Розвиваючі мультики англійською: 13 цікавих варіантів
24.06.2019 1 670 0 newsdaily.org.ua

Розвиваючі мультики англійською: 13 цікавих варіантів

В закладки

Розвиваючі мультики англійською: 13 цікавих варіантів

© Cartoon Network Studios

Сучасні мами воліють прищеплювати дитині любов до англійської майже з пелюшок. Один з найпопулярніших методів просто і невимушено вчити англійську з ранніх років — дивитися розвиваючі мультики англійською.

Редакція FluentuU склав добірку кращих мультиків, які допоможуть вивчити англійську мову.

Вміст матеріалу

Навіщо дивитися розвиваючі мультики англійською?

Дитячі розвиваючі мультики англійською — ідеальний спосіб покращити розмовну мову. І ось чому:

  • Голос акторів у мультфільмах звучить чітко. Це означає, що вони добре вимовляють свої слова, щоб кожен міг їх зрозуміти.
  • Багато дитячі мультфільми зосереджені на соціальних взаємодіях, тому ви можете почути ці розмови і фрази в реальному світі.
  • У дитячих мультфільмах використовують слова, які досить прості. Їх можуть зрозуміти навіть ті, у кого англійська на низькому рівні.
  • Якщо ви дивіться мультики для дуже маленьких дітей, то в них часто повторюються слова, фрази і навіть цілі структури пропозицій. Це допомагає легше вивчити мову.
  • Вони зазвичай короткі, близько 20 хвилин. Іноді кожен епізод розбивається на дві половини по 10 хвилин кожен.
  • Є мультфільми, які зроблені спеціально для вивчення нових слів і фраз.
  • Мультфільми ідеальні, якщо ви шукаєте цікавий спосіб навчитися чогось нового.
  • Мультфільми — це весело!

Кращі розвиваючі мультики англійською

Ці розвиваючі мультики англійською з легкістю допоможуть підучити англійську та вивчити нові слова. Деякі з них буде корисно подивитися навіть дорослим.

1. Martha Speaks

© YouTube

Martha Speaks — це шоу про собаку, яка вчиться говорити. Вона сьела суп з алфавіту і тепер вивчає нові слова. Кожен епізод містить словникові слова, а також пояснення до і після. Всі слова повторюються кілька разів, тому ви ніколи не забудете.

2. Word Girl

© YouTube

Word Girl — це мультфільм, який навчає новим словам. В цьому шоу дівчина-супергерой бореться з поганими хлопцями завдяки силі слів. Епізоди намальовані в дуже унікальному стилі. Мультфільм цікаво дивитися в будь-якому віці.

3. Doki

© Animation World Network

Мультик про експедиції Доки і його друзів. У кожному епізоді вони потрапляють у веселі пригоди, вивчають нові культури і різні слова. Завдяки ньому ви також вивчіть трохи історії різних народів.

4. Postcards From Buster

© YouTube

Якщо вам подобається вивчати культури і подорожувати, але не подобається стиль Doki, зверніть увагу на цей мультик. У ньому піднімають тему соціальних взаємодій і дружби. Крім того, мультфільм намальований у цікавому стилі, де іноді показують реальних людей.

5. Adventure Time

© Cartoon Network Studios

Adventure Time — дуже дивне шоу, яке смотряд більшість дорослих. Про нього кажуть, що цей мультик можна або любити, або ненавидіти. Це енергійний мультфільм про хлопчика і його дуже довгою собаці. Разом вони беруть участь в пригодах на чарівній землі, б'ються з монстрами і вчаться цінувати дружбу.

6. Regular Show

© YouTube

Regular Show — це ще одне шоу, яке також сподобатися дорослим. Цей мультфільм про людиноподібних тварин та інших різноманітних персонажів, які працюють в парку і потрапляють в різні ситуації, зазвичай з-за їх ліні.

7. Cartoon Clips

© YouTube

Кліпи Cartoon допомагаю дітям різних віків вивчати англійську. Їх також можна дивитися на Youtube. Після декількох переглядів, словниковий запас вашої дитини стане набагато багатшими.

Читайте також Як вибрати розвиваючі ігри для дитини

8. Dexter's Laboratory

© YouTube

Декстер — хлопчик-геній із секретною лабораторією. У ній він вигадує всілякі дивовижні гаджети. Якщо його сестра Ді Ді не знищить їх усіх спочатку, звичайно.

«Лабораторія Декстера» не вчить словами, але Декстер надзвичайно розумний, і він розмовляє, використовуючи більш складні речення і слова.

9. Phineas and Ferb

© YouTube

Фінеас і Ферб — двоє братів, у яких відбувається шалена літня пригода. У кожному епізоді вивчається багато слів. Всі вони не раз повторюються, тому їх легко запам'ятати. Іноді звучать пісні.

Фінес і Ферб завжди створюють творчі і наукові речі, незважаючи на те, що люди говорять їм, що вони занадто молоді для цього. Це гарне нагадування про те, що ви можете зробити що завгодно, якщо будете намагатися досить добре.

10. Inspector Gadget

© ducksauce.net

«Інспектор Гаджет» незграбний і жахливий у своїй роботі в якості секретного агента. Зате у нього є багато технологічних гаджетів, з якими він потрапляє у безглузді ситуації.

11. Teen Titans або Young Justice

© The Hollywood Reporter

Ви, напевно, знаєте Бетмена і Супермена, але як щодо маленьких супергероїв, таких як Робін? Є кілька шоу, в яких основна увага приділяється молодшим, підлітковим супергероям, таким як Teen Titans або Young Justice.

Ці шоу повні дій і ідеально підходять, якщо ви віддаєте перевагу, щоб ваші мультфільми були трохи динамічніше. Є багато поганих хлопців, які б'ються і намагаються знищити світ, але є й повсякденні проблеми, та теми, такі як дружба і відносини. Завдяки цьому діалог дуже природний і легкий в освоєнні.

12. Avatar: The Last Airbender

© ign.com

Це фантастичне японське аніме. «Аватар» — це один з тих аніме, яке виглядає чудово, навіть якщо ви не шанувальник цього жанру анімації.

«Аватар» розповідає епічну історію про розрізненої нації під час війни і про хлопчика, який може зупинити бойові дії і принести мир на землю. Е

13. The Wild Thornberrys

© ocs.fr

Еліза —12-річна дівчинка, яка вміє розмовляти з тваринами. Її батьки знімають документальні відео про світ тварин. Дівчинка зі своєю мавпою постійно потрапляє у веселі історії, з яких завжди вдається вийти всім разом.

Бажаємо веселого і пізнавального вивчення англійської мови. Удачі!

Читайте також Мультфільми англійською з завданнями: 10 корисних варіантів для дитини

Розвиваючі мультфільми англійською для найменших
© Rawpixel/iStock Зараз для батьків доступні розвиваючі мультики англійською для самих маленьких. Тому, якщо ви думали, що ваша дитина почне вивчати іноземну мову тільки
Вивчення англійської для дітей: 10 повчальних мультфільмів
© SerrNovik/IStock Як відомо, чим приємніше процес навчання, тим краще результат. Це правило повністю універсально. Воно працює у відношенні як дорослих, так і дітей.
9 мультиків для вивчення англійської, які сподобаються дітям
© Steshka.ru Батьки хочуть, щоб дитина активно розвивався. У сучасному світі з цим завданням справляються мультики англійською, які одночасно допомагають вивчати світ і
Англійська для дітей: 10 повчальних мультфільмів, які варто подивитися дитині
© Liderina/iStock Хочете, щоб ваше чадо поступово оволоділа англійською? Похвально! Це допоможе легше сприймати іноземну мову в школі, так і просто благотворно вплине на
Дитячі мультики: список найбільш очікуваних показів 2019 року
©mavka.ua Думаєте, дитячі мультики – це тільки розвага для малят? Помиляєтеся, адже дорослі чекають новинок 2019 року не менше! Вміст матеріалу1. Мультики 2019: «Як
Як вибрати розвиваючі ігри для дитини
© goodmoments/iStock Батьки і родичі задаровують малюка іграшками, але всі вони корисні? Важливо підібрати правильні розвиваючі ігри. Ми допоможемо вам не розгубитися в