12-хвилинна ефективна тренування, яку подужає будь новачок
16.05.2019 811 0 newsdaily.org.ua

12-хвилинна ефективна тренування, яку подужає будь новачок

В закладки

12-хвилинна ефективна тренування, яку подужає будь новачок

Найперша причина, по якій люди пропускають тренування, або навіть не починають займатися — це відсутність часу. Робота, дедлайни, навчання, сім'я, друзі, виділити час на дорогу в зал і тренування часом буває неможливо. Однак, займатися спортом не обов'язково годинами.

Ми підібрали для вас тренування для всього тіла, на яку знадобитися всього 12 хвилин. Погодьтеся, виділити так мало часу на своє здоров'я зовсім не складно.

Стрибки

Тримайте ноги разом, руки з боків. При стрибку розводьте рівні ноги в сторони. Піднімайте руки в сторони, щоб долоні зустрічалися над головою.

Віджимання

Ставайте в класичну планку так, щоб ваше тіло стояло по рівній лінії, а руки знаходилися під плечима. Опускайтеся вниз, не змінюючи позу, але не торкайтеся підлоги. Повертайтеся у вихідну позицію. Повторюйте вправу хвилину.

Гантелі

Станьте рівно, візьміть гантелі в руки. Витягніть їх вперед долонями вгору. Згинайте руки в ліктях у напрямку до плечей. Повільно розігніть. Повторюйте вправу хвилину.

Присідання

Поставте ноги на ширину плечей. Перенесіть вагу на п'яти. Сідайте до тих пір, поки ваші стегна не будуть паралельні землі. Слідкуйте, щоб коліна не виходили за лінію шкарпеток. Піднімайтеся вгору. Повторюйте присідання хвилину.

Схема тренування:

  • віджимання — 1 хвилина
  • присідання — 1 хвилина
  • гантелі — 1 хвилина
  • стрибки — 1 хвилина

Мінімально відпочиньте і повторіть цикл три рази.

Читайте також: 13 вправ для ніг, які можна зробити вдома

12-хвилинна ефективна тренування для витривалості будинку
Two fit girls doing home workout performing lateral lunges at home. Якщо у вас є вільний час протягом дня, витратити його з користю, провівши ефективну, швидку
Чим замінити спортзал: 4-хвилинна високоінтенсивна тренування вдома
© bernardbodo/iStock Ефективна тренування вдома може замінити спортзал, якщо займатися регулярно. Навіть велика зайнятість — це не привід відмовлятися від спортивних
6 вправ, які допоможуть вам зарядитися енергією з ранку
Ранкова зарядка — відмінний спосіб підняти себе з ліжка. За допомогою цієї 7-хвилинного тренування ви розбудите тіло і голову, і на протязі усього дня будете почувати
15-хвилинне тренування на біговій доріжці для спортивної фігури
©nd3000/iStock Якщо у вас немає часу на багатогодинні тренування достатньо приділити всього 15 хвилин бігу на біговій доріжці. Ефективна та швидка кардіотренування від
Тренування на 20 хвилин, яка допоможе прокачати верхню частину тіла
© jacoblund/IStock Фітнес-тренер з Лос-Анджелеса Жанетт Солома розповіла, як прокачати верхню частину тіла всього за 20 хвилин. Вам не знадобиться додаткове обладнання:
15-хвилинна вогняна тренування на випадок, якщо потрібно спалити багато калорій
© bruce mars/Pexels Якщо у вас немає часу ходити в спортзал – тренуйтеся вдома. Є кілька вправ, які всього лише за 15 хвилин в день подарують вам ідеальні параметри.