Тренування на 20 хвилин, яка допоможе прокачати верхню частину тіла
02.03.2019 790 0 newsdaily.org.ua

Тренування на 20 хвилин, яка допоможе прокачати верхню частину тіла

В закладки

Тренування на 20 хвилин, яка допоможе прокачати верхню частину тіла

© jacoblund/IStock

Фітнес-тренер з Лос-Анджелеса Жанетт Солома розповіла, як прокачати верхню частину тіла всього за 20 хвилин. Вам не знадобиться додаткове обладнання: жодних гантелей. Виконавши всі вправи, зробіть ще одне коло. Завершіть тренування 5-хвилинною ходьбою у швидкому темпі.

Віджимання

© jacoblund/IStock

Зробіть віджимання від підлоги з колін або всього тіла. Всього 20 повторень.

Підйом рук

Встаньте прямо, ноги на ширині плечей. Руки в сторони на рівні плечей. Зігніть лікті під кутом 90 градусів. Підніміть руки над головою, потім опустіть. Простягніть їх в сторони, повністю випрямивши. Потім прийміть вихідне положення. Зробіть 30 повторень.

Підйом коліна

© popsugar.com

Встаньте прямо і у швидкому темпі почніть піднімати по черзі то праве коліно, то ліве. Підйом робіть до рівня стегна. Зробіть стільки підйомів, скільки зможете, за 1 хвилину.

Опускання корпусу

Встаньте прямо. Ноги на ширині плечей. Зігніть лікті і заведіть долоні за голову. Потім опускайте корпус вправо, дотягуючись правим ліктем до правого коліна. Потім зробивши те саме з лівим ліктем і лівим коліном. Зробіть 25 повторень з кожної сторони.

Стрибки Джека

©Popsugar

Стрибки ноги разом, руки в сторони». Встаньте прямо, ноги разом. Руки опущені. Зробіть стрибок, розмістивши ноги ширше плечей. Підніміть Руки над головою і зробіть бавовна. Поверніться у вихідне положення. Зробіть 30 повторень.

Перехресний удар

Встаньте прямо, ноги на ширині плечей. Зробіть крок вперед лівою ногою, уставши в стійку боксера. Стисніть долоні в кулак і підніміть руки до підборіддя. Зробіть перехресний удар лівою рукою, потім правою. Зробіть якомога більше ударів протягом 1 хвилини.

Планка з підтягуванням коліна

© Wavebreakmedia/IStock

Прийміть положення, як ніби збираєтеся віджиматися. Зігніть праву ногу і потягніть праве коліно до лівого ліктя. Напружте м'язи живота. Поверніться у вихідне положення. Зігніть ліву ногу і потягніть ліве коліно до правого ліктя. Продовжуйте чергувати ноги. Зробіть 15 повторень з кожної сторони.

Читайте також: 20 причин, чому варто почати тренуватися

Як прокачати верхню частину тіла за допомогою гантелей
© yurok/iStock Які вправи допоможуть прокачати верхню частину тіла? Звичайно, вам відомі нахили корпусу і віджимання, махи руками і скручування. Але якщо додати до цих
10 вправ на руки, які зроблять тіло витонченіше
©jacoblund/IStock Хочете підтягти фігуру і прокачати руки? Тоді зверніть увагу на представлені нижче супер-ефективні вправи з гантелями та власною вагою, які допоможуть
Корисні 20-хвилинні фітнес завдання, від яких ви відразу побачите результат
© Milkos/IStock Інтервальні тренування – це найкоротший шлях до зниження ваги. Вправи потрібно виконувати протягом всього 20 секунд, роблячи між ними 10-секундні перерви.
10 вправ для жінок з грушовидним типом фігури
© Đorđe Banjanin/IStock Перш ніж приступати до тренувань, потрібно придивитися до свого тіла. Справа в тому, що для кожного типу фігури потрібно підбирати специфічні
12 яскравих рухів тренування, з якими ви будете пишатися своїм зовнішнім виглядом
©besthealthmag.ca Хороша тренування – це та, в якої вправи будуть доповнювати один одного, а не перевантажувати певну частину тіла. Дуже ефективними є вправи з власною
Чарівний м'яч: як прокачати всі групи м'язів з допомогою простого фітболу
© shironosov/IStock Якщо ви досі не знайшли спосіб позбавитися від зайвої ваги і прокачати м'язи преса, радимо вам звернути увагу на такий снаряд, як фітбол. Перевага