12 порад батькам, чия дитина боїться уколів
19.03.2019 697 0 newsdaily.org.ua

12 порад батькам, чия дитина боїться уколів

В закладки

12 порад батькам, чия дитина боїться уколів

Кожен похід до лікаря випробування для вашої дитини, а укол взагалі викликає сльози і істерику? Це не дивно, адже всі ці дядьки і тітки в білих халатах — один із самих страшних дитячих страхів. Але з-за цього не можна пропускати календар щеплень, і тим більше відмовлятися від призначених уколов.Що робити?

Якщо ваша дитина боїться уколів, візьміть на озброєння ці поради.

1.Будьте спокійні


Якщо ви хвилюєтеся або напружені із-за майбутнього уколу, малюк відчує ваше занепокоєння. Візит до лікаря повинен бути таким же, як похід у магазин чи поштове відділення.

2. Не брешіть

Якщо ви у спробах заспокоїти дитину говорите «буде не боляче», це зробить тільки гірше. Брехня викликає недовіру, і в майбутньому візити до лікаря будуть ще складніше. Потрібно бути чесними і пояснити, що візит до лікаря – нормальна частина дорослішання.

3. Поговоріть і поясніть

Іноді діти взагалі не розуміють, навіщо потрібні уколи. Звичайно, батьки повинні будуть адаптувати це пояснення до віку дитини. Можна почати з того, що уколи роблять його здоровим і сильним – наприклад, як вживання овочів і чищення зубів.

4. Зіграйте візит до лікаря «понарошку»

Така гра пояснить дитині, що буде відбуватися в кабінеті лікаря і дозволить йому сприймати ситуацію спокійніше. Уколи можна робити м'якій іграшці і ту ж іграшку взяти з собою на процедуру, щоб дитина тримав її, або лікар міг на ній попередньо продемонструвати маніпуляцію.

5. Чесно розкажіть про те, що буде відбуватися

Уколи буваю болючі. Абсолютно нормально зізнатися дитині, що потім буде трохи боліти, але так само скажіть, що біль швидко мине.

6. Поговоріть з лікарем про планування уколов

Заплануйте уколи так, щоб мінімізувати походи до лікаря.

7. Запитайте про знеболюючих кремах

Зазвичай лікарі не вважають, що потрібен знеболюючий крем, але якщо ваша дитина дуже боїться уколу, його можна нанести. Так, знання того, що «спеціальний» крем зменшить біль, само по собі заспокоїть дитину.

8. Якщо можливо, візьміть з собою братика, сестричку

Компанія знайомого доброзичливого обличчя допоможе дитині краще пережити укол. Старші брати, сестри, заспокоять малюка, молодші – допоможуть відволіктися.

9. Відволікайте дитину

Якщо ви самі з дитиною, спробуйте відволікати увагу від уколу іграшкою, іграми, книгами, відео на телефоні. Це може бути дуже корисним.

10. Хваліть дитину

Після візиту до лікаря похваліть дитину, скажіть, що пишаєтеся ним. Так дитина відчує, що зробив щось важливе і швидше заспокоїться.

11.Лікар теж може заспокоїти дитину

Хоча батьки звикли самі все контролювати, але лікарі також добре вміють заспокоювати дитину. Дозвольте доктора поговорити з дитиною, пояснити йому процедуру.

12. Нагороди працюють

Улюблена солодкість або маленький сюрприз після уколу дійсно добре заспокоюють дитину. Деякі батьки планують прогулянку в парку або інші розваги.

Що робити, якщо дитина боїться уколів: 12 порад, без яких ніяк
© kzenon/iStock Здоров'я дитини – те, про що думають батьки в першу чергу. Більшість намагається робити профілактику захворювань і максимально убезпечити малюка і його
Дитина боїться уколів: 7 порад, які допоможуть батькам
© Choreograph/iStock Ваша дитина боїться уколів? Це не дивно, адже навіть багато дорослих впадають в ступор при вигляді шприца. Але дорослі вміють терпіти і брати себе в
Розвиваючі мультфільми англійською для найменших
© Rawpixel/iStock Зараз для батьків доступні розвиваючі мультики англійською для самих маленьких. Тому, якщо ви думали, що ваша дитина почне вивчати іноземну мову тільки
14 кумедних коміксів про різницю між старшим і молодшим дитиною
Іноді парам складно пояснити, що саме змінюється, коли в сім'ї з'являється друга дитина. А адже відмінності і правда є: скільки б досвіду ви не набралися з першою
9 рад при підготовці до операції дитини
© KatarzynaBialasiewicz/IStock Коли матері говорять про те, що її дитині потрібна операція, у неї може початися паніка. Ви будете обдумувати ситуацію, радитися з іншими
11 порад психолога, які придадуться батькам першокласника
© White77/Pixabay Школа – це серйозне випробування не тільки для дітей, але і для їх батьків. Дитині досить важко звикнути до нових обов'язків і розпорядку дня, тому ви