Експерти назвали основні типи зрад в сімейних парах
29.03.2019 649 0 newsdaily.org.ua

Експерти назвали основні типи зрад в сімейних парах

В закладки

Експерти назвали основні типи зрад в сімейних парах

©sasint / Pixabay

Досвід незаконних відносин варіюється від людини до людини в залежності від обставин, однак один сексуальний терапевт стверджує, що існує два типи зради. Детальніше про це ми довідалися Independent і ділимося інформацією з вами.

Перший тип

© nd3000/iStock

За словами Теммі Нельсона, експерта з відносин, люди, які користуються сайтом для пошуку утіх на стороні, можна віднести до однієї з двох категорій. Перший з них — це бажання розірвати стосунки.

Так, один з партнерів обманює і це як спосіб припинити відносини, а не протистояти будь-яким питанням безпосередньо. Вона додає, що цей вид обману більш поширений серед жінок, ніж у чоловіків. Наприклад, данський експерт у відносинах Джеймс Прейс пояснює, що жінки частіше змінюють, коли хочуть зробити якесь гучне і категоричну заяву для чоловіка.

© AnaBGD/iStock

«Вони знають, що якщо їх спіймають, то це призведе до швидкого завершення стосунків», — каже він. Це, в кінцевому рахунку, економить їх час, додає він, і легко веде до швидкого завершення відносин, оскільки партнер, який був обманутий, відчує, що його гордість була зганьблена. Будь-які шанси щось виправити зводяться до нуля.

Другий тип

©fizkes/iStock

Такі зради найчастіше вчиняються чоловіками. Такі зради є видом, який діє як «спосіб заповнити ту частину свого життя, яка в шлюбі відсутня», — говорить Нельсон. Іншими словами, один партнер може відчути, що чогось не вистачає — сексуально або емоційно. Тому сподівається заповнити це відсутність через незаконні відносини, тому що вони бояться звернутися до нього зі своїм партнером.

Ця людина, можливо, не обов'язково хоче припинити свої існуючі відносини, але, швидше за все, буде прагнути придушити якесь ненаситне бажання, яке, на їхню думку, не може задовольнити їх нинішній партнер. Найбільш поширена причина або опис цих зрад -" шлюб втратив іскру". Один з опитувань показав, що чоловіки йдуть на зраду, найчастіше, через відсутність задоволення тих чи інших сексуальних потреб. Жінки ж змінюють, якщо вони не задоволені емоційно.

Висновок: потрібно завжди розмовляти зі своїм партнером. При виникненні найменших негараздів, якщо чогось не вистачає, потрібно говорити прямо і вирішувати це питання, а не йти наліво.

Читайте також 10 видів конфліктів, які зустрічаються абсолютно у всіх відносинах і шлюби

Жіноча невірність: міфи, яким ми продовжуємо вірити
©Vasyl Dolmatov/IStock Прийнято вважати, що жінки менш схильні до зрад у відносинах, проте це один з найпоширеніших міфів. Cnn розповідає про найбільш популярних помилках
Найпоширеніша причина розлучень в 2018 році
© ruigsantos/iStock Швидше за все ви зараз подумали про зради або алкогольної залежності. Але, ви помилилися. Серед безлічі сімейних проблем, з'явилася та, з якого
Вільні відносини: розбираємо всі плюси і мінуси даного питання
© panajiotis/Pixabay Що таке вільні відносини? «Легальні» зради? Життя без зобов'язань і заборон? Для багатьох такі відносини є дикістю і чимось неприпустимим. Тим не
Вчені з'ясували, які люди найбільше схильні до зради
©fizkes/iStock Як ви уявляєте собі середньостатистичного зрадника? Холодний і розважливий тип, який вміло приховує сліди свого «злочину»? Вчені з Університету Квінсленда
В чому суть теорії прихильності і як вона впливає на ваші стосунки
© boggy22/iStock Ви ніколи не замислювалися, чому ваша подруга готова переїхати до хлопця після трьох побачень, а вам потрібно три роки, щоб сказати три заповітні слова?
Відсутність пристрасті не вбиває відносини. Насправді причина в іншому
©yacobchuk/IStock Відома історія: на початку відносин парою рухає якась «хімія», емоції та пристрасть, яка потім повільно, але впевнено затихає. Деякі кажуть, що з