Важливі причини, чому жінкам не варто їсти червоне м'ясо
14.05.2019 604 0 newsdaily.org.ua

Важливі причини, чому жінкам не варто їсти червоне м'ясо

В закладки

Важливі причини, чому жінкам не варто їсти червоне м'ясо

Червоне м'ясо в раціоні — це добре, але не завжди корисно для жінок. Точніше сказати повинна бути норма.

Насичувати своє харчування яловичиною або бараниною можна і потрібно, але в помірних кількостях. Ми зібрали причини, по яким жінкам краще відмовитися від надлишку червоного м'яса.

Ризик раку молочної залози

©Pixabay

Основне дослідження, проведене Університетом Гарварду, показало, що жінки, які споживали багато червоного м'яса, піддавалися значно більш високому ризику розвитку раку молочної залози. З іншого боку, заміна щоденної порції червоного м'яса білим, таким як курка, риба або горіхи, знижувала ризик раку молочної залози. Це говорить про те, що червоне м'ясо, коли воно готується при високих температурах, виділяє побічні продукти, що викликають рак. Інша причина криється в годування рогатої худоби. Оброблене м'ясо також містить нітрати, які пов'язані з підвищеним ризиком раку молочної залози.

Ризик колоректального раку

© Srisakorn/iStock

Ризик раку товстої кишки підвищується, якщо є багато червоного м'яса. Особливо, якщо ви генетично схильні до цього.

Гормональний дисбаланс

Згідно з дослідженнями, ризик розвитку гормонально-чутливого раку був у два рази вище у жінок, які їли червоне м'ясо. Також гормони, додані до м'яса, збільшили ризик раку молочної залози у більшості жінок.

Збільшення ваги

© grinvaldsy/IStock

Червоне м'ясо містить насичені жири, які можуть збільшувати вагу. Хоча воно також містить цінні поживні речовини і білок, але коли споживається в надлишку, це може бути основним чинником підвищення ваги.

Тривалість життя

Дослідження в Гарварді виявило зв'язок між споживанням червоного м'яса з високим ризиком скорочення тривалості життя. Між тим, вживання більш здорових джерел білка, таких як риба, птиця, горіхи і боби, пов'язано з низьким ризиком смертності.

Ризик бактеріальної інфекції високий

© KucherAV/IStock

Червоне м'ясо є серйозною загрозою, яка, ймовірно, може сприяти проникненню бактерій эколи в організм. Вони можуть викликати абдомінальні судоми, зневоднення і ниркову недостатність. До

Хвороба Альцгеймера

Червоне м'ясо містить багато заліза, і коли його їдять в надлишку, може збільшитися ризик розвитку хвороби Альцгеймера. Надлишкове накопичення заліза в мозку призводить до руйнування жирової тканини, званої «мієлін», яка покриває нервові волокна. Тоді з'являються ознаки захворювання Альцгеймера.

Інші ризики

© JulijaDmitrijeva/IStock

Роки досліджень вже показали, що надмірне споживання червоного м'яса може призвести до ряду інших проблем зі здоров'ям, таких як хвороби серця, високий рівень холестерину, проблеми з травленням, ризик для деяких видів раку, інсульт і діабет 2 типу. Більша частина цього ризику пов'язана з наявністю високого рівня насичених жирів в червоному м'ясі.

Пострайтесь обмежити споживання червоного м'яса, особливо, якщо ви звикли їм харчуватися в надлишку. Отримуйте білок з риби, горіхів і птиці.

4 доступних продукту для профілактики раку грудей
© PRImageFactory/iStock Згідно зі світовою статистикою, у жінок, які з'їдають 5 і більше порцій овочів і фруктів в день, ризик розвитку раку молочної залози знижується в
Вчені виявили новий спосіб визначення маркерів захворювань молочної залози
©gorodenkoff/iStock Команда вчених USC, знайшла інноваційний метод виявлення молекулярних маркерів пухлин раку молочної залози. Детальніше про це розповідає портал
Мамографія: що це, навіщо робити і як підготуватися
©espanarusa.com Мамографія – це рентгенівське дослідження грудей, призначене для виявлення пухлин та інших аномалій. Сайт Mayo Clinic розповів про це важливому
Як часте харчування впливає на здоров'я жінки
© Happycity21/iStock Дослідники Гарвардського університету проаналізували дані 182 000 жінок старше 37 років і з'ясували, які продукти допомагають запобігти раку.
Дослідження виявило, що підлітки турбуються про контрацепцію зовсім не для запобігання вагітності або ЗПСШ
Сьогодні у жінок є вибір, якого ніколи не було в минулому. Вибір має наслідки, і вибір щодо здоров'я і вживання наркотиків не є винятком. Однак вибір повинен бути
Чи безпечно вживати кальцій в добавках
©BuntysmumPixabay Багато людей приймають добавки кальцію в надії зміцнити кістки. Чи це Так: чи небезпечні добавки для організму? Ми вирішили розібратися в цьому питанні