Правила турботи про новонароджених, про яких варто забути
25.05.2019 536 0 newsdaily.org.ua

Правила турботи про новонароджених, про яких варто забути

В закладки

Правила турботи про новонароджених, про яких варто забути

Більшість сучасних батьків піклуються про своїх дітей гуманними, схваленими способами, але є й ті, хто віддає перевагу слідувати бабусиних порад і народним, «перевіреним» методів виховання, які насправді є абсурдними і абсолютно неприпустимими.

Ми підготували для вас список правил турботи про новонароджених, від яких варто негайно відмовитися.

Кип'ятити воду перед купанням дитини

Багато батьки перетворюють купання малюка в складну задачу, що викликає паніку і дрож. Вони кип'ятять воду, додають марганець, відвари трав, кладуть пелюшку на дно ванни і надувний круг, не підозрюючи про те, що все це зайве. Купання дитини – проста процедура, що не вимагає серйозної підготовки. Це лише спосіб познайомити дитини з водою і прищепити їй звичку до прийняття ванни перед сном.

Мити груди перед годуванням

Зовсім не обов'язково дбати про стерильності груди перед кожним годуванням. Крім того, це може негативно позначитися на шкірі грудей і відчуття дитини. Часте миття, що викликає роздратування і тріщини на шкірі, а відсутність різних бактерій тільки сповільнить розвиток імунітету у дитини.

Сидіти на строгій дієті

Напевно, кожна молода мама отримала в лікарні певні вказівки, щодо раціону. І напевно, це сувора дієта, що виключає все солодке, солоне, смажене і копчене, але сидіти на одних кашах і вареної курки – не вихід. Поступово додайте в свій раціон продукти, яких вам не вистачає, оскільки інакше ви не вбережете дитину від алергії, а сприятимете її появи.

Уникати провітрювання

Деякі батьки переконані в тому, що протяги – найлютіші вороги для немовляти, яких потрібно уникати всіма способами. Насправді, дитина з раннього віку повинна пристосовуватися до навколишнього середовища, включаючи можливі протяги. Періодичні потоки свіжого повітря, не можуть негативно позначатися на здоров'ї дитини, тому не потрібно відмовлятися від необхідного провітрювання.

Боротися з запорами з допомогою мила

Почнемо з того, що проблема запорів у немовлят надумана і її може не бути зовсім. Але якщо проблема непрохідності кишечника все-таки виникла, необхідно користуватися сучасними способами її вирішення, схваленими лікарями, забувши про милі та інших народних методах.

Не брати на руки

Не привчати малюка до рук – абсолютно неправильно, оскільки в дитинстві він як ніколи потребує тепла, ласки і батьківських обіймах, які ще більше зміцнять вашу зв'язок. Крім того, це допомагає нормалізувати дихання, теплообмін і серцебиття дитини. На руках він відчуває себе спокійно і комфортно, тому не потрібно позбавляти дитину такого важливого аспекту.

Укутувати

Не потрібно надягати на дитину теплі кофтинки, коли на вулиці літо. Звичайно, діти можуть легко замерзнути, але вони здатні також легко і перегрітися. Підходите до цього питання розумно, одягаючи дитину у відповідності з погодою, не захоплюючись закутуванням.

Уникати занять любов'ю в одній кімнаті зі сплячою дитиною

Якщо ви боїтеся, що ваша дитина з якоїсь причини прокинеться, в той час як ви будете займатися любов'ю, повірте, він нічого не зрозуміє і це ніяк не вплине на його психіку. У дитинстві дитину цікавить тільки сон, їжа та іграшки.

Підходите до питання виховання та турботи про дитину усвідомлено й тверезо, уникаючи неприйнятних методів, які не схвалюють експерти.

Підбірка корисних книг для виховання дітей
Існує величезна кількість книг для тих, хто став батьком або готується їм стати, які допомагають розкрити тему виховання малюка. Вибір величезний, і можна легко
Практичні поради батькам, як доглядати за шкірою новонародженого
© FamVeld/IStock Ніжна шкіра новонароджених сприйнятлива до будь-яких механічних впливів, тому важливий якісний догляд за шкірою малюка. Тонкий верхній шар шкіри легко
5 міфів про кесаревому розтині, в які ми продовжуємо вірити
© Daniel Schulz/Flickr За останні 10 років збільшилася кількість жінок, які народжують дитину з допомогою кесаревого розтину. Близько третини усіх новонароджених
Програми для мам новонароджених: технічні лайфхаки, без яких нікуди
© YakobchukOlena/Istock Сучасні жінки не раз доводили, що вони не слабка стать. Незважаючи на це, на їх плечі лягає занадто багато турбот. Робота, діти, домашні клопоти і
6 дивних промов при народженні дитини, які насправді - норма
©Pixabay Телебачення і кіно нав'язувати язли нам безліч міфів про пологи. У кіно, під час сцен з пологами, нам як правило показують 3-х місячних дітей, оскільки
Складки на ніжках у новонароджених: що потрібно знати молодим батькам
© YakobchukOlena/Istock Для батьків немає нічого важливіше здоров'я малюка. Вони переживають, коли ті хворіють або є підозри на хворобу. Кожен сантиметр тіла малюка не