Оптимальні поради щодо підбору взуття для велосипеда
06.03.2019 494 0 newsdaily.org.ua

Оптимальні поради щодо підбору взуття для велосипеда

В закладки

Оптимальні поради щодо підбору взуття для велосипеда

Звичайно, кататися на велосипеді можна і в звичайних зручних кросівках, однак спеціальне взуття для велоспорту може значно поліпшити ваші результати. Велосипедні кросівки мають спеціальні шипи на підошві для кріплення до педалей, що дозволяє спортсменам крутити їх легко і дуже ефективно, оскільки для розвитку більшої швидкості потрібно менше зусиль. Однак для того щоб таке взуття не натирала або випадково не злетіла під час велогонки, важливо навчитися правильно підбирати її:

© Pixabay

Перший крок

Виберіть підходящу велосипедне взуття в залежності від того, на якому типі велосипеда збираєтеся пересуватися. Взуття для гірських велосипедів має менші шипи, що дозволяють велосипедисту комфортно долати короткі відстані. Вона добре підійде тим, хто добирається на роботу з передмість на велосипеді. Взуття для спортивних велосипедів має більш виступаючі шипи, які ускладнюють ходьбу, але забезпечують відмінну підтримку м'язів під час гонок.

Другий крок

Для вибору велосипедного взуття в спеціалізований магазин краще вирушати після обіду. В цей час ваша нога має найбільший розмір.

Третій крок

Попросіть працівника магазину правильно виміряти вашу ногу, оскільки іноді виникає плутанина між європейськими і американськими розмірами.

Четвертий крок

Приміряйте кілька пар. Ідеальна пара — та, в якій ваша нога сидить як влита, але при цьому не занадто затиснута. З часом кросівки розносяться і стануть ширше, тому під час примірки вони не повинні сидіти вільно.

П'ятий крок

Спробуйте постояти в новому взутті. Від кінця вашого великого пальця до носка взуття має бути відстань не більше 1 — 1,3 див Ваші пальці не повинні упиратися в носок, але в той же час, якщо ви можете ними вільно рухати, це не ваш розмір.

Крок шостий

Пройдіться в кросівках на невелику відстань. П'ята не повинна вільно рухатися всередині, інакше ви натрете мозолі.

© scott-sports.com

Крок сьомий

Сидячи на стільці чи лавки, спробуйте імітувати, ніби крутите педалі в повітрі. Це допоможе вам краще зрозуміти, як ваша нога буде відчувати себе в поїздці. Під час руху взуття не повинні тиснути або спадати.

Крок восьмий

Оцініть взуття за загальною ступеня комфорту. Переконайтеся, що ногу не дратують ніякі шви, а шнурки не впиваються в шкіру. Також перевірте, щоб устілка був досить товстою, і ви не відчували жорсткість підошви.

Ще кілька корисних порад:

  • Візьміть на примірку шкарпетки, в яких збираєтеся кататися на велосипеді.
  • Якщо ви віддаєте перевагу довгі велопрогулянки, також прийміть до уваги вагу взуття.
  • Робіть покупку в ліцензованому магазині, щоб вам не підсунули підробку, а також щоб мати можливість повернути взуття, якщо раптом будинку ви вирішите, що вона вам не підходить.

Читайте також: Поради щодо вибору підходящої спортивного взуття для дитини

Як вибрати ортопедичне взуття: поради лікаря
©Pixabay У наш час людей з абсолютно здоровим опорно-руховим апаратом, напевно, не існує. Як вибрати ортопедичне взуття для дітей та дорослих, і чому це так важливо,
6 порад для тих, хто ходить у кросівках круглий рік
© Arthur Ogleznev/Pexels Кросівки – це досить практична і зручна взуття, тому чимало людей носять її цілий рік. Насправді в цьому немає нічого поганого, але врахуйте, що
4 найпоширеніших міфу про кросівки для бігу
©Pixabay Правильні кросівки для бігу – одна з важливих умов досягнення хороших результатів. Але сучасний ринок пропонує стільки різних моделей спортивного взуття, що
Антиварусне взуття для дітей: як підібрати правильну модель
©Pixabay Батьки повинні ретельно стежити за здоров'ям і зростанням своєї дитини, і особливу увагу приділяти формуванню опорно-рухового апарату. А уникнути проблем з ним
Поради щодо вибору підходящої спортивного взуття для дитини
Якщо вашій дитині потрібна спортивна взуття, важливо витратити час, щоб вибрати найбільш зручні і добре спроектовані черевики. Це допоможе дитині комфортно себе почувати
Як вибрати кросівки для ідеальної і комфортної пробіжки
© Shane Aldendorff/Pexels Якщо ви вирішили бігати вранці, то в першу чергу вам потрібно потурбуватися про кросівках. Не варто думати, що для цього підійдуть звичайні