Як вищипнути брови і підібрати їх форму для своєї особи
14.05.2019 1 139 0 newsdaily.org.ua

Як вищипнути брови і підібрати їх форму для своєї особи

В закладки

Як вищипнути брови і підібрати їх форму для свого обличчя

©puhhha/IStock

Ідеально оформлені брови у відповідності з типом особи дозволяють виглядати бездоганно навіть без косметики. Більш того, ви можете обійтися без відвідування салонів краси, якщо будете знати, як вищипнути брови самостійно. Зверніть увагу на детальну інструкцію порталу alyaka, з допомогою якої вам вдасться сформувати ідеальну форму брів, враховуючи особливості свого обличчя.

Вміст матеріалу

Як вищипнути брови?

Виконайте наведені нижче поради, щоб правильно оформити брови.

Визначте крайні точки брів

Переверніть пінцет і поставте його вертикально біля основи брів уздовж краю носа. Білим олівцем відзначте крайні точки, з яких починаються ваші брови.

©nikolasvn/IStock

Визначте точку вигину брів

Далі нахиліть пінцет так, щоб слідував від крила носа через центр очі до точки, де брову природним чином згинається. Відмітьте ці точки з обох сторін.

Надайте бровам потрібну форму

Використовуючи олівець для очей, окресліть контур брів, орієнтуючись на точки, які ви зазначили. Волоски, які знаходяться за межами контуру, який ви намалювали, можна сміливо видаляти з допомогою пінцета.

Рекомендуємо вам дотримуватися натуральної форми брів, лише трохи коригуючи її. Пам'ятайте, що часи, коли вищипували брови в ниточку, вже давно пройшли і тепер в моді максимальна природність.

©Leegudim/IStock

Як підібрати форму брів за типом особи?

Після того, як ви навчилися правильно вищипувати брови, пора вибрати ідеальну форму, враховуючи тип вашого обличчя.

Кругле обличчя

Власницям круглого обличчя підійдуть чітко окреслені брови з кутастими вигинами і загостреними «хвостиками». Оскільки у круглолицих дівчат, як правило, немає гострих рис обличчя, такі брови виглядають в їх випадку особливо виразно, створюючи ілюзію більш витягнутого і скульптурного особи.

Серцеподібне обличчя

Якщо ваше обличчя за своєю формою нагадує серце, вам підійдуть природні дугоподібні брови з плавними вигинами.

©puhhha/IStock

Квадратне обличчя

Збалансувати квадратне обличчя допоможуть брови з округлими, м'якими дугами середньої ширини. Такі брови дозволять не тільки згладити вуглуваті риси обличчя, але і візуально витягнути його пропорції.

Витягнуте обличчя

Дівчатам з витягнутим обличчям варто вибирати більш короткі по своїй довжині брови, які будуть візуально зменшувати високий лоб.

Ромбовидное особа

Згладити кутасту ромбоподібну форму обличчя зуміють м'які брови з округлим вигином. Врахуйте, що брови з різкими зламами можуть спотворити пропорції особи. Краще рішення в даному випадку – дугоподібні або прямі брови.

©Dutko/IStock
Як вищипнути брови чоловікові: 6 важливих моментів
©Kiuikson/IStock Чоловічі брови, на відміну від жіночих, під час корекції не повинні піддаватися серйозним змінам. Тут головне – зберегти природну форму брів, зробивши її
Як вищипнути брови в перший раз: 10 рад
©MishaBeliy/IStock Акуратні і доглянуті брови допомагають підкреслити красу обличчя, зробивши погляд більш виразним. Досягти найкращого результату і якісно провести
Як вищипнути брови ниткою: 10 простих і зрозумілих кроків
©Kuzmichstudio/IStock Спосіб корекції брів за допомогою нитки виник в Індії багато років тому, а тепер набирає популярність у всьому світі. Цей простий і ефективний
Як вищипнути брови без пінцета: керівництво для тих, хто шукає альтернативний метод
© Deagreez/iStock Боязнь вищипувати брови пінцетом реально існує. Багато дівчат не люблять це заняття, але є і ті, хто цього реально боїться! На щастя, це не єдиний
Густі та пишні брови: лайфхаки для отримання бажаного результату
© djiledesign/iStock Мода на густі та пишні брови навіть не думає закінчуватися. Тому, питання як зробити вії густими, продовжує турбувати багатьох дівчат. З чого ж варто
Як правильно оформити і укласти брови: покрокова інструкція
©RomarioIen/IStock Доглянуті і акуратні брови обрамляють обличчя, підкреслюють його достоїнства і роблять погляд більш виразним. Портал wikihow розповідає, як оформити