Топ-10 продуктів, які можуть викликати і посилювати біль
07.06.2019 518 0 newsdaily.org.ua

Топ-10 продуктів, які можуть викликати і посилювати біль

В закладки

Топ-10 продуктів, які можуть викликати і посилювати біль

©Pixabay

Чи відчували ви коли-небудь хронічну біль, яка триває кілька днів, тижнів, місяців або навіть років? Якщо так, то ви знаєте, наскільки це може бути виснажливим. Але чи могли ви уявити, що наявність або відсутність болю тісно пов'язано з тим, що лежить на тарілці? А це дійсно підтверджується останніми науковими дослідженнями!

Які продукти викликають біль?

Те, що ми їмо, прямо пов'язане з нашим станом. Саме тому потрібно переглянути свій раціон на наявність у ньому небезпечних продуктів.

1. Молочні продукти

Хоча більшість людей народжуються з можливістю перетравлювати лактозу, більшість з них з віком втрачає цю здатність. Якщо ж ви живете з непереносимістю лактози, це може призвести до таких симптомів як здуття живота, абдомінальний судоми, метеоризм або діарея. Також вживання молочних продуктів не рекомендується пацієнтам з артритом, так як може посилювати запалення.

©Pixabay

2. Соя

Соя зазвичай зустрічається в широкому спектрі продуктів, включаючи тофу, соєве молоко, соєвий соус і вегетаріанські замінники м'яса. Неферментированные соєві продукти містять фитиновую кислоту, яка знижує поглинання поживних речовин і дратує вистилання кишечника. Це може потенційно призводити до збільшення проникності стінок кишечнику та сприяти запаленню. Також соя може викликати біль у суглобах, шкірний висип і перепади настрою.

©Pixabay

3. Деякі овочі

Хто з нас не любить помідори, картоплю, баклажани, перець чилі і солодкий перець? Хоча ці поживні овочі зазвичай безпечні для більшості людей, вони можуть викликати безліч несприятливих симптомів, починаючи від болю в суглобах і м'язах і закінчуючи перепадами настрою.

©Pixabay

4. Глютен

Глютен (клейковина) – це тип білка, який міститься в зернах, таких як пшениця, ячмінь і жито. Також він присутній у м'ясних делікатеси. У людини з чутливістю до клейковини вживання навіть невеликої її кількості може викликати біль. Деякі дослідження припускають, що клейковина може посилювати запалення і посилювати синдром протікає кишки, активуючи специфічний білок, залучений в кишкову проникність.

©Pixabay

5. Алкоголь

Один стакан вина за вечерею – це нормально, але хронічне вживання алкоголю може послабити печінку і погіршити симптоми запального захворювання кишечника. Тому стежте за тим, скільки ви вживаєте алкоголю: загальна кількість напоїв не повинна перевищувати п'ять келихів на тиждень.

©Pixabay

6. М'ясо

Нові дослідження доводять, що обмеження споживання червоного і обробленого м'яса може бути корисним для вашого здоров'я. Якщо ви страждаєте від подагри, найкраще обмежити споживання морепродуктів, бекону, індички, яловичини і м'ясних субпродуктів під час нападів.

©Pixabay

7. Цукор

Цукор пов'язаний з великим списком згубних наслідків для здоров'я від хвороб серця до раку. Тип харчування з високим вмістом цукру може привести до змін у кишечнику, а це погіршує імунітет і викликає біль.

©Pixabay

8. Оброблені продукти

На жаль, ультра-оброблені продукти становлять досить значну частину сучасної дієти. Сюди входять напівфабрикати, закуски, газовані напої, соки, картопляні чіпси, сухі сніданки. І все це може стати винуватцем хронічного болю! Тому краще відмовитися від щоденного вживання напівфабрикатів.

©Pixabay

9. Рослинні олії

Деякі рослинні масла (кукурудзяне, соєве, бавовняне) містять омега-6 жирні кислоти, які можуть провокувати запальні процеси в організмі.

©Pixabay

10. Кофеїн

Погані новини для любителів кави: якщо ви страждаєте частими головними болями, можливо, пора скоротити споживання кави. Не забувайте також, що кофеїн міститься ще і в шоколаді, чаї та енергетичних напоях.

©Pixabay

Якщо ви давно страждаєте хронічними болями різного типу, спробуйте відмовитися від перерахованих небезпечних продуктів або хоча б зменшити їх вживання в їжу. Можливо, цей крок суттєво полегшить ваше життя!

Що їсти, а що ні – коли болить голова
©Bru-nO/Pixabay Ви знали, що іноді допомогти зменшити головний біль або посилити її можуть продукти. Так от ми вирішили поділитися списком тієї їжі, яку можна або не
8 небезпечних станів організму, які більше схожі на печію
© Tharakorn/iStock Всі ми коли-то відчували пекучий біль у грудях або горлі після щільного обіду. У більшості випадків, це біль – не що інше, як печія, яка проходить
6 видів болю в животі, які не можна ігнорувати
© Nikodash/IStock Для більшості людей болі в животі є звичною справою і частиною життя. Гострий і тимчасовий дискомфорт ми всі відчували. Але є також кілька форм болі в
Причини болю в боці, на які варто звернути увагу
Біль у боці може здаватися тимчасовим незручністю, про який ми швидко забуваємо. Але є причини звернути особливу увагу на неї і дізнатися трохи більше про це.
Що робити, якщо турбує біль в коліні: поради та симптоми
©Pixabay Що робити, якщо вас турбує біль у коліні? У більшості випадків ви зможете полегшити свій стан самостійно. Сайт NHS розповів, що для цього потрібно робити. Вміст
Чому болить куприк: причини виникнення та методи лікування
© spukkato/iStock Біль в куприку буває тупий і ниючий, але, частіше, вона гостра. Чому болить куприк? З-за травми під час падіння, довгого сидіння на твердих поверхнях,