Види м'яса, які приносять користь і шкоду організму
05.04.2019 247 0 newsdaily.org.ua

Види м'яса, які приносять користь і шкоду організму

В закладки

Види м'яса, які приносять користь і шкоду організму

Цей матеріал, явно не для вегетаріанців. А всі м'ясоїди, повинні уважно ознайомитися з інформацією. Адже є м'ясо, яке згубно впливає на наш організм. Ми підготували список шкідливих і корисних видів.

Корисно: яловичина на трав'яному відгодівлі

©Pixabay

Якщо корову годували виключно травою, то в майбутньому це буде корисне м'ясо. Адже в шматку такої яловичини містяться омега-3 жирні кислоти, вітамін B6, бета-каротин. Це м'ясо буде коштувати в рази дорожче, але хіба можна економити на своєму здоров'ї.

Шкідливо: яловичина на зерновому відгодівлі

Якщо ж корова їла не тільки траву, але ще й зерно, то в майбутньому таке м'ясо буде не дуже корисно. Адже тоді у тварини накопичується жир і холестерин. Така яловичина порівняно з трав'яний більш жирна, менш соковита.

Корисно: свиняча вирізка

Хто б міг подумати, що свинина може бути корисною. Правильно обсмажена свиняча вирізка по поживності і корисності може зрівнятися з м'ясом курки. Головне вибирати не фабричне м'ясо, а фермерське.

Шкідливо: бекон

Типова складова більшості сніданків не славиться своєю корисністю.Бекон дуже жирний, у трьох шматках м'яса міститься 150 калорій. З-за того, як готують бекон, він може стати каталізатором серцевих захворювань і раку.

Корисно: індичка

@ Viki Shanta/Pinterest

Якщо порівнювати її з м'ясом інших птахів, то в індичці найменше жиру. Також вона містить багато селену і вітаміну B, що робить її відмінним інгредієнтом для збалансованого меню. М'ясо індички добре впливає на імунну систему і універсально підходить практично до всіх гарнірів.

Шкідливо: качка

Напевно, не можна знайти більш шкідливого м'яса, ніж качатина. На думку дієтологів, більше немає ніде стільки калорій і жиру, як 100 г качки. Від вживання качиного м'яса підвищується рівень поганого холестерину, і збільшуються шанси серцево-судинних захворювань. У ній найменше білка, ніж у будь-якої іншої птиці. Постарайтеся знайти альтернативу цього м'яса.

Корисно: ягнятина

© Terje Sollie/Pexels

Мабуть, це одне з найкращих видів м'яса. У ньому багато корисних речовин, включаючи цинк і залізо, а також вітамін Ст. Весь жир, що міститься в ягнятине, корисний і мононенасичений, саме той, який потрібен організму.

Шкідливо: баранина

Вона не настільки шкідлива, але має обмеження для вживання в раціон. Наприклад, людям у віці краще не їсти баранину, воно може викликати артрит. Найкраще їсти баранину з великою кількістю гарніру і овочів. Жир, який вийшов під час готування цього м'яса, краще не використовувати.

Тепер ви знаєте яке м'ясо додати до себе в раціон, а від якого краще відмовитися.

7 продуктів багатих на антиоксиданти, які зберігають зір
© puhhha/iStock Важливо піклуватися про свій організм в будь-якому віці. Один з важливих пунктів, які зазвичай не вважають важливим у молодому віці – здоров'я очей. Хоч
Корисні факти про протеїні та його вплив на організм
Шкоду або корисний протеїн? Скільки його приймати, щоб не завдати шкоди своєму організму і досягти бажаних результатів. Ці та інші питання задавав собі кожна людина, яка
Упередження про правильне харчування, які не йдуть вам на користь
Є деякі моменти правильного харчування, які оманливі. Ми думаємо, що це корисно, а насправді, тільки на шкоду. Так от ми підготували деякі факти про харчування, які
Міфи і викриття радянських харчових звичок
Багато хто не замислюються про те, звідки беруться харчові звички. Є ті, від яких краще відучуватися, адже вони, зовсім, не приносять користь організму. Кулінарний блогер
Як фруктоза і підсолоджувачі впливають на здоров'я дитини
Кожна дитина не рівно дихає до солодким продуктом. Однак відповідальний батько повинен знати про шкоду підсолоджувачів для дитячого організму. Ми відповімо на питання,
Часті тренування здатні погіршити психічний здоров'я, дослідження
© emiliozv/IStock Прийнято вважати, що тренування приносять користь не тільки фізичному здоров'ю, але і психічному. Але Independent розповіли про дослідження, яке довело,