Що робити, якщо ви з партнером не совпадаете в інтимній сфері
01.06.2019 1 405 0 newsdaily.org.ua

Що робити, якщо ви з партнером не совпадаете в інтимній сфері

В закладки

Що робити, якщо ви з партнером не совпадаете в інтимній сфері

© fizkes/iStock

Неможливо уявити міцні і здорові стосунки з партнером без сексу. На початку відносин у всіх все добре, але нерідко в наступні роки чи місяці багато стикаються з певними проблемами. Пам'ятайте, що людям, які живуть разом, але не займаються інтимом, часто необхідно проговорювати з один одним цього питання або звертатися до фахівця. Адже будь-яку проблему, навіть таку, можна вирішити.

Вміст матеріалу

Наскільки секс важливий у відносинах пари?

© fizkes/iStock

Сексуальний зв'язок на початку відносин відіграє різну роль. Після перших побачень «медового» періоду вже зародилися інтимні стосунки починають активно розвиватися. По закінченні часу пара вже готова зблизитися. Секс допомагає пізнати більше партнера, і люди впізнають, підходять вони один одному. Як би це цинічно не звучало, але відносини, як такі, що будуються навколо інтиму.

Навіть найміцніші стосунки, де є підтримка, розуміння, загальні цілі, зазнають краху, якщо пара не задовольняє один одного в ліжку. Однак не все так погано, як може здатися. На початку відносин, де є закоханість, і бездумні вчинки, секс не має такого великого значення. Важливо, що по закінченні цього етапу, не втратити той інтерес, не переставати дивувати один одного. Тоді й інтимна сторона відносин залишиться гармонійного та різнобічного.

Секс і сімейне життя тісно пов'язані. Але в побуті виникають маленькі «неприємності»: жінці вже не потрібно наводити марафет перед побаченням з коханим, а чоловікові не доводиться робити вигляд ніби він готовий на все. Побут вже заїв, пристрасть вщухла, а інтрига — це взагалі щось незрозуміле? Тут важливо не йти в себе від того, що нібито все в минулому. Все у ваших руках. Потрібно тільки дати волю власній уяві.

Якщо ви або ваш партнер не задовольняє своїх природних фізіологічних потреб, то ви стаєте агресивними і дратівливими. На жаль, це факт. На цьому етапі одні починають шукати задоволення «на стороні», інші знаходять віддушину в алкоголі, треті ще в чомусь, але все це веде до неминучого кінця. Якщо навіть розлученням такі відносини не закінчаться, то на емоційному рівні подружжя стають один одному чужими. Тому необхідно робити все, що в ваших силах, щоб зберегти інтимний зв'язок.

Під час інтиму люди розкриваються один одному, обмінюються енергією, яка заряджає їх і дає сили для прекрасних взаємовідносин. Це дійсно надає заряд бадьорості і морального задоволення життям, а як відомо – щасливі живуть довше. Систематична інтимний зв'язок благотворно впливає не тільки на духовний стан чоловіки й жінки, але ще й на фізичне. Секс — це найкраща профілактика багатьох хвороб, які розвиваються при тривалому його відсутності. До того ж, інтим зміцнює серцево-судинну систему, запобігає напади мігрені, позбавляє від зайвих калорій і це ще далеко не весь список його плюсів.

Як визначити проблемні моменти в сексуальній сфері?

© fizkes/iStock

Коли сексологи говорять про сексуальної дисгармонії в парі, найчастіше маються на увазі два найпоширеніших фактора:

  • Фізіологічний аспект — виражений буквально в неспівпадінні геніталій. Наприклад, у неї дуже велика вагіна, а у нього маленький член, або навпаки. Анатомічні розбіжності – вкрай рідкісне явище в парі, і найчастіше вони компенсуються. Наприклад, жіноче піхву володіє величезним діапазоном акомодації (пристосування);
  • Різний сексуальний темперамент. Це більш важка ситуація у відносинах, яку складно змінити. Сексуальний темперамент дається людині від природи. Буває слабка статева конституція, середня і сильна. Наприклад, жінці в парі достатньо сексу 3 рази в місяць, а її партнеру потрібно 3 рази в день. І от якщо зустрічаються люди з дуже відрізняється статевою конституцією, їм дуже складно компенсувати таку дисгармонію. Чим більше дистанція між можливостями одного і заповзятливістю іншого, тим більше буде непорозумінь.

Бувають також моменти різних сексуальних сценаріїв і варіантів сексуальної взаємодії. Якщо, приміром, вона хоче в сексі чогось, що він не хоче, або навпаки, ми можемо говорити про сексуальної дисгармонії. Піддається подібна дисгармонія усунення – потрібно розглядати індивідуально в кожних стосунках.

Є також тимчасова дисгармонія. Вона виникає під впливом якихось обставин. Приміром, під час вагітності та пологів у жінки. У цьому випадку все залежить від стосунків у парі, від інформованості партнера і готовності йти на компроміси. Наприклад, в цей період чоловік вагітної жінки може задовольнятися за допомогою мастурбації або оральних ласк. Вихід із ситуації завжди можна знайти.

До яких фахівцям варто звернутися для вирішення проблем?

© fizkes/iStock

Звичайно, найкращим варіантом вирішення проблеми буде звернення до психолога-сексолога або секс-тренеру. Ці люди спеціально навчені і допоможуть вам краще всяких рад в модних журналах. Розглянемо, чим вони займаються і як можуть вирішити сексуальні труднощі в парі.

  • Тренер по сексу

До нього звертаються, якщо є сексуальні бар'єри, недосвідченість, непевність, незадоволення, відсутність оргазму, а також зменшення інтересу до сексу. Ця людина має диплом психолога-сексолога або клінічного сексолога.

Тренер по сексу зможе підібрати вам правильний тренажер і систему вправ для тренування інтимних м'язів. Він навчить вам оральним і мануальних технік, управлінню голосом під час сексу. Крім того, допоможе вибрати правильні інтимні аксесуари. Дуже важливо, щоб фахівець мав відповідну освіту, так як більшість секс-технік тісно пов'язані з анатомією статевих органів, і неграмотний експерт може нашкодити.

  • Психолог-сексолог

До нього звертаються, якщо спостерігається дисгармонія статевих стосунків у парі, а також знижений або неприродне підвищений статевий потяг. Крім того, він може допомогти з різними відхилення у статевій поведінці.

У такого експерта обов'язково повинен бути диплом психолога зі спеціальністю «сексологія», а також «сімейна психологія».

До нього потрібно звертатися, якщо ваші проблеми в інтимі мають поверхневий психологічний характер або виникли зовсім недавно. Наприклад, ви раптом перестали сприймати свого чоловіка як сексуальний об'єкт (неважливо, що послужило тому причиною), а може він сам раптом почав відмовляти вам у близькості. А може, чоловік запропонував влаштувати вам ЖЧЖ, тому що ваша сексуальна життя здалася йому недостатньо гострою. В цілому, всі труднощі в сексуальному житті виникають через стосунків між подружжям, є показанням до відвідування психолога-сексолога.

Як знайти взаєморозуміння в сексуальній сфері з партнером?

© fizkes/iStock

Якщо поєднати сильний інтерес і сексуальне бажання, то виходить ідеальне інтимне довіру. Однак, щоб знайти порозуміння, потрібно дотримуватися деяких правил.

Варто розуміти, що існує різниця в тому, як партнери сприймають секс кожен зі свого боку. Жінки найчастіше прагнуть сексу, коли відчувають емоційну близькість з чоловіком. Чоловіки ж, навпаки, використовують секс для досягнення цієї емоційної близькості.

Точно так само по-різному сприймається і відмова від сексу. Тому ви повинні сісти і обговорити, в які моменти вам не хочеться сексу і з чим це пов'язано. Так вашому партнерові буде простіше вас зрозуміти. Будь відкритий розмова про секс посилить розуміння між вами не тільки в інтимі, але і за межами спальні. Тому їм не можна нехтувати або його уникати.

Сумна правда в тому, що багато людей відчувають сексуальні комплекси, народжені поруч особистих причин або ж травм. З-за цього їх сексуальне життя може дуже страждати, так як породжують комплекси закритість.

Тривога з-за сексу заважає людям ділитися сокровенним, з-за чого зростає недовіра. Сором гальмує обох партнерів і заважає їм вести повноцінне інтимне життя, а також говорити про своїх фантазіях.

У відносинах повинно обговорюватися все, пов'язане з інтимом. Це може бути розмова за келихом вина ввечері, щоб було простіше розслабитися, або відразу після сексу, коли найпростіше пояснити, що вам сподобалося, а що ні. Відкрите і невимушене обговорення бажань і різних аспектів вашого інтимного життя значно покращить її якість і позитивно відіб'ється на здоров'ї як психічному, так і фізичному.

До того ж, варто запитати у будь-якого успішного людини, як йому вдалося досягти успіху, і він скаже, що тільки завдяки практиці і часу. Ось і в сексі так само.

Спонтанність – це добре на перших етапах відносин, але в шлюбі не все так гладко працює. Іноді простіше призначити «сексуальний день» і бути до нього готовим, тому що спонтанне бажання зайнятися інтимом може не викликати такого ентузіазму у другого партнера, що спричинить за собою образи і нерозуміння.

Що варто зробити для налагодження сексуальної сфери з партнером?

© fizkes/iStock

Навіть в парі, яка здається ідеальною, можуть виникнути труднощі з інтимною стороною відносин. Причин тут багато. Важливо, що всі вони вирішувалися вчасно.

Якщо проблема в стресі, то саме зі стресом потрібно боротись. Навчіться розслаблятися і відпочивати. Візьміть за правило хоча б кілька разів на тиждень приймати 10-хвилинну гарячу ванну перед сном. Додайте в неї кілька крапель ароматичних масел. Навіть незначна фізична активність зменшує стрес і сприяє виробленню гормонів щастя-ендорфінів, а без них благополуччя інтимного життя неможливо. І не секрет, що секс теж є чудовим засобом боротьби зі стресом.

Також варто пам'ятати, що чоловіки завжди любили очима. Однак це не означає, що, як тільки ви разденетесь, він втече від вас з-за ваших недоліків. Сексологи кажуть, більшість чоловіків збуджується від самого факту того, що жінка оголиться, тому всякі складки його не турбують.

Якщо є невисловлені претензії, то краще всього сказати про все відверто. Коли наступного разу ваш звужений ображено відвернеться до стіни у відповідь на ваше «Не сьогодні, дорогий», постарайтеся пояснити йому причину. Психологи вважають, що для жінок, на відміну від чоловіків, головна складова інтима — це емоційна близькість і розуміння. А без спокійного обговорення обопільних проблем ніякого розуміння ви не досягнете.

Пам'ятайте, що легке спиртне — зразок червоного вина або шампанського — в помірних кількостях є афродизіаком. Тому келишок ввечері ніяк не завадить. Однак у великих кількостях алкоголь має зворотний ефект. Через вживання спиртного приплив крові до статевих органів знижується, чутливість падає, зменшується виділення статевого секрету. Організм просто не зможе підготуватися до інтиму (стосується обох статей).

Якщо проблеми в сексі з-за втоми, то підготуйте грунт, щоб все налагодити. Ви можете відправити дітей спати раніше, навести красу, приготувати романтичну вечерю і т. д. Але втомлений чоловік прийде додому, нічого не побачить, і ляже спати. Тому романтику потрібно планувати.

Як би цинічно це не звучало, занесіть секс у щоденник. Поставте нагадування на смартфоні, складіть план на комп'ютері, якщо вам так буде легше. Але ви повинні заздалегідь знати, коли ваш день буде не таким важким, або коли чоловік зможе відпроситися з роботи раніше.

І, звичайно, не відкладайте інтим на момент відходу до сну. Якщо вам ніхто не заважає, почніть відразу. Спонтанність іноді навіть корисна.

7 питань, які не варто обговорювати з партнером після інтиму
©iStock Ліжко – це місце не тільки для сну, але і для сексу. А після сексу багатьом дівчатам хочеться поговорити зі своїм партнером! І ось тут з'являється небезпека: ваші
Що готує 2019 рік у сфері любові: гороскоп для всіх знаків зодіаку
Якщо вам цікаво дізнатися, що готує 2019 рік у сфері любові саме для вас, то ви відкрили правильну статтю. Ці прогнози не означають, що ваша романтична доля визначена.
5 ідей для емоційно здорового розставання з людиною
©YakobchukOlena/IStock Розрив відносин – це завжди нелегко, особливо, якщо пара прожила разом багато років і стала родиною. Не дивлячись на це, вміння розлучатися –
6 вправ для преса, які можна робити з партнером
© totalshape.com Вам набридло тренуватися в самоті? Давно хочете внести якісь позитивні зміни у свої фітнес-сесії? Ці шість вправ на прес з партнером змусять ваші м'язи
Вихід є: здоровий спосіб вибратися з конфлікту з вашим партнером
©yacobchuk/IStock Батьки часом не помічають, як їх спори і конфлікти відбиваються на дитині. Хто злий, інший занадто часто скаржиться. Деякі пари борються один з одним
14 речей, які жінки чекають від чоловіків
© Ibrahim Asad/Pixabay Було проведено багато досліджень в області дружби і встановлено багато способів, якими люди можуть найбільш ефективно підтримувати здорові