7 правил виховання, які допоможуть виростити успішного дитини
27.04.2019 379 0 newsdaily.org.ua

7 правил виховання, які допоможуть виростити успішного дитини

В закладки

7 правил виховання, які допоможуть виростити успішного дитини

© monkeybusinessimages/iStock

Існує величезна різниця між тим, як виховуємо своїх дітей ми, і як це роблять євреї. Їх діти зазвичай виростають геніями і стають успішними в будь-яких сферах, де вони вирішують себе реалізувати. Чи говорить це про те, що вони розумніші за інших людей? Немає. Їх інтелект не відрізняється від інтелекту інших народів. Але враховуючи те, як їх виховують, не дивно, що вони досягають вершин у кар'єрі.

Ніколи не пізно почати змінювати методику виховання, додавати якісь нові речі, щоб допомогти собі і дитині стати краще. Ми б хотіли розповісти вам про 7 способів, які допоможуть виростити успішного дитини. Цю методику застосовують єврейські мами, закладають фундамент з самого дитинства своєї дитини.

Прищеплюйте дитині думку про те, що він геніальний

© monkeybusinessimages/iStock

Якщо він з малих років буде відчувати, що він особливий і унікальний, він стане впевненим у собі людиною, буде сміливим і не побоїться реалізувати себе. Не кажіть дитині, що він поганий, не обзивайте його і слідкуйте за своїми словами: діти дуже ранимі і запам'ятовують все, що ви їм говорите. Якщо ви будете говорити дитині, що він нікчемний, він таким і стане, адже ви в нього перестали вірити.

Єврейська мама пишається своїм чадом, а якщо малюк зробив щось недобре, вона йому скаже: «Як таке золото могло вчинити таку дурницю?». Не прищеплюйте дитині комплекси, що через них йому буде важко в майбутньому на роботі і в спілкуванні з людьми. Сприяйте тому, щоб у дитини з'явилася впевненість. У кожного з нас є недоліки, але мудра мама зробить вигляд, що їх не помічає і не скаже про них оточуючим.

Не обмежуйте свободу дитини

Діти – це діти. Ви в свій час теж робили помилки і робили дурниці. В єврейській родині дітям надається свобода, але в межах розумного. Батьки суворо карають дітей за провини: дитина усвідомлює, чого робити не можна, і намагається не переступати риси неприпустимого в подальшому, так як розуміє, що його чекає покарання.

Хваліть дитину навіть за найменші успіхи

© StockRocket/iStock

Єврейська мама любить свою дитину, вона хвалить його і пишається усіма його перемогами, навіть якщо це всього лише четвірка з математики. Коли дитина перемагає в конкурсі, то про це дізнається і вся родина, і навіть сусіди? і знайомі. Єврейські сім'ї люблять хвалитися досягненнями своїх дітей. Діти в свою чергу відчувають підтримку батьків і прагнуть радувати їх як можна частіше: їм приємно увагу дорослих.

Читайте також: Як дисциплінувати дітей, які не реагують на покарання

Станьте для них прикладом

Батьки не можуть вимагати щось від дітей, якщо самі роблять помилки і грішать. Наприклад, коли кажуть, що брехати недобре, а потім самі на очах у дітей брешуть. Єврейські батьки стежать за тим, що говорять і що роблять, адже розуміють, що їхні вчинки впливають на життя дітей. Ті подібно губка вбирають і копіюють поведінку батьків.

Дбайте не тільки про дитину, але і про чоловіка

©LittleBee80/IStock

Запорука міцної і щасливої сім'ї – це люблячі батьки. Якщо в сім'ї часто виникають скандали, сварки, бійки, у дитини можуть виникнути проблеми з психікою і дисципліною. До того ж у такій напруженій обстановці діти не відчувають себе в безпеці, вони страждають і стають нещасними. Єврейські сім'ї виховують дітей в атмосфері дружньої, проявляючи один до одного турботу, повагу та любов.

Прищеплюйте дитини займатися саморозвитком

Єврейські батьки записують дітей на різні гуртки: гру на музичному інструменті або додаткові заняття з англійської. У дитини немає часу на неробство, він з дитинства вчиться правильно розпоряджатися своїм часом і не лінуватися. Адже тільки завдяки працьовитості і наполегливості можна досягти успіху.

Навчіться бути «хорошими мамою і татом»

© Evolution Labs/Flickr

В Ізраїлі є ціла схема навчання майбутніх батьків. На батьківських курсах молоді люди можуть ознайомитися з мудрості свого народу стосовно того, як виховувати дітей. Єврейські жінки хочуть навчитися цього. Для них сім'я – на першому місці. Коли заводять сім'ї не по своїй волі, а дітей народжують без особливого бажання, буде важко зробити дитину щасливою.

Потрібно ніколи не припиняти вчитися самому: ви всього не знаєте. Можна читати книги, слухати онлайн-лекції, підписатися на блоги. Дізнавайтеся щось нове – те, що допоможе вам у вихованні дитини.

Читайте також: Підбірка корисних книг для виховання дітей

10 правил виховання, які допоможуть виростити впевненого дитини
© pexels.com Успішні люди, завжди впевнені в собі, ви помітили? Звичайно, базові якості характеру закладаються ще в дитинстві, але головна роль у їх розвитку належить
Хто правильно виховує: 4 типу батьків і їх методи
©Pixabay Психологи виділяють різні типи батьків, у кожного з яких є своя тактика виховання в сім'ї. Так як потрібно виховувати дитину правильно? Вміст матеріалуТипи
5 причин, чому молоді батьки не потребують порад
© IStock Непрошені поради з боку сторонніх людей, та й чого гріха таїти, деяких родичів змушують будь-якого батька стискати кулаки від роздратування і стримувати емоції,
Як допомогти дитині відчути себе сильнішими
© Vasyl Dolmatov/iStock У батьків завжди багато обов'язків: принести попити, спекти печиво, відвести дитину в парк і т. п. Але може іноді варто дати дітям більше свободи?
Як виховувати дитину, щоб сприяти його успіху
© GeorgeRudy/IStock Батько – це людина, яка піклується про дитину без перерви та вихідних. Але, коли діти перебувають в школі, за них відповідальні вчителі. Коли вдома –
3 простих речей, які допоможуть бути хорошими батьками
© Epiximages/iStock Кожен батьки хоче бути найкращим і прагне виховати свою дитину хорошою людиною. Існує багато методик виховання, але є загальна думка стосовно