Як вищипнути брови в перший раз: 10 рад
03.04.2019 1 004 0 newsdaily.org.ua

Як вищипнути брови в перший раз: 10 рад

В закладки

Як вищипнути брови в перший раз: 10 порад

©MishaBeliy/IStock

Акуратні і доглянуті брови допомагають підкреслити красу обличчя, зробивши погляд більш виразним. Досягти найкращого результату і якісно провести процедуру корекції брів в домашніх умовах вам допоможе проста і зрозуміла інструкція від порталу shape. Читайте далі, як вищипнути брови в перший раз і зробити їх бездоганними.

Вміст матеріалу

Як вищипнути брови в перший раз?

Зверніть увагу на наведені нижче поради, які допоможуть вам самостійно скорегувати форму брів, навіть якщо ви не робили цього раніше.

Виберіть правильний пінцет

Основним інструментом, який необхідний для корекції брів, є пінцет. Придбайте якісний пінцет з металу зі злегка скошеним краєм. З його допомогою ви зможете швидко видалити зайві волоски будь-якої структури.

©GeorgeRudy/IStock

Выщипывайте брови після того, як прийняли душ

Тепла вода пом'якшує шкіру, а також сприяє більш легкого і безболісного видалення волосків.

Позбавтеся від больових відчуттів

Якщо корекція брів викликає у вас неприємні, болючі відчуття, ви можете їх послабити за допомогою заспокійливого гелю, такого як Baby Orajel Teething Gel.

Не використовуйте збільшувальне дзеркало

Збільшувальне дзеркало може змусити вищипнути більше волосків, ніж потрібно. Використовуйте звичайне дзеркало під час корекції брів, перебуваючи при цьому в добре освітленому приміщенні.

©Deagreez/IStock

Зберігайте природну форму брів

Не намагайтеся радикально змінити натуральну форму брів. Ваше завдання – лише трохи її скорегувати, позбувшись зайвих волосків.

Визначте точну форму брів

Щоб чітко визначити форму брів, прикладіть олівець вертикально до крила носа – там, де він перетинається з бровою, знаходиться точка підстави брови. Також визначте місце, де брову природним чином згинається, приклавши олівець до крила носа і провівши його через середину очі. Відмітьте ці точки білим олівцем і видаліть тільки ті волоски, що знаходяться нижче або вище.

Зніміть почервоніння

Після того, як ви видалили зайві волоски, обробіть це місце антисептичним засобом, щоб зняти почервоніння.

Розчешіть брови щіточкою

Розчешіть брови щіточкою, уклавши волоски злегка нагору. Використовуйте прозорий гель для кращої фіксації.

©puhhha/IStock

Заповніть пропуски

Підфарбуйте брови олівцем або тінями. Врахуйте, що брюнеткам потрібно вибирати відтінок брів на пару тонів світліше кольору волосся, а блондинкам на пару тонів темніше.

Не выщипывайте брови занадто часто

Выщипывайте брови не частіше, ніж раз в 3 тижні, щоб не порушити створену форму. Щоб прискорити зростання брів, використовуйте на ніч сироватку, таку як RevitaBrow Eyebrow Conditioner.

Дотримуйтеся представленим вище порад, щоб навчитися якісно і акуратно вищипувати брови в домашніх умовах.

Як вищипнути брови чоловікові: 6 важливих моментів
©Kiuikson/IStock Чоловічі брови, на відміну від жіночих, під час корекції не повинні піддаватися серйозним змінам. Тут головне – зберегти природну форму брів, зробивши її
Як вищипнути брови і підібрати їх форму для своєї особи
©puhhha/IStock Ідеально оформлені брови у відповідності з типом особи дозволяють виглядати бездоганно навіть без косметики. Більш того, ви можете обійтися без
Як правильно оформити і укласти брови: покрокова інструкція
©RomarioIen/IStock Доглянуті і акуратні брови обрамляють обличчя, підкреслюють його достоїнства і роблять погляд більш виразним. Портал wikihow розповідає, як оформити
Як вищипнути брови ниткою: 10 простих і зрозумілих кроків
©Kuzmichstudio/IStock Спосіб корекції брів за допомогою нитки виник в Індії багато років тому, а тепер набирає популярність у всьому світі. Цей простий і ефективний
Як вищипнути брови без пінцета: керівництво для тих, хто шукає альтернативний метод
© Deagreez/iStock Боязнь вищипувати брови пінцетом реально існує. Багато дівчат не люблять це заняття, але є і ті, хто цього реально боїться! На щастя, це не єдиний
Густі та пишні брови: лайфхаки для отримання бажаного результату
© djiledesign/iStock Мода на густі та пишні брови навіть не думає закінчуватися. Тому, питання як зробити вії густими, продовжує турбувати багатьох дівчат. З чого ж варто