Кращі програми з картами, які допоможуть в подорожі без інтернету
03.06.2019 1 267 0 newsdaily.org.ua

Кращі програми з картами, які допоможуть в подорожі без інтернету

В закладки

Кращі програми з картами, які допоможуть в подорожі без інтернету

© Tero Vesalainen/iStock

Будь-який мандрівник розуміє, як важливо, щоб під рукою була карта: паперова або на телефоні. Навіть якщо ви непогано орієнтуєтеся в якомусь місті, ви можете загубитися. Можна, звичайно, спробувати пошукати Wi-Fi або використовувати роумінг, щоб зайти в інтернет і «знайтися». Але набагато простіше завантажити на телефон додаток з оффлайнової картою. Давайте розберемося, чому корисно використовувати оффлайн-карту на телефоні. Ми також назвемо кращі оффлайн карти, які стануть в нагоді кожному мандрівникові.

Вміст матеріалу

Чому корисно використовувати оффлайн карти

© Tero Vesalainen/iStock

Коли ви подорожуєте самостійно, ви в принципі можете дозволити собі погуляти і поспілкуватися з перехожими, щоб знайти потрібну пам'ятка. Але коли ви обмежені в часі, і вам потрібно терміново прибути до якогось місця, тут на допомогу прийде оффлайнова карта. Чому вона така корисна і навіть обов'язкова будь-якому мандрівникові?

  • Скорочення витрат на роумінг під час подорожей

Більшість супутникових навігаційних додатків для смартфонів збирають картографічну інформацію на ходу, вимагаючи підключення до Інтернету, щоб переконатися, що у вас є всі деталі маршруту. Якщо ви перебуваєте за кордоном і використовуєте роумінг, завантаження великих обсягів даних обійдеться вам дорого.

  • Ви заощадите щомісячний трафік

Якщо ви підключили пакет з обмеженою кількістю скачування обсягу даних, ви не будете витрачати його на карти. Ви зможете використовувати інтернет для інших цілей, не менш важливих, таких як перегляд веб-сторінок, дзвінки або відправка медіа-повідомлень.

  • Навіть у метро ви будете мати доступ до карті

Незважаючи на те, що все більша кількість систем підземного транзиту в даний час використовують Wi-Fi, не до всіх них можна підключитися. А деякі мають настільки повільне з'єднання, що вам доведеться довго чекати, коли ж довантажити дані. З оффлайн картою немає такої проблеми.

  • Ви не заблукаєте в сільській місцевості

Якщо ви подорожуєте по мальовничих місцях, насолоджуєтеся природою, вас може засмутити той факт, що тут, швидше за все, не буде інтернету. Але не турбуйтеся. Карта в автономному режимі працює де завгодно.

  • Більш швидкий час завантаження

Карта завантажується надто швидко. І, оскільки вся інформація зберігається локально на вашому телефоні, вам не потрібно чекати, поки інформація про маршрут або карта будуть завантажені.

  • Швидке масштабування

Автономний доступ не тільки означає, що ваші карти будуть завантажуватися швидше з самого початку, але кожен раз, коли ви переміщаєтеся або масштабируете, необхідна інформація вже не знаходиться прямо на вашому телефоні.

  • Гібридне використання: швидкий час завантаження і оновлення трафіку в реальному часі

Те, що оффлайн карта пропонує автономний режим, не означає, що вам потрібно використати її повністю в автономному режимі. Деякі з них можна завантажувати на телефон, але в той же час ви можете користуватися онлайн-функціями, такими як оновлення маршруту в режимі реального часу.

  • Точні дані навіть в центрі великих міст

В центрі міста може бути більше щогл стільникового зв'язку, ніж у сільській місцевості, але це не гарантує хорошу передачу даних. Вирушаючи в такі міста, як Лондон, з безліччю високих будівель, які можуть вплинути на ваше мережеве з'єднання, ви можете загубитися, якщо використовуєте онлайн-карту. Однак при наявності оффлайн карти це не має значення, адже ви все одно зможете бачити, куди прямуєте, що б не було навколо вас.

Коли ви робите тривалу подорож, вам важливо, щоб телефон не розряджався. Тому використовуйте оффлайн карту, а потім, коли вона вам вже не потрібна, вимкніть GPS, щоб заощадити заряд батареї.

Кращі оффлайн карти та інструкції щодо їх використання

Оффлайн-карти доступні для Android, Windows, iPhone. Як тільки вони з'являться на вашому телефоні, вам не потрібно підключення до Інтернету для перегляду, отримання маршрутів або покрокової навігації. З перевагами ми розібралися, тепер давайте розглянемо кращі оффлайн карти для смартфона:

HERE WeGo

Додаток HERE WeGo ідеально підходить для поїздок за кордон, навігації по жвавих містах і віддалених місцевостей. Ви можете з легкістю перемкнути додаток в онлайн, щоб переконатися, що ви отримуєте більш детальну інформацію про тих чи інших місцях. Або ви можете використовувати додаток повністю в автономному режимі (для цього є опція в меню).

Інструкція:

Просто відкрийте програму і натисніть кнопку меню в лівому верхньому куті екрану. Четвертий варіант – «Завантажити карти» – натисніть цю кнопку, і ви зможете завантажувати нові карти, а також переглядати ті, які у вас вже є. Після вибору регіону або країни вам буде запропоновано перейти на Wi-Fi, щоб заощадити на витратах. Натисніть «Продовжити», і карта буде завантажена на ваш телефон.

Завантажити:

Maps. Me

Це застосування призначене в основному для роботи в автономному режимі, але постійно поповнюється і включає в себе дуже докладні карти, безліч визначних пам'яток і розмовну покрокову навігацію в автономному режимі. Воно легко інтегрується з Über і дозволяє бронювати екскурсії з використанням Viator, але на маленькому екрані дуже багато реклами. Програма повністю безкоштовна, але, щоб позбутися від реклами, потрібно заплатити гроші.

Інструкція:

Зайдіть в додаток, клікніть на значок три смужки (=) в правому нижньому куті. Виберіть «Завантажити карти». Далі клікніть на плюсик (+) і введіть назву міста, який вам потрібен. Чекайте, поки завантажиться карта по Wi-Fi.

Завантажити:

Google Maps

Google Maps залишається надійним картографічним додатком, без реклами, яке також можна використовувати в автономному режимі. Максимальний розмір завантажуваної карти становить 2 ГБ. Програма автоматично видаляє всі завантажені карти через 30 днів без підключення до інтернету.

Інструкція:

Щоб завантажити карту, натисніть в меню «Додатково» (три горизонтальні лінії) у верхньому лівому кутку, потім виберіть «Автономні карти». Google порекомендує вам завантажити декілька карт в залежності від того, де ви перебуваєте, або де часто буваєте. Ви також можете натиснути «Вибрати власну мапу», щоб завантажити іншу область.

Завантажити:

Sygic GPS Navigation and Offline Maps

Sygic – популярний автономне додаток GPS в магазині Google Play. Компанія має угоду з TomTom, що дозволяє надавати автономні карти для кожної країни світу. Інші цікаві функції включають безкоштовні оновлення карт, голосову навігацію GPS та пішохідне GPS-навігацію. Sygic пропонує безкоштовну, так і платну версію. Ви можете протестувати платну версію протягом семи днів безкоштовно.

Інструкція:

Відкрийте програму. Ви відразу побачите пропозицію завантажити карту України, а також можливість вибрати іншу країну. Виберіть потрібну вам країну і натисніть «Далі». Далі вас попросять ввести ім'я та адресу електронної пошти, але ви можете вибрати «пропустити».

Завантажити:

OsmAnd

OsmAnd – ще один популярний додаток, яке працює в автономному режимі. Існує також онлайн-режим для випадків, якщо у вас є надійне з'єднання для передачі даних. Ключові функції включають в себе голосове керування, систему попередження про схід зі смуги, орієнтовний час прибуття в режимі реального часу, режим екрану «день/ніч», маршрути руху на ходу, коли ви робите неправильний поворот, і спеціальні велосипедні маршрути.

Інструкція:

Скачайте і відкрийте програму. Натисніть «почати». Додаток визначить ваше місце розташування і запропонує вам завантажити карту цього місця або області. Але якщо вам потрібна інша карта, натисніть «вкажіть регіон». Оберіть регіон, місто і скачайте стандартну або карту доріг. У безкоштовної версії вам можна завантажувати й оновлювати 7 карт.

Завантажити:

MapFactor GPS Navigation Maps

MapFactor – ще одне відмінне безкоштовне додаток. Карти встановлюються на вашому пристрої чи картці пам'яті, тому вам не потрібно підключатися до Інтернету під час подорожей. Оновлення карти відбуваються безкоштовно кожен місяць.

Інструкція:

Коли ви запускаєте програму в перший раз, він запропонує вам завантажити карти для автономного використання. Це тому, що тут немає функції онлайн-карти. MapFactor GPS Navigation Maps пропонує замість цього більше 200 окремих карт на вибір, в тому числі 56 в Європі і 53 в Америці.

Завантажити:

CoPilot GPS

Автомобільна навігація є основним напрямком CoPilot GPS. Додаток виділяється в плануванні маршрутів. CoPilot також має тисячі офлайн-місць, таких як готелі, ресторани, банкомати і визначні пам'ятки. Ви можете використовувати функцію пошуку, щоб знайти їх, навіть якщо ви перебуваєте в автономному режимі.

Інструкція:

Скачайте і відкрийте програму. Дозвольте йому доступ до ваших фото, мультимедіа файлів, також дозвольте доступ до даних про місцезнаходження пристрою і контактам. Поставте галочку, що ви прочитали умови і натисніть «Прийняти і продовжити». Зареєструйтеся, створивши ідентифікатор CoPilot (ви побачите відповідну кнопку), ввівши електронну пошту і пароль. Виберіть тип свого транспорту (наприклад, автомобіль). Підтвердіть вибір. Далі вам потрібно вибрати регіон і певну країну. Дочекайтеся завершення завантаження карти.

Завантажити:

Genius Maps

Безкоштовна версія Genius Maps дозволяє завантажувати автономні карти і надає інформацію про різні пам'ятки. Якщо вам потрібні голосові підказки, автоматична переадресація, повідомлення про обмеження швидкості і звіти про маршрутах в режимі реального часу, вам потрібна буде просунута версія програми.

Інструкція:

Скачайте і відкрийте програму. Дозвольте йому доступ до ваших фото, мультимедіа файлів. Натисніть «продовжити». Додаток почне завантажувати карту вашої країни, але ви можете змінити карту (клікніть на кнопку з такою назвою). Виберіть регіон і країну. Дочекайтеся завершення завантаження карти.

Завантажити:

Offline Maps & Navigation

Offline Maps & Navigation створені для роботи в автономному режимі з використанням GPS телефону. Вам просто потрібно завантажити карти один раз. Додаток пропонує покрокову голосову навігацію, автоматичне оновлення карт, 3D-вид, дані POI і повну запис маршруту.

Інструкція:

Перед першим використанням програми потрібно вказати носій, на який будуть завантажуватися дані. Після цього пропонується список доступних для скачування карт. Завантаживши план, слід вибрати мову меню та голосових підказок. Потім необхідно вказати свій E-Mail для зворотного зв'язку від розробників.

Завантажити:

Polaris GPS Navigation

Додаток пропонує автономну GPS-навігацію в багато позашляхові райони зі зручними інструментами, які допоможуть вам не загубитися. Він має вбудований магнітний компас, одометр, альтиметр, спідометр, хронометр, кілька інструментів GPS і т. д.

Інструкція:

Скачайте і відкрийте програму. У лівому нижньому куті натисніть кнопку «Карти». Виберіть тип карти і натисніть кнопку «завантажити». Далі ви будете перенаправлені до списку регіонів. Виберіть потрібний вам, а потім – країну. Дочекайтеся завершення завантаження карти. Тепер, коли ви знову опинитеся в головному меню (кникните значок тому, стрілку вліво), натисніть «Карти», а після цього – «Менеджер карт». Тут і будуть зберігатися завантажені вами карти. Ви можете їх переглядати або видаляти, щоб звільнити місце.

Завантажити:

Як слухати улюблену музику з Youtube в режимі оффлайн?
Музика — кращий спосіб підняти собі настрій і приємно провести час під час поїздки. Але що робити, якщо немає інтернету? Ось кращі способи, за допомогою яких ви зможете
Що необхідно взяти з собою в літній подорож
Що необхідно взяти з собою в літній подорож
Що необхідно взяти з собою в літній подорож
23.03.19 Поради про саморозвиток
©Probuxtor/iStock Якщо ви вирішили присвятити останній місяць літа довгоочікуваного подорожі, необхідно спланувати заздалегідь зібрати всі необхідні речі. The Every
Простий телефон з двома сім-картами: топ-10 пропозицій 2018 року
© AlexLMX/IStock Простий телефон з двома сім-картами – це дуже зручне рішення, яке володіє поруч переваг. Наприклад, ви можете розділяти особисті і робочі дзвінки, не
Кращі прості телефони з хорошою зв'язком: добірка моделей
©Pixabay Вам потрібен базовий простий телефон з хорошою зв'язком? Тоді ознайомтеся з підбіркою моделей від сайту Tech Advisor, де зібрані кращі кнопкові телефони за
6 додатків, які допоможуть контролювати час перебування дитини в смартфоні
©momsxyz.com Якщо телефон став для вашої дитини не тільки засобом зв'язку, але і розвагою, варто почати це контролювати. Як правило, смартфони надають дітям доступ до
5 додатків календаря, які краще існуючого на вашому телефоні
© grinvalds/IStock Календар – це одне з найбільш важливих і часто використовуваних додатків на будь-якому смартфоні. З його допомогою дуже зручно планувати різні події,