Супершкольник: як максимально ефективно підготувати дитину до навчального року
19.04.2019 333 0 newsdaily.org.ua

Супершкольник: як максимально ефективно підготувати дитину до навчального року

В закладки

Супершкольник: як максимально ефективно підготувати дитину до навчального року

© romrodinka/iStock

Літо підходить до кінця, а значить прийшов час для підготовки до навчального року. Якщо ви хочете, щоб ваша дитина без проблем повернувся до шкільних справах, то почніть діяти вже зараз. Mom.me поділився порадами, як готувати дітей до навчання, щоб вони не відчували стресів з наближенням 1 вересня.

1. Подбайте про зв'язку

Якщо у вашої дитини все ще немає мобільного телефону, то прийшов час виправити ситуацію. Врахуйте, що це не обов'язково повинен бути смартфон, який може відволікати учня від навчання. Ви можете придбати звичайний кнопковий девайс виключно для зв'язку.

© dolgachov/iStock

2. Подбайте про гігієну

Перед початком нового навчального року коштувати оновити гігієнічний набір дитини. Перевірте стан його зубної щітки і придбайте спеціальне антибактеріальне дитяче мило.

3. Налаштуйте розпорядок дня дитини

Зазвичай влітку ми дозволяємо дітям лягати спати трохи пізніше. Це цілком нормальна практика, але за 2 тижні до 1 вересня потрібно поступово повертати школяра в робочий графік.

4. Привчайте дитину прокидатися раніше

Нехай ваша дитина поступово звикає прокидатися рано вранці. Якщо ви не будете влаштовувати таких тренувань, то вересень перетворитися для школяра в один суцільний стрес.

©KatarzynaBialasiewicz/IStock

5. Подбайте про безпеку

Якщо ваша дитина ходить до школи самостійно, то варто задуматися про покупку спеціального трекера, який буде відслідковувати його пересування. Так ви завжди будете спокійними.

6. Навідайтеся до школи перед початком навчального року

Обов'язково навідайтеся в школу, щоб поговорити з класним керівником. Ви повинні бути в курсі усіх нововведень, щоб правильно підготувати дитину до занять.

Читайте також Як навчити дитину правильно реагувати на оцінки в школі

7. Займіться благодійністю

Початок навчального року – це чудовий час, щоб розповісти дитині про благодійництво. Наприклад, ви можете пожертвувати кілька комплектів шкільного приладдя дітям-сиротам.

© MarianVejcik/iStock

8. Перевірте знання дитини

Буде непогано, якщо ви влаштуєте невеликий тест, щоб дитина пригадав минулорічну програму. Але врахуйте, що ця перевірка знань повинна скоріше нагадувати гру, а не серйозний іспит.

9. Розкажіть дитині про алергії

Дуже часто діти стикаються з алергією саме на початку навчального року. Обов'язково проінструктуйте дитини, як діяти в такій ситуації.

10. Навчіть дитину готувати

Буде чудово, якщо ваша дитина навчиться самостійно готувати собі сніданки. Наприклад, з вівсяною кашею впорається навіть самий юний школяр.

© Choreograph/IStock

11. Закрийте літній сезон

Влаштуйте дитині незабутнє свято, адже наступних кілька місяців йому доведеться важко працювати в школі. Наприклад, сходіть в аквапарк або який-небудь розважальний центр на весь день.

Читайте також Як поліпшити імунітет дитини перед початком навчального року

Обов'язкові документи, які важливо підготувати перед навчальним роком дитини
© Choreograph/iStock Перед початком навчального року для дитини необхідно підготувати деякі документи про стан здоров'я, про що нагадала виконуюча обов'язки міністра
8 простих способів підготувати дитину до школи
©Wavebreakmedia/IStock Кожна дитина сприймає свій перший навчальний день або повернення в школу після канікул по-різному: хто-то з великим ентузіазмом і бажанням мчить
35 речей, які завжди трапляються на початку навчального року
© Nadezhda1906/IStock Літні канікули закінчилися. І починається новий навчальний рік. Ми зібрали 35 моментів, які обов'язково відбуваються на початку навчального року. 1.
Чому варто припинити робити домашнє завдання за свою дитину
© demaerre/IStock Дуже часто батьки, намагаючись допомогти своїй дитині, роблять за нього домашні завдання. В результаті, коли він в класі намагається чогось навчитися
Батьки, спокійно: науковець пояснив, чому рюкзаки не шкодять спині учня
© Choreograph/iStock На початку навчального року всі батьки купують своїм дітям нові шкільні рюкзаки. При цьому, багато турбуються про те, що рюкзак може зробити
5 порад, як заощадити на покупках в школу
© Pixabay/Pexels Школа – це стрес не тільки для дітей, але і для батьків, адже потрібно купити новий одяг і канцелярію. Іноді на це йде половина заощаджень сім'ї. First