Педіатр назвав 4 речі, які критично важливо зробити дитині перед сніданком
16.04.2019 265 0 newsdaily.org.ua

Педіатр назвав 4 речі, які критично важливо зробити дитині перед сніданком

В закладки

Педіатр назвав 4 речі, які критично важливо зробити дитині перед сніданком

Більшість дітей прокидаються так само, як і їхні батьки: в поспіху, розгубленості і без плану, як домогтися успіху за цей день. Діти не повинні знати, як правильно почати свій день, адже вони ще не знайомі з поняттями мотивації і створення впевненості в собі. Але заряджати їх на успіх мають батьки, і сайт Medium розповів, що для цього потрібно робити.

Пропонуємо вам чотири речі, які ви можете дати своїй дитині на початку дня. Це базові речі, які потрібні дитині відразу після пробудження. Якщо діти будуть робити це щодня, то вони стануть більш успішними у всіх сферах життя.

1. Склянку води відразу після сну

Після довгого нічного відпочинку організм дитини часто зневоднюється. Вранці першорядне значення має гідратація, тому що вона збільшує вироблення нових клітин. Крім того, разом з вологою наше тіло отримує та використовує більше кисню, який необхідний для уважності і бадьорості. Ви здивуєтеся, як швидко ви і ваша дитина прокинетеся після склянки води!

2. Фізичний дотик і любляча прихильність

Поки ваша дитина п'є ранішню воду, було б чудово, якщо б ви обіймали його або робили легкий масаж спини. Дослідження показують, що тепло і любов, які батьки показують своїм дітям, призводять до позитивних результатів протягом усього життя цих дітей. Бонуси включають в себе високу самооцінку, поліпшення успішності, а також найкраще спілкування батьків і дітей між собою.

У 2010 році дослідники з Медичної школи Дьюка виявили, що діти з дуже лагідними і уважними матерями виростають щасливими, життєрадісними і менш схвильованими. Дослідження серед дорослих показало, що у тих, хто отримував фізичну прихильність від батьків в дитинстві, було менше депресії і занепокоєння у дорослому віці.

Ваша дитина повинна відчувати вашу любов на самому початку дня. Слова надзвичайно сильні, але фізичний дотик також дуже важливо.

© evgenyatamanenko/iStock

3. Швидкі Маленькі Перемоги

Впевненість та позитивні звички є результатом невеликих щоденних зусиль. Впевненість непостійна, тому її потрібно відновлювати щодня. Якщо ваша дитина прокидається вранці і отримує кілька маленьких перемог (навіть якщо це всього лише добре прибрана їм постіль), його впевненість у собі зростає. Ваші діти повинні отримати кілька маленьких і легких перемог відразу після їх пробудження. Це створить нову повсякденну впевненість в їх житті.

Ось кілька надійних способів перемогти вранці: застелити своє ліжко, випити склянку води, помолитися або помедитувати, почитати чи послухати щось надихаюче, зробити зарядку, написати план на день.

4. Оцінка і підтвердження

Нарешті, важливо, щоб ваші діти вранці отримували схвалення і підтвердження від вас, особливо у відповідь на «перемоги», яких вони досягають. Цінуйте їх за те, що вони зробили. Підтвердіть свою поведінку. Це позитивно вплине на їхнє подальше виконання цих простих дій.

Дитинство проходить дуже швидко, а ваші діти стоять так багато! Якщо ви зможете допомогти їм почати вигравати вранці, вони будуть більш послідовними у перемозі на протязі всього свого життя. Адже і для ваших дітей, і для вас все починається з того, як ви прокидаєтеся вранці.

Як виховати дитину, здатного критично мислити
©Pixabay Діти, як правило, приймають світ за чисту монету. Рекламні оголошення, Дід Мороз, рекламні ролики – це все підкуповує. Відсутність скептицизму змушує дітей
Як допомогти дитині, якщо у нього розлад шлунку
Новонароджені діти часто лякають своїх батьків спонтанним зригуванням їжі і криками через дитячих кольок. Оскільки блювота у більшості людей асоціюється з отруєнням чи
Як навчити дитину правильно розпоряджатися грошима
Кожен батько розуміє, що прийде час, коли дитини потрібно буде пояснити, що таке гроші, як ними правильно розпоряджатися, звідки вони беруться, і чому не завжди можна
7 правил виховання, які допоможуть виростити успішного дитини
© monkeybusinessimages/iStock Існує величезна різниця між тим, як виховуємо своїх дітей ми, і як це роблять євреї. Їх діти зазвичай виростають геніями і стають успішними
5 образливих фраз, які не варто говорити дітям
©KatarzynaBialasiewicz/iStock В сучасних методах виховання молоді батьки досі роблять банальні помилки, здатні зашкодити психічному здоров'ю дитини. Часто буває так, що
7 способів розвинути в дитині позитивне поведінка
© monkeybusinessimages/iStock Буде неправильно вимагати від дитини хорошу поведінку, якщо в процесі виховання батьки використовують строгі методи і нешанобливо