Як вищипнути брови ниткою: 10 простих і зрозумілих кроків
13.06.2019 1 113 0 newsdaily.org.ua

Як вищипнути брови ниткою: 10 простих і зрозумілих кроків

В закладки

Як вищипнути брови ниткою: 10 простих і зрозумілих кроків

©Kuzmichstudio/IStock

Спосіб корекції брів за допомогою нитки виник в Індії багато років тому, а тепер набирає популярність у всьому світі. Цей простий і ефективний метод дає можливість створити ідеальну форму брів без використання пінцета. Детальніше про те, як вищипнути брови ниткою, розповідає портал wikihow.

Вміст матеріалу

Як вищипнути брови ниткою?

Даний метод корекції брів застосовувався ще в стародавні часи арабськими жінками. Його суть полягає в накиданні петлі натягнутою бавовняної нитки на волоски і подальшому їх висмикування. Якщо ви хочете спробувати дану методику, дотримуйтесь поданої нижче інструкції.

Оцініть переваги корекції брів ниткою

Даний спосіб має масу переваг:

  • Корекція брів ниткою відбувається швидше, ніж пінцетом;
  • З допомогою нитки ви можете видалити навіть найкоротші волоски;
  • Бавовняна нитка, на відміну від пінцета не подразнює шкіру;
  • Цей спосіб не вимагає особливих фінансових витрат;
  • Якщо ви не впевнені у власних силах, ви можете виконати цю процедуру в салоні.
©dimid_86/IStock

Зберіть потрібні інструменти

Для виконання цієї процедури вам знадобляться наступні інструменти:

  • Щіточка для брів;
  • Манікюрні ножиці;
  • Бавовняна нитка.

Купіть правильну нитка

Головний інструмент, який необхідний для цієї процедури – нитка з 100% бавовни до 60 см в довжину. Таку нитку ви можете знайти в будь-якому магазині товарів для шиття.

Виберіть оптимальну форму брів

Витратьте час на те, щоб вибрати найбільш вдалу форму брів. Зробіть 3 відмітки на своїх бровах: біля основи, в точці природного вигину брів і в крайній точці. Взявши за орієнтир ці позначки, окресліть потрібну форму брів за допомогою твердого олівця.

©puhhha/IStock

Розчешіть брови

Візьміть щіточкою для брів і зачешіть волосся наверх. Потім візьміть маленькі ножиці і акуратно укоротіть волоски, які є занадто довгими. Після цього знову розчешіть брови і укладіть їх природним чином.

Створіть велику петлю з нитки

Зв'яжіть кінці нитки і створіть петлю, накинувши нитка на пальці рук. Візьміть нитку великим, а також вказівним пальцем кожної руки.

Виконайте кілька скручувань ниткою

Натягніть коло з нитки обома руками, потім виконайте декілька 5-6 обертів, щоб утворити щільні вузлики. В кінцевому підсумку нитка повинна утворити форму вісімки або знак нескінченності. Отримані петлі при скручуванні повинні захоплювати непотрібні волосинки в результаті розведення пальців на одній руці.

©dimid_86/IStock

Наведіть руки в потрібне положення

Утворилася вісімку з нитки необхідно з двох сторін узяти великим і вказівним пальцем обох рук і притиснути до шкіри біля лінії росту брів. Пальці направте в протилежну від особи бік.

Зафіксуйте зайві волоски між петлями нитки

Коли петля з нитки максимально наблизиться до волосу, який необхідно видалити, зведіть пальці рук однієї руки і одночасно розведіть пальці другої. Синхронне виконання цього руху дозволить вам зафіксувати волосок між вузликами нитки.

Видаліть зайві волоски

Різким ривком видаліть зайві зафіксовані волоски. Рухайтеся в напрямку росту волосся.

©Victoria Labadie — Fotonomada/IStock

Дотримуйтесь перерахованих вище рекомендацій, щоб навчитися вищипувати брови ниткою. Пам'ятайте, що у цій справі головне – практика.

Як вищипнути брови чоловікові: 6 важливих моментів
©Kiuikson/IStock Чоловічі брови, на відміну від жіночих, під час корекції не повинні піддаватися серйозним змінам. Тут головне – зберегти природну форму брів, зробивши її
Як вищипнути брови в перший раз: 10 рад
©MishaBeliy/IStock Акуратні і доглянуті брови допомагають підкреслити красу обличчя, зробивши погляд більш виразним. Досягти найкращого результату і якісно провести
Як вищипнути брови без пінцета: керівництво для тих, хто шукає альтернативний метод
© Deagreez/iStock Боязнь вищипувати брови пінцетом реально існує. Багато дівчат не люблять це заняття, але є і ті, хто цього реально боїться! На щастя, це не єдиний
Як вищипнути брови і підібрати їх форму для своєї особи
©puhhha/IStock Ідеально оформлені брови у відповідності з типом особи дозволяють виглядати бездоганно навіть без косметики. Більш того, ви можете обійтися без
Як вибрати правильний відтінок для фарбування брів
©L'oréal Paris Щоб надати бровам правильну форму і колір, необхідно провести фарбування брів в салоні або будинку. Головне – вибрати правильний відтінок фарби у
Густі та пишні брови: лайфхаки для отримання бажаного результату
© djiledesign/iStock Мода на густі та пишні брови навіть не думає закінчуватися. Тому, питання як зробити вії густими, продовжує турбувати багатьох дівчат. З чого ж варто