Упередження про правильне харчування, які не йдуть вам на користь
12.06.2019 317 0 newsdaily.org.ua

Упередження про правильне харчування, які не йдуть вам на користь

В закладки

Упередження про правильне харчування, які не йдуть вам на користь

Є деякі моменти правильного харчування, які оманливі. Ми думаємо, що це корисно, а насправді, тільки на шкоду. Так от ми підготували деякі факти про харчування, які варто взяти до відома.

Японська кухня

©Pixabay

Здається, що роли і суші — це дуже корисно і зовсім без калорій. Однак, якщо в начинках є майонез, вершковий сир і багато всього іншого, то роли будуть не такими вже і дієтичними.

Менше жиру — краще

Часом ті, хто сидять на дієтах, женуться за безкалорийной їжею. Однак такі продукти позбавлені також і корисних речовин. Це призводить до того, що організм постійно хоче їсти і відчуває стрес. І корисні жири, які містяться в горіхах, олії, риби дуже потрібні кожній людині.

Після 18:00 не можна їсти

© Tijana87/iStock

Це може бути корисно тільки тоді, якщо ви лягаєте спати о 21:00. У всіх інших випадках краще дотримуватися правила — не є 3 години до сну.

Не можна постійно щось жувати

Мова йде про перекуси. Так ось, вони дуже потрібні і важливі. Єдине — вони повинні бути корисними. Нехай це буде хумус, горішки, сухофрукти і тоді це тільки піде вам на користь.

«Ні» вуглеводів

©Pixabay/Pexels

Тут тільки треба пам'ятати, що потрібно вибирати складні вуглеводи. Ягоди, боби, каші — це те, де можна брати ці корисні вуглеводи. А ось газована вода, пончики і чіпси — це все дуже шкідливо.

Є тільки чорний хліб

Тут важливо вживати не чорний, а цільнозерновий хліб. Тому що сьогодні в магазинах дуже багато чорного хліба, який насправді просто зафарбований і є абсолютно шкідливим.

Соки також корисні, як і фрукти

©firina/iStock

Це велика помилка. Соки краще замінити на смузі. І їсти більше свіжих фруктів, адже в них так багато клітковини, якої немає в соках.

Продукти втрачають свої якості після заморозки

На сьогодні — це міф. Сучасні морозильні камери зроблені таким чином, що всі овочі та фрукти зберігають свої корисні властивості.

Ось такі факти про правильне харчування ви повинні обов'язково знати.

Суші насправді не такі корисні, як ми думаємо, – пояснення лікарів
©Pixabay Морепродукти мають обґрунтовані переваги для здоров'я. У них зазвичай менше калорій, ніж в інших білках, з корисними жирними кислотами. Тому легко передбачити,
4 причини, чому варто застосовувати періодичне харчування
©LIgorko/IStock Періодичне харчування стрімко набирає популярність, оскільки ця система несе в собі користь для здоров'я. Одне з головних переваг періодичного харчування
Вчені з'ясували, яка дієта негативно впливає на тривалість життя
© a james/Flickr Сучасна людина захоплений ідеєю про правильне харчування. Намагається тримати себе у формі: стежить за вагою, сидить на різних дієтах, щоб перемогти
5 книг про правильне харчування, які варто прочитати
©KatarzynaBialasiewicz/iStock Якщо ви ставитеся до тих, хто піклуватися про своє тіло, ви напевно багато читали про правильне харчування і здорових звичок. Книги про
3 важливі моменти при переході на здорове харчування
© Pixabay Самим здоровим способом схуднути й зміцнити здоров'я вважається не дотримання будь-яких дієт, а перехід на правильне харчування. Це означає, що організм буде
Чому овочі настільки необхідні прийняв правильне харчування
©Pixabay Правильне харчування – це не просто модний тренд, а ціла система, кожен елемент якої має бути продуманим. Не останню роль у здоровому раціоні грають овочі. Чому