Як заблокувати рекламу на iOS, Android і в браузері комп'ютера
24.04.2019 912 0 newsdaily.org.ua

Як заблокувати рекламу на iOS, Android і в браузері комп'ютера

В закладки

Як заблокувати рекламу на iOS, Android і в браузері комп'ютера

Реклама в інтернеті дозволяє користувачам отримувати безкоштовний доступ до величезної кількості контенту. Але багато ресурси зловживають цим, демонструючи надто багато оголошень. Крім цього, чимало сайтів розміщують рекламні банери, які закривають весь екран або промо-ролики, які відтворюються без згоди користувача. Це дратує, тому варто почати користуватися спеціальними програмами, які блокують рекламу, роблячи інтернет куди більш комфортним місцем. З цього матеріалу ви дізнаєтеся, як заблокувати рекламу на різних пристроях.

Вміст матеріалу

Як заблокувати рекламу в інтернеті?

На щастя, в магазинах додатків на Android і iOS представлено чимало корисного софта, який здатний повністю захистити вас від дратівної реклами. Що стосується комп'ютерів, то кращим рішенням є спеціальне розширення для браузерів. Такі блокувальники реклами здатні приховати практично всі банери.

Android

Для Android-смартфонів існують десятки безкоштовних додатків, які відфільтровують рекламні оголошення в браузерах та інших програмах. Ось кращі з них.

Adclear

© Adclear

Adclear – це універсальний блокувальник реклами для Android, який приховує оголошення не тільки в браузерах, але і в більшості додатків. Для цього створюється захищене VPN-з'єднання, щоб відфільтрувати рекламний трафік. На швидкості передачі даних це майже не позначається. Додаток дозволяє навіть грати в онлайн-ігри.

Завантажити

AdGuard for Android

© AdGuard

AdGuard – це багатофункціональний додаток, яке не тільки блокує рекламу, але і піклується про вашої приватності в мережі. Сервіс може працювати як в режимі HTTP-проксі, так і VPN. Крім цього, AdGuard хороший тим, що він допомагає суттєво економити трафік. Швидкість з'єднання трохи знижується, але це не заважає комфортній роботі.

Завантажити

Adaway

© Adaway

Adaway здатний прибрати практично всю рекламу в додатках. Це досягається завдяки перенаправлення рекламних запитів на спеціальні IP-адреси. У результаті різні сервіси впевнені, що продемонстрували вам банер, але насправді це не так. До речі, такий спосіб блокування реклами абсолютно не впливає на швидкість інтернету.

Завантажити

DNS66

© DNS66

DNS66 - один з найпопулярніших блокувальників на Android. Додаток створює шифроване з'єднання, яке фільтрує практично всі види реклами, включаючи промо-ролики на відеохостингах. Крім цього, DNS66 володіє функціоналом для забезпечення приватності в мережі і захисту від шкідливих додатків.

Завантажити

Free Adblocker Browser

© Free Adblocker Browser

Free Adblocker Browser – безкоштовний браузер для Android з інтегрованою функцією блокування всіх рекламних оголошень. Функціонально він практично ні в чому не поступається іншим браузерам, які ви використовуєте на смартфоні. На швидкість з'єднання функція блокування не впливає, тому програму можна розглядати в якості основного браузера.

Завантажити

Bromite

© Bromite

Bromite – це модифікована версія браузера Chrome, яка володіє вбудованим функціоналом для блокування реклами і забезпечення конфіденційності користувачів. В іншому це все той же швидкий і стабільний Chrome Browser, до якого ми звикли.

Завантажити

Blokada

© Onion Browser

Blokada – це безкоштовний додаток з відкритим вихідним кодом, який відфільтровує 99% відсотків реклами, яку ви можете зустріти у програмах на Android. Сервіс працює як з Wi-Fi, так і з мобільними даними. Швидкість з'єднання трохи знижується, але цього практично непомітно.

Завантажити

Block This

© Adblock Plus

Ще один додаток для Android з відкритим вихідним кодом, який ефективно бореться з усіма видами нав'язливої реклами. Крім цього, This Block відстежує роботу інших програм на вашому смартфоні, не дозволяючи їм красти особисті дані користувачів.

Завантажити

Droidwall

© Better by Ind.ie

Droidwall працює за принципом брандмауера Windows. Ви можете самостійно вибрати, які програми потрібно блокувати рекламні оголошення. Цей блокувальник справляється навіть з тими банерами, які вшиті в офлайн-додатки, що зустрічається вкрай рідко.

Завантажити

Firefox Focus

© Firefox

Firefox Focus – це приватний браузер, який не дозволяє відстежувати ваші дії в мережі. Блокування реклами – це лише додаткова його функція, але вона працює чудово. Мабуть, Firefox Focus – кращий варіант, якщо ви шукайте комплексне рішення для безпеки та блокування реклами на Android.

Завантажити

iOS

Якщо ви користуєтеся iPhone або iPad, то встановіть на свій девайс одне з цих додатків. Всі вони відмінно справляються із завданням блокування будь-яких видів нав'язливої реклами.

AdGuard

© AdGuard

AdGuard – це одна з найпопулярніших програм для блокування реклами на iOS. Сервіс пропонує користувачам близько 50 різних фільтрів контенту, тому ви можете самі вирішувати, яку рекламу потрібно приховати від ваших очей. Крім цього, AdGuard успішно блокує трекери персоналізованої реклами, що позитивно позначається на приватності.

Завантажити

AdBlock

© AdBlock

AdBlock є не менш популярним блокувальником, оскільки він не тільки дуже ефективний, але і простий у використанні. Додаток не вимагає ніякої налаштування. Достатньо просто запустити його, щоб заблокувати всі види реклами на вашому пристрої. Весь вхідний трафік буде проходити через спеціальний сервер, який відфільтровує всі зайві.

Завантажити

Crystal

© Crystal

Додаток Crystal блокує як самі рекламні оголошення, так і трекери, які відстежують ваші дії, щоб підбирати для вас актуальні банери. Також воно дозволяє додавати сайти в білий список. У такому разі реклама на обраних ресурсах буде відображатися в повному обсязі. Розробники запевняють, що їх сервіс допомагає економити до 50% трафіку під час веб-серфінгу.

Завантажити

1Blocker

© 1Blocker

Повністю безкоштовний додаток для блокування реклами на iPad і iPhone. 1Blocker хороший тим, що цей блокировщих має дуже тонкими налаштуваннями. Ви можете самостійно вирішувати, які види рекламних оголошень потрібно відфільтрувати. Крім цього, програма блокує більше 5000 трекерів, які відстежують дії користувачів.

Завантажити

Purify

© Purify

Purify – це комплексне вирішення більшості проблем, з якими ви можете зіткнутися під час експлуатації свого iPhone. Додаток не тільки ефективно блокує рекламу, але не дозволяє іншим сервісам витрачати трафік і заряд батареї даремно. Для цього використовуються розумні алгоритми, які контролюють роботу програм у фоновому режимі.

Завантажити

Brave Browser

© Brave Browser

Brave Browser – це відмінний браузер для iOS, який володіє багатьма корисними додатковими функціями. По-перше, він відмінно справляється з функцією блокування реклами і трекерів, які стежать за вашими діями. По-друге, програма дозволяє істотно економити трафік і прискорювати завантаження сторінок.

Завантажити

Onion Browser

© Onion Browser

Onion Browser – це модифікована версія браузера Firefox для iPad і iPhone, яка відрізняється підвищеною безпекою. Дії користувачів цього додатка практично неможливо відстежити. Крім цього, Onion Browser досить ефективно бореться з рекламою, відфільтровуючи 99% всіх банерів.

Завантажити

Adblock Plus

© Adblock Plus

Adblock Plus є однією з найпопулярніших блокувальників практично на всіх платформах. Це дуже просте і легке додаток, яке не впливає на швидкість передачі даних і продуктивність пристроїв. Врахуйте, що за замовчуванням, Adblock Plus приховує тільки потенційно небезпечні оголошення. Щоб заблокувати всю рекламу, потрібно вибрати відповідну опцію в налаштуваннях.

Завантажити

Better by Ind.ie

© Better by Ind.ie

Це додаток не блокує рекламу, але воно не дозволяє трекерам активності відстежувати ваші дії в мережі. Це означає, що рекламні мережі не зможуть підбирати для вас персоналізовані оголошення. Better by Ind.ie буде корисним для тих, що турбується про свою приватності в мережі.

Завантажити

Focus by Firefox

© Focus by Firefox

Спеціалізована версія браузера Firefox для iOS, яка фокусується на забезпеченні приватності користувачів. Focus блокує більшість видів реклами на веб-сайтах і не дозволяє трекерам активності відстежувати ваші дії. Крім цього, браузер допомагає суттєво економити трафік.

Завантажити

Браузери на ПК

Для більшості браузерів на Windows і Mac існують безкоштовні розширення, які позбавлять вас від нав'язливих рекламних банерів. Ось кілька перевірених варіантів.

AdBlock Plus

© AdBlock Plus

AdBlock Plus – найпопулярніше розширення для блокування реклами, яка підтримується всіма популярними браузерами. Воно дозволяє самостійно налаштовувати, які види реклами ви хочете заблокувати. За замовчуванням сервіс дозволяє показ ненав'язливих оголошенню, але цю опцію можна відключити.

Завантажити

AdBlock

© AdBlock

AdBlock – ще одне дуже популярне розширення, яке використовують мільйони користувачів. Примітно воно тим, що ви можете самостійно створювати чорні списки і вносити в білі свої улюблені сайти, яким ви повністю довіряєте. Новачки можуть скористатися стандартними фільтрами, які відфільтровують практично всю рекламу.

Завантажити

AdBlocker Ultimate

© AdBlocker Ultimate

AdBlocker Ultimate – це абсолютно безкоштовне розширення для Chrome, Firefox, Safari і Opera. Розробники не співпрацюють з рекламними мережами, тому воно відфільтровує абсолютно всю рекламу, яку ви можете зустріти в інтернеті. Крім цього, AdBlocker Ultimate попереджає користувачів про потенційно небезпечних сайтах.

Завантажити

uBlock Origin

© uBlock Origin

uBlock Origin – розширення для всіх популярних браузерів з відкритим вихідним кодом. Його головною перевагою є низька вимогливість до ресурсів комп'ютера. Розширення споживає мінімальну кількість оперативної пам'яті, що робить його кращим рішенням для слабких і застарілих ПК. За якістю блокування реклами, uBlock Origin не поступається більш іменитим конкурентам.

Завантажити

AdLock

© AdLock

AdLock – це окремий додаток для Windows, яке блокує рекламу не тільки в браузерах, але і в інших програмах, наприклад Skype. Додаток непомітно працює у фоновому режимі і відфільтровує практично усі оголошення. AdLock досить економно витрачає системні ресурси, тому його використання на продуктивності ПК не позначається.

Завантажити

Brave Browser

© Brave Browser

Brave Browser – це швидкий браузер для Windows, який поширюється зі вбудованим блокувальником реклами. Крім цього, він володіє функціоналом для забезпечення приватності користувачів в мережі. До речі, кожен бажаючий може пожертвувати будь-яку суму, яка буде розподілена між рекламними мережами. Це дозволять розробникам Brave Browser відмовлятися від співпраці з постачальниками рекламних послуг.

Завантажити

HTTPS Everywhere

© HTTPS Everywhere

HTTPS Everywhere – це спільний проект розробників Tor Project і некомерційної організації Electronic Frontier Foundation. Розширення доступно для всіх актуальних браузерів. Крім блокування рекламних оголошень, воно шифрує весь вихідний трафік, тому ваші паролі і листування ніхто не зможе перехопити.

Завантажити

Disconnect

© Disconnect

Disconnect – це, мабуть, кращий інструмент для блокування файлів cookie та більшості існуючих трекерів, які відстежують ваші дії в інтернеті. Це значно підвищує безпеку особистих даних користувачів. Розширення доступно для Chrome, Firefox, Opera і Safari.

Завантажити

Ghostery

© Ghostery

Ghostery – це ще одне розширення, яке забезпечує приватність користувачів і не дозволяє підбирати для вас персоналізовані рекламні оголошення. Більш того, сервіс також блокує віджети соціальних мереж, які використовуються на сайтах. Ghostery можна додати в будь-який сучасний браузер.

Завантажити

Privacy Badger

© Privacy Badger

Privacy Badger – це проект некомерційної організації Electronic Frontier Foundation, яка працює в сфері приватності і безпеки в мережі. Розширення засновано на популярному блокировщике реклами AdBlock Plus, але в нього впроваджено функціонал Ghostery. Це дозволяє не тільки позбутися оголошень, але і ефективно протистояти трекерам активності.

Завантажити

На основі матеріалів DigitBin, Tenorshare і tom's Guide.

WhatsApp messenger планує запустити рекламу в додатку
© HStocks/iStock Схоже, користувачів одного з найпопулярніших месенджерів WhatsApp незабаром чекає велике розчарування. Справа в тому, що чутки про впровадження
Як зрозуміти, чому ми бачимо конкретну рекламу в соцмережах
Величезні обсяги приватної інформації вже давно «витікають» в руки організаторів збору аналітики в Інтернеті. Всі ці дані використовуються, як правило, для показу
Як купити і розмістити рекламу в Инстаграме
© Prykhodov/iStock Крім створення комерційних профілів, бренди можуть залучати до себе увагу за допомогою реклами в Инстаграме. На сьогодні це одна з найбільш
Як приховати покупки в Інтернеті і зберегти святкові подарунки в секреті
© seb_ra/IStock Покупки в Інтернеті ускладнюють збереження таємниці святкових подарунків. Якщо ваша дитина грає з iPad, коли з'являється спливаюче вікно про статус вашого
8 простих кроків для налаштування віддаленого доступу до комп'ютера
Не кожен користувач знає, як правильно підключитися до віддаленого комп'ютера. Настроювання такого корисного інструменту істотно полегшує роботу. Адже є можливість мати
Як обмежити дітям доступ в Інтернет: 5 важливих і потрібних інструментів
© BrianAJackson/IStock Інтернет відкриває перед дітьми практично безмежні можливості, але не варто забувати про залежність від мережі. На жаль, сьогодні ця проблема