5 вправ, які допоможуть налагодити близькість з партнером
17.05.2019 277 0 newsdaily.org.ua

5 вправ, які допоможуть налагодити близькість з партнером

В закладки

5 вправ, які допоможуть налагодити близькість з партнером

© nd3000/IStock

Всі відносини переживають злети і падіння. В такі моменти почуття можуть трохи згаснути і головне помітити, коли це починає відбуватися. В наш час розроблено багато методик, які допомагають повернути любов.

PsychCentral розповідають про вправах, які врятують ваші відносини.

1. Беріть паузи

Побутові розмови відбуваються занадто швидко, ви обговорюєте список покупок, а через п'ять вже розмовляєте про проблеми на роботі. Спілкування – це чудово, але не в прискореному режимі. Під час діалогу не бійтеся сказати: «Давай обговоримо це пізніше» або «Я хочу подумати над цим». Чим більше сенсу у ваших словах, тим краще будуть ваші відносини.

© Vasyl Dolmatov/IStock

2. Медитуйте

Навіть якщо у вас вже є практика медитації, можливо, настав час зайнятися цим більш серйозно. Дослідження показують, що мозкові процеси змінюються під час медитації. Ця вправа допоможе обміркувати багато проблем і по-іншому поглянути на свого партнера.

3. Візуалізуйте свої цілі

Що б ви хотіли бачити в своїх відносинах? Під час візуалізації бажань, приходить точне розуміння того, що вам потрібно. Тому запитайте себе, ким ви хочете бути у відносинах, і як ви можете вплинути на це.

© Foremniakowski/iStock

4. Записуйте свої переживання та мрії

Написання того, що сталося, дозволяє вам миттєво проаналізувати подію. Вивчайте, то що ви відчуваєте для того, щоб визначити свої слабкі сторони.

5. Навчіться розпізнавати «перенесення емоцій»

Іноді ми злимося не на людину, а на подію з минулого. Хтось може несвідомо нагадувати вам про якійсь ситуації. Тому намагайтеся розуміти, що саме вас засмучує.

© proud_natalia/iStock

Читайте також 10 питань партнеру для процвітання ваших відносин

10-хвилинний щоденний ритуал, який допоможе поліпшити відносини з партнером
© Povozniuk/iStock 10-хвилинну перерву для розмови з вашим партнером кожен день, може здатися не революційним інструментом взаємин, але якщо застосувати його
Причини розлучення і як його уникнути
© Zolnierek/iStock Проблеми і сварки трапляються в кожній родині, головне вміти знаходити компроміс. Деякі з легкістю вирішують конфлікти, а хто-то все тільки посилює.
5 ознак, що ваші відносини переживають період кризи
© Pixabay/Pexels Проблеми в парі можуть виникнути несподівано або накопичуватися місяцями. Тому з часом відносини можуть погіршитися і головне вчасно помітити зміни. Далі
6 вправ для преса, які можна робити з партнером
© totalshape.com Вам набридло тренуватися в самоті? Давно хочете внести якісь позитивні зміни у свої фітнес-сесії? Ці шість вправ на прес з партнером змусять ваші м'язи
3 питання, які краще розкажуть про ваших відносинах з партнером
© SIphotography/IStock Щасливі, вдалі відносини з'являються не з повітря. Вони розвиваються з часом. До того ж, в результаті регулярних і постійних зусиль з обох сторін.
14 причин розлучитися з партнером, навіть якщо він говорить про любов до вас
© fizkes/iStock Часто люди намагаються врятувати відносини і сподіваються, що все зміниться. Але є речі, на які не можна закривати очі. Marie Claire розповідають причини