8 кроків до здорових відносин з продуктами харчування
19.06.2019 577 0 newsdaily.org.ua

8 кроків до здорових відносин з продуктами харчування

В закладки

8 кроків до здорових відносин з продуктами харчування

© Happycity21/IStock

Багато дієтологів зосереджують свою увагу на тому, щоб пояснити, що і коли потрібно їсти. Але не багато підкреслюють, де і як.

Їжа — це набагато більше, ніж калорії або паливо для організму. Це емоційний зв'язок, досвід спілкування та стосунки, які повинні залишатися здоровими заради наших умів і тел.

Редакція Newsdaily.org.ua наводить деякі кроки, які допоможуть гарантувати, що ваші відносини з їжею будуть здоровими.

1. Їжте справжню їжу

©Pixabay

Довіряйте природі і вибирайте продукти, які дізнається ваша бабуся. Хоча продуктові магазини можуть бути заповнені модифікованими харчовими продуктами, такими як оброблені, упаковані або заморожені делікатеси, намагайтеся вживати ті продукти, які можуть вирости на грядці.

2. Приділіть час підготовки

© Pixabay

Підготовка їжі має включати в себе ваше почуття дотику. Витратьте час, щоб вимити і нарізати і відчути вашу їжу. Це допомагає встановити зв'язок. Дізнайтеся, які інгредієнти включені до харчування, яке ви їсте, і не бійтеся отримувати задоволення від роботи з ними. Підготовка їжі часто розглядається як складне завдання, але можна багато що сказати про тактильному задоволенні замішувати тісто або нарізати свіжі овочі.

3. Їжте за столом

©Pixabay

Поважайте свою їжу і їжте без відволікання. Виділіть час, щоб зробити вашу трапезу інтимною частиною сімейної програми. Це має бути місце, де ваша сім'я може збиратися і насолоджуватися їжею в тиші і комфорт.

4. Їжте руками

© Pexels

По можливості відмовляйтеся від вилки. Нарізайте свіжі фрукти і овочі так, щоб ви могли їсти руками і насолоджуватися видом їжі. Ця візуальна і фізичний зв'язок допоможе вам оцінити кожен укус. Вона спонукає ваші почуття випробувати різні форми і текстури, підвищуючи задоволення, яке ви отримуєте від їжі.

5. Їжте продукти по-різному

© Koldunov/IStock

Спробуйте взяти скибочку огірка і є його по колу, поки він не стане менше, і все, що залишиться потім, — це м'які насіння в центрі. Або наріжте огірок подовжньо, а не звичайним способом. Їжте м'яку грушу ложкою. Можете очистити від шкірки апельсин, а не нарізати часточками

Порушення «нормальних» правил вживання їжі допоможе вам побачити їжу в іншому світлі і перетворить вашу трапезу в ненудний прийом їжі.

6. Оцініть свою їжу

© Choreograph/IStock

Незалежно від того, чи молитесь ви перед їжею, виділіть кілька секунд, щоб посидіти на місці і подумати про те, звідки взялася їжа перед вами. Пам'ятайте, що хтось повинен був виростити її, збирати з городу і підготувати.

7. Добре пережовуйте їжу

©sasint/Pixabay

Це не тільки добре для травлення, але і дозволяє вам дійсно спробувати те, що ви їсте. Виробники продуктів харчування витрачають багато грошей, намагаючись зрозуміти, як зробити речі смачними, але цікава річ полягає в тому, що багато натуральних свіжих продуктів вже мають хороший смак. Ми просто не витрачаємо час на розуміння смаку.

Смакові рецептори постійно відновлюються. Через два тижні у вас не буде жодного із смакових рецепторів, які в даний час знаходяться в роті. Це означає, що вони можуть стати більш вишуканими.

8. Поділіться своєю їжею

©Pixabay

Якщо це взагалі можливо, не їжте на самоті. Хороша їжа повинна супроводжуватися почуттям спільності і взаємної прихильності. Ми відчуваємо себе пов'язаними з людьми, з якими ми ділимося своєю їжею. І не їжте з людьми, яких ви ненавидите. Це погано для травлення.

Чому любов з першого погляду – ще не показник справжньої любові
© gpointstudio/iStock Ви напевно хотіли зустріти свою любов. Можливо, навіть і зустріли. Але звідки ви знаєте, коли нарешті знайшли «справжню любов», особливо коли ви
24 поради по харчуванню, з якими ви будете почувати себе легше
© Tuned_In/IStock Хочете дізнатися ефективний і доступний спосіб схуднути і поліпшити загальний стан здоров'я? Слідуйте рекомендаціям дієтологів, які допоможуть вам
Скільки кроків потрібно проходити в день, щоб схуднути: висновки експертів
© m-imagephotography/iStock Нещодавно було встановлено, яке потрібно кількість кроків в день для схуднення. Незалежно від того, чи відслідковуєте ви свої кроки з
Як створити правильний режим харчування, який буде комфортним саме вам
© mybeautygym.com Кожен рік ми приймаємо рішення про здорове харчування, але чомусь кожен раз втрачаємо мотивацію. Проте це не питання нашої волі або дисципліни.
Як часте харчування впливає на здоров'я жінки
© Happycity21/iStock Дослідники Гарвардського університету проаналізували дані 182 000 жінок старше 37 років і з'ясували, які продукти допомагають запобігти раку.
8 характерних особливостей щасливих і здорових шлюбів
©Merlas/IStock Знайти свою другу половинку – це ще не все. Важливо зуміти зберегти відносини і пронести любов крізь роки. Кожній парі день у день треба вчитися довіри,