9 помилок у відносинах, які тільки заважають вам
12.05.2019 598 0 newsdaily.org.ua

9 помилок у відносинах, які тільки заважають вам

В закладки

9 помилок у відносинах, які тільки заважають вам

© AntonioGuillem/iStock

Значить, ви зустріли когось. І все йде добре. У тебе була пара побачень, і ця людина здається вам досить гідним вас. Ви поступово розкриваєте свої примхи, але все одно боїтеся зробити щось не так.

Редакція MyDomaine розпитала професійну сваху Христину Пинеду про помилки, які роблять на ранніх етапах відносин.

©Vasyl Dolmatov/IStock

1. Поспіх

«Я чув дуже багато історій про людей, які поспішали у відносинах, не приділяючи достатньої часу (хоча б три місяці), щоб пізнати один одного», — сказала Пінеда.

2. Багато особистої інформації

«Люди схожі на цибулю. Обов'язково збережіть кілька шарів для більш пізніх відносин», — сказала Пінеда. «Люди потребують елементах таємниці, щоб продовжувати процес залицяння».

3. Секс

«Рекомендую почекати до налагодження більш міцних стосунків», — каже Пінеда. «Відносини досить складні, тому не додавайте до них ще і склеюючі гормони, які вивільняються під час близькості».

© GeorgeRudy/iStock

4. Нав'язливість

«Всіх приваблюють люди, у яких є інші цікаві речі в їхньому житті, крім відносин. Якщо хтось занадто багато пише або дзвонить, тоді він швидко набридає», — говорить вона.

5. Багато подарунків

«Переконайтеся, що подарунки відповідають рівню відносин, в якому ви перебуваєте», — говорить Пінеда. «Ви ж не хочете, щоб чоловік був з вами по неправильним причин».

6. Обов'язки

«Почекайте трохи перед тим, як діяти на зразок чоловіка або дружини. У вас поки немає цього титулу і зобов'язань», — говорить Пінеда. «Важливо, щоб відносини розвивалися природним чином».

© GeorgeRudy/IStock

7. Шлюб

«Хоча шлюб схожий на логічний наступний крок у відносинах, я рекомендую почекати без поспіху, поки він насправді не стане частиною вашого життя», — говорить Пінеда.

8. Відмова від задоволень

«Часто люди настільки розчиняються у серйозних розмовах та емоції, що вони забувають про інших людей і задоволення», — говорить Пінеда.

9. Закривання очей на недоліки

«Зверніть увагу на тривожні дзвіночки і намагайтеся не дивитися на все через призму рожевих окулярів. Зрозумійте, що якщо людина, наприклад, неодноразово скасовує дати побачень, то його не можна назвати надійним», — говорить Пінеда. «Це звичайно не змінюється з часом».

Читайте також 10 питань партнеру для процвітання ваших відносин

Чому егоїзм насправді може бути корисним у відносинах
©Vasyl Dolmatov/IStock Ніхто не хоче рахуватися егоїстом. Однак, експерти стверджують, що в серйозних відносинах проявляти здоровий егоїзм можна і іноді навіть потрібно.
Токсичні звички у відносинах, які більшість людей вважає нормальними
© Vasyl Dolmatov/iStock В останні кілька десятиліть було проведено багато психологічний досліджень здорових і щасливих стосунків, і виділяються деякі загальні принципи,
Як підтримувати сексуальний потяг у відносинах, – поради сексолога
© torwai/iStock Fatherly діляться порадами, які підкажуть вам, як підтримувати сексуальний потяг у відносинах. Після прочитання ви точно зможете налагодити своє сімейне
Не тільки чоловіча проблема: як перемогти жіночий страх складатися у відносинах
© GeorgeRudy/iStock Будь-яка людина рано чи пізно починає відчувати потреба у створенні міцних і тривалих відносин. Панічний страх жінок перед стосунками з чоловіками, що
8 головних ознак щасливих і міцних відносин
©GeorgeRudy/IStock Закохуючись, люди часто перестають бути об'єктивними і не помічають очевидних речей у своєму партнері. Багато хто не роблять це навіть через кілька
Питання про партнера, незнання відповідей на які свідчить про нездорові відносини
© DMEPhotography/IStock Якщо ви хочете побудувати здорові довгострокові відносини, то повинні володіти максимумом інформації про свого партнера. Звичайно, деякі питання