Англійська для дітей: 10 повчальних мультфільмів, які варто подивитися дитині
18.04.2019 1 052 0 newsdaily.org.ua

Англійська для дітей: 10 повчальних мультфільмів, які варто подивитися дитині

В закладки

Англійська для дітей: 10 повчальних мультфільмів, які варто подивитися дитині

© Liderina/iStock

Хочете, щоб ваше чадо поступово оволоділа англійською? Похвально! Це допоможе легше сприймати іноземну мову в школі, так і просто благотворно вплине на розвиток. Найкращий спосіб вивчити мову – це спілкуватися з носіями. Безумовно, така можливість є не у всіх, та й не всім дітям захочеться цього. Інша справа – мультфільми чи веселі пісні! Шукайте англійська для дітей, дивитися який буде в задоволення? Вважайте, що ви його знайшли! UaUa Info поділилися цікавою підбіркою навчальних мультиків для дітей.

Вміст матеріалу

Добірка цікавих кліпів і мультиків на англійській для ваших діточок!

Англійська для дітей: що дивитися?

Довгі повчальні ролики підійдуть дітям старше, та й то не всім. Звичайно, посидючість характерна не багатьом дітям. Але коли мова заходить про мультики, ситуація змінюється! Якщо ви хочете, щоб ваша дитина дивився мультики з користю – ця добірка вам допоможе. Тут ви знайдете цікаві короткі ролики на різні теми. Ваша дитина навчиться рахувати, вітатися, знайомитися і говорити про погоду. Також, ці мультики спростять вивчення кольорів і днів тижня. Навіть дорослій дитині легше сприймати інформацію таким шляхом – ненав'язливими мультиками!

  • Вчимося знайомитися

Навіть банальне «Hello» дитині потрібно подати так, щоб він його запам'ятав. Більш того, легше запам'ятовувати інформацію, коли вона використовується наживо. Тут дитина побачить, як вітаються мультяшні герої. А ви можете з ним «потренуватися» потім разом.

  • Навчання англійською мовою цифр

Рахунок дається дітям легко, але завжди є окремі цифри, які «застрягають» і не хочуть ніяк запам'ятовуватися. Мультфільм може допомогти вирішити цю проблему.

  • Вивчаємо кольори

Вивчаючи кольору через мультфільм з його яскравими картинками, дитина швидше сприйме інформацію. Не забувайте потім закріплювати пройдене, питаючи у дитини кольору предметів у вас вдома.

  • Говоримо про погоду

Після того, як дитина вивчить ази і окремі слова, можна приступати до пропозицій. Добре практикуватися на теми «Погода». Дитина навчиться запитувати і відповідати на запитання про погоду.

  • Запам'ятовуємо дні тижня

Дні тижня – не найлегша тема. Герої мультфільму полегшать запам'ятовування складних назв.

  • Запитуємо дорогу

Якщо ви часто подорожуєте з дитиною за кордоном, цей ролик буде дуже корисний. Нехай дитина навчиться впізнавати дорогу до різних місцях. Можливо, згодом, він стане вашим особистим гідом в подорожах!

  • Розповідаємо, що ми робили вчора

Час, що минув, запам'ятається набагато легше через мультфільм, ніж за зубрінням правил.

Кожен з цих роликів допоможе провести час з користю. Дитина буде відпочивати – дивитися мультфільми, і, в той же час, вчитися! Очі не втомляться, адже ролики тривають недовго. Англійський для дітей – дивитися чи заучувати? Тепер ви знаєте правильну відповідь! Успіхів!

Читайте також Розвиваючі мультфільми англійською для самих маленьких

9 мультфільмів для вивчення англійської мови
©LSOphoto/iStock Англійська по праву вважається основним міжнародним мовою, який повинен знати кожен. Це спонукає мам з пелюшок навчати дітей іноземної мови, що
9 мультиків для вивчення англійської, які сподобаються дітям
© Steshka.ru Батьки хочуть, щоб дитина активно розвивався. У сучасному світі з цим завданням справляються мультики англійською, які одночасно допомагають вивчати світ і
Розвиваючі мультфільми англійською для найменших
© Rawpixel/iStock Зараз для батьків доступні розвиваючі мультики англійською для самих маленьких. Тому, якщо ви думали, що ваша дитина почне вивчати іноземну мову тільки
Вивчення англійської для дітей: 10 повчальних мультфільмів
© SerrNovik/IStock Як відомо, чим приємніше процес навчання, тим краще результат. Це правило повністю універсально. Воно працює у відношенні як дорослих, так і дітей.
10 чудових мультфільмів для вивчення англійської мови
© SerrNovik/iStock Мультфільми — кращий спосіб створити дитині англомовне простір, в якому мова буде звучати постійно, а також весело і цікаво. Більш ефективно, якщо
Мультфільми на англійській із завданнями: 10 корисних варіантів для дитини
©LSOphoto/IStock Навчальні мультфільми англійською – простий і дієві метод навчити дитину іноземної мови. Портал uaua зібрав дитячі навчальні мультфільми, які допоможуть