3 питання, які краще розкажуть про ваших відносинах з партнером
20.06.2019 794 0 newsdaily.org.ua

3 питання, які краще розкажуть про ваших відносинах з партнером

В закладки

3 питання, які краще розкажуть про ваших відносинах з партнером

© SIphotography/IStock

Щасливі, вдалі відносини з'являються не з повітря. Вони розвиваються з часом. До того ж, в результаті регулярних і постійних зусиль з обох сторін. Ні, це не повинно означати важку роботу. Вистачить лише трьох питань, які варто задавати щодня партнеру.

Редакція Рsychcentral називає три питання, які варто задавати партнеру частіше.

Вміст матеріалу

1. «Як ти себе почуваєш?»

Без різниці, чи є відповідь хорошим, поганим чи байдужим. Відповідь на це питання створює основу, щоб зробити вдалі відносини. Можливо, у вашого партнера проблеми на роботі. Або, може бути, він у захваті від планів зустрітися зі старим другом.

Це питання показує вашу підтримку. Також дає можливість партнеру розповісти вам про наболіле. Він показує, що ви зацікавлені і займаєтеся вашими відносинами. Ви відкриті для спільного вирішення проблем і всього іншого.

Однак, розумійте, що іноді ваш партнер може не хотіти відповідати. Іноді йому просто потрібно випустити пар. Важливо зрозуміти різницю.

І ось тут наступне запитання ...

2. «Як я можу допомогти?»

Це питання показує, що ви готові підтримати і допомогти. Це запорука того, що у вас будуть вдалі відносини.

Бувають моменти, коли у вашого партнера виникає проблема. Але ви просто не можете її виправити. Ви можете просто підтримати партнера і допомогти пережити це. В інших випадках ваш партнер буде приходити до вас за порадою.

Запитуйте, чим ви можете допомогти. Однак не беріть на себе відповідальність. Вирішуйте власні проблеми.

Цей спільний досвід вирішення проблем заснований на практичних питаннях. Він створює основу спільного досвіду, створеного завдяки хорошій комунікації.

3. «Коли ми можемо поговорити?»

Цей просте питання дає зрозуміти партнеру, що він або вона дійсно важливі для вас. Їх думки, думки і почуття цінуються. І, що ви хочете приділити партнерові всю свою увагу.

Просто поговоривши, ви показуєте, що партнер є пріоритетом у вашому житті. Запитайте ви покажіть, що розмова важливий для вас. Це ще більше зміцнити емоційний зв'язок між вами.

Дотримуючись цю рутину і задаючи один одному ці три питання, можна поліпшити відносини. Станьте міцним і непорушним союзом двох людей, які можуть впоратися з усім.

Читайте також Що робить шлюб щасливим, – думка експертів

Як перестати ревнувати свого партнера
© Deagreez/iStock Ревнощі у відносинах — це цілком нормальне явище. Але багатьох турбує питання, як перестати ревнувати. HuffPost розповідають, що потрібно змінити, щоб
10-хвилинний щоденний ритуал, який допоможе поліпшити відносини з партнером
© Povozniuk/iStock 10-хвилинну перерву для розмови з вашим партнером кожен день, може здатися не революційним інструментом взаємин, але якщо застосувати його
Особистий питання: як отримати бажане в стосунках, тримаючи золоту середину між докором і упрашиванием
© AntonioGuillem/iStock У хороших відносинах партнери часто висловлюють вдячність один одному. Вони також добрими способами говорять, чого хочуть, і чого вони не хочуть.
10 питань партнеру для процвітання ваших відносин
© LightFieldStudios/IStock Зазвичай проблема несумісності пар проявляється вже після весілля. Звичайно ж, це призводить до величезної кількості розлучень. В
5 звичок, якими володіють найрозумніші в світі люди
© nortonrsx/iStock Більшість людей вважає, що для успіху треба працювати цілодобово. Але насправді трудоголіки не завжди стають успішними і багатими. Одні з найрозумніших
Чому чоловіки брешуть частіше за жінок – наукове пояснення
© SIphotography/iStock Нещодавно вчені з'ясували, чому чоловіки брешуть частіше за жінок і в яких ситуаціях це відбувається. Fatherly докладніше розповідають про новому