Як правильно фотографувати тварин, щоб отримати вдалі кадри
08.05.2019 1 004 0 newsdaily.org.ua

Як правильно фотографувати тварин, щоб отримати вдалі кадри

В закладки

Як правильно фотографувати тварин, щоб отримати вдалі кадри

Домашні улюбленці дуже швидко завойовують місця у наших серцях і сім'ях, і нам подобається бачити їх фотографії всюди! Однак фотографувати тварин не завжди легко, адже вони не розуміють, що ми намагаємося зробити.

Сайт Digital Photography School опублікував 9 порад, які допоможуть вам отримати максимум від вашої фотосесії.

Вміст матеріалу

1. Використовуйте природне світло

Якщо можливо, використовуйте природне світло при зйомці вашого вихованця. Уникайте спалаху, так як спалах може не тільки викликати ефект червоних очей, але і налякати тварину. Замість цього спробуйте вийти на вулицю або, якщо це неможливо, в кімнату, добре освітлену великим вікном.

2. Вся увага – на очі

Як кажуть, «очі – це вікна душі», і очі домашніх тварин можуть бути дуже виразними. Так що не забудьте зосередитися на погляді вашого вихованця.

©Pixabay

3. Прийдіть до них

Дуже важливо, щоб ваш вихованець відчував себе комфортно і невимушено, тому замість того, щоб змушувати його приходити до вас, ідіть до нього. Найголовніше – перейти на його рівень, адже так ви зможете побачити світ його очима! Сядьте або ляжте на підлогу на живіт, і не забувайте фотографувати від його рівня очей або нижче.

4. Оцініть їх характер

Ви знаєте свого вихованця краще, ніж хто-небудь інший, а вдала картинка – це та, яка добре передає характер. Якщо у вас ледачий кіт, покажіть йому позіхання, якщо ваша тварина грайливого типу, покажіть його в дії, виконуючи його улюблений трюк.

5. Використовуйте макро-режим

Використовуйте спеціальний об'єктив і заповніть кадр мордочкою і хутром вашого вихованця! Знімки крупним планом часто створюють гарний портрет тварини.

©Pixabay

6. Здивуйте їх

Одна з найважчих речей при зйомці тварини – втримати його на місці. Щоб зробити це, дозвольте йому спокійно грати, і, коли у вас все буде готово, нехай хто-небудь покличе його або свиснет. Це здивує його і приверне його увагу, і у вас буде кілька секунд, щоб захопити його в красивій і бадьорою позі.

7. Заплануйте свою фотосесію

Якщо ви жадаєте офіційного портретного знімка з домашнім тваринам, спробуйте запланувати фотосесію, коли ваша тварина кілька сонне або тільки що прокинулася, тоді буде набагато легше тримати його в спокої. Якщо ви хочете більш динамічні фотографії, виберіть час, коли ваш вихованець енергійний. Якщо він хворий, краще просто відкласти це на інший день.

8. Будьте терплячі

Хороша фотографія вимагає великого терпіння. Незалежно від того, наскільки схвильований ваш пухнастий друг, якщо ви досить терплячі, він в кінцевому підсумку розслабиться, і у вас буде можливість зробити пристойний фотосет.

©Pixabay

9. Експериментуйте

Не поспішайте і насолоджуйтеся фотосесією, пробуйте різні підходи, ракурси і композиції. Знімайте багато, у вас буде час потурбуватися про результати пізніше.

Тепер вам відомо, як фотографувати тварин. Бажаємо вам вдалих знімків!

Як правильно фотографувати домашніх вихованців, щоб отримати вдалі кадри
©iStock Ваші домашні тварини самі симпатичні, і, звичайно ж, ви хочете зробити красиві фотографії з ними! Сайт Wiki How поділився порадами, як правильно фотографувати
Як правильно фотографувати їжу, щоб вона була апетитною в кадрі
© DeanDrobot/iStock Фотографувати їжу не так і просто, як здається. Багато залежить від освітлення і композиції. Фото їжі – це мистецтво. Неважливо, чи робите ви фото для
Як навчитися робити класні фотографії на телефон: принципи ландшафтної, портретної і сэлфи-зйомки
В наш час кожна людина може купити хороший телефон, завантажити додаток з фільтрами і редактор фото, щоб робити якісні знімки самого себе і не тільки. Якщо раніше люди
Дійсно домашні тварини здатні зробити людей здоровішими
@ Matheus Bertelli/Pexels Ким насправді є люди, які поділяють свій будинок з тваринами? І як це впливає на їхнє життя? Кажуть, що домашні улюбленці здатні поліпшити
У чому користь для здоров'я природного світла і як його отримати в приміщенні
© gyro/iStock Кращий друг фотографів, важливий критерій при продажу житла і привілей офісних працівників – природне світло. Багато хто з нас хотіли б прожити своє життя
Молодші брати: 7 речей, які варто знати про вихованців з притулку
©care2 Якщо ви любите тварин, то відвідування притулків для братів наших менших може по-справжньому засмутити вас і навіть викликати сльози. Жоден притулок для тварин не