процес примірки,
Оптимальні поради щодо підбору взуття для велосипеда
Звичайно, кататися на велосипеді можна і в звичайних зручних кросівках, однак спеціальне взуття для велоспорту може значно поліпшити ваші результати. Велосипедні кросівки
Антиварусне взуття для дітей: як підібрати правильну модель
©Pixabay Батьки повинні ретельно стежити за здоров'ям і зростанням своєї дитини, і особливу увагу приділяти формуванню опорно-рухового апарату. А уникнути проблем з ним
Лікарі поділилися, в який час доби краще всього вибирати взуття на підборах
© Sebastian Gorczowski/iStock У кожної дівчини є незручна, але дуже красива пара взуття. Щоб туфлі не приносили дискомфорт і не травмували ногу, варто враховувати деякі