Як правильно оформити і укласти брови: покрокова інструкція
30.04.2019 2 042 0 newsdaily.org.ua

Як правильно оформити і укласти брови: покрокова інструкція

В закладки

Як правильно оформити і укласти брови: покрокова інструкція

©RomarioIen/IStock

Доглянуті і акуратні брови обрамляють обличчя, підкреслюють його достоїнства і роблять погляд більш виразним. Портал wikihow розповідає, як оформити брови самостійно.

Вміст матеріалу

Як оформити і укласти брови?

Якщо ви хочете дізнатися, як оформити брови без допомоги фахівця, зверніть увагу на наступні кроки.

Підготовка брів

 • Видаліть зайві волоски. Для початку видаліть зайві волоски, які знаходяться на переніссі і нижче лінії брів. Не выщипывайте волоски над бровами, щоб не зіпсувати їх природну форму.
 • Розчешіть брови. Скористайтеся спеціальною щіточкою, щоб зачесати волосся наверх. Якщо якісь волоски здаються вам занадто довгими, акуратно укоротіть їх ножицями.
 • Прокрасьте нижню частину брів. Використовуйте м'який олівець, щоб фарбувати нижню частину брів і чітко визначити їх форму.Робіть акуратні штрихи олівцем в напрямку зростання волосків.
©Dutko/IStock

Оформлення брів

 • Прикладіть олівець до основи брів. Прикладіть олівець у вертикальному положенні до основи брів. Зробіть це так, щоб олівець практично стосувався внутрішнього куточка ока. Знайшовши точку, де починаються ваші брови, позначте її білим олівцем. Це допоможе вам зрозуміти, які волоски можна вважати зайвими.
 • Прикладіть олівець до вкрай точці брів. З вертикального положення нахиліть олівець по діагоналі. Олівець повинен з'єднувати зовнішній кут вашої ніздрі і зовнішній край ока. Таким чином ви позначите точку, де закінчується лінія ваших брів. Всі волоски, які знаходяться за позначеною лінією можна акуратно видаляти.
 • Знайдіть природний вигин брів. Щоб визначити точку, де ваші брови утворюють природний вигин, направте олівець по діагоналі від зовнішнього кута ніздрі, уздовж райдужки ока до середини брів. Таким чином ви знайдете верхню точку ваших брів. Слідкуйте за тим, щоб ваші брови не мали форму «будиночка», а виглядали природно. Занадто різкий вигин брів може зробити ваш погляд суворим або здивованим.
©GeorgeRudy/IStock

Прокраска і укладання брів

 • Виберіть відтінок брів у відповідності з тоном шкіри. Перш ніж фарбувати брови, необхідно вибрати правильний відтінок олівця або тіней у відповідності з тоном вашої шкіри. Якщо ваша шкіра темна, вибирайте олівець або тіні для брів з червонуватим відтінком. А якщо ви володарка світлої шкіри з оливковою подтоном, вибирайте холодні, попелясті відтінки.
 • Заповніть порожнечі. Нанесіть трохи засобу на кисть і акуратно заповніть порожнечі між волосками. Для цієї мети краще використовувати кисть зі скошеним краєм. Рухайтеся від підстави брів до крайньої точки.
 • При необхідності використовуйте трафарет. Якщо ви не можете фарбувати брови так, щоб вони виглядали ідеально, скористайтесь трафаретом. Виберіть потрібну вам форму та розмістіть трафарет поверх своїх брів, потім рівномірно прокрасьте їх.
 • Розчешіть брови щіточкою. Щіточка допоможе додати волоскам правильний напрямок і зробити брови більш природними. Також за допомогою щіточки ви зможете відрегулювати інтенсивність відтінку.
 • Укладіть брови за допомогою гелю. Використовуйте гель для брів, щоб зафіксувати брови і посилити стійкість макіяжу. Рухайтеся в напрямку зростання волосків.
©puhhha/IStock

Читайте також Як зробити так, щоб були видні ключиці: 3 лайфхака і способу

Як вищипнути брови чоловікові: 6 важливих моментів
©Kiuikson/IStock Чоловічі брови, на відміну від жіночих, під час корекції не повинні піддаватися серйозним змінам. Тут головне – зберегти природну форму брів, зробивши її
Як вищипнути брови в перший раз: 10 рад
©MishaBeliy/IStock Акуратні і доглянуті брови допомагають підкреслити красу обличчя, зробивши погляд більш виразним. Досягти найкращого результату і якісно провести
Як вищипнути брови і підібрати їх форму для своєї особи
©puhhha/IStock Ідеально оформлені брови у відповідності з типом особи дозволяють виглядати бездоганно навіть без косметики. Більш того, ви можете обійтися без
Як вищипнути брови ниткою: 10 простих і зрозумілих кроків
©Kuzmichstudio/IStock Спосіб корекції брів за допомогою нитки виник в Індії багато років тому, а тепер набирає популярність у всьому світі. Цей простий і ефективний
Як вибрати правильний відтінок для фарбування брів
©L'oréal Paris Щоб надати бровам правильну форму і колір, необхідно провести фарбування брів в салоні або будинку. Головне – вибрати правильний відтінок фарби у
Як вибрати гель для брів: 13 рекомендованих пропозицій 2019 року
©puhhha/IStock Щоб ваші брови виглядали доглянутими, акуратними і красивими, необхідно поповнити свою косметичку якісним гелем для брів. Даний засіб здатне надати вашим