9 додатків Windows, які можуть бути корисними студенту
22.05.2019 241 0 newsdaily.org.ua

9 додатків Windows, які можуть бути корисними студенту

В закладки

9 додатків Windows, які можуть бути корисними студенту

© Rohappy/IStock

Технології – це дійсно одна з тих речей, які можуть допомогти студенту оптимізувати процес навчання. Звичайно ж, сьогодні важко уявити освіта без персонального комп'ютера. Тим не менш, дуже багато що залежить від додатків, які ви використовуєте. Видання MakeUseOf поділилося підбірка софта для Windows, який спростить процес навчання. Ось кращі програми для студентів.

Вміст матеріалу

Програми для студентів

Ось відмінні програми, які обов'язково стануть вам у нагоді в процесі отримання вищої освіти. Їх установка дійсно здатна здорово спростити вам життя.

1. OneNote

© makeuseof.com

OneNote – це, мабуть, краще додаток для створення заміток. Програма дозволяє збирати контент різних типів в одному місці і зручно його систематизувати. Наприклад, ви можете розбавляти текстові замітки різними діаграмами, додавати аудіо, відео та багато іншого. Зручна панель навігації дозволяє швидко перемикатися між записами і шукати потрібну інформацію. Крім цього, OneNote відмінно інтегрований з іншими сервісами Microsoft.

2. Google Drive

© makeuseof.com

Звичайно ж, для кожного студента дуже важливо мати можливість отримувати доступ до своїх файлів, де б він не знаходився. Саме тому хмарні сховища так популярні серед учнів. Найбільш очевидним виглядає сервіс від Google, особливо, якщо ви працюєте з Документами Google. Тим не менше ви можете скористатися і будь-яким іншим зручним для вас сервісом.

3. Anki Flashcards

© makeuseof.com

Anki Flashcards – це ще один додаток для створення заміток, але воно влаштовано зовсім по-іншому. Тут ви можете створювати картки з короткими записами, а також групувати їх за різними колодах. Наприклад, можна створити окремі колоди для всіх предметів, які ви вивчаєте. Це дійсно економить масу часу.

4. myHomework

© makeuseof.com

Додаток myHomework розроблялося спеціально для студентів. Воно дозволяє якісно організувати роботу з домашніми завданнями. Це свого роду щоденник, який дозволяє нічого не забути, адже всі заплановані завдання завжди знаходяться у вас перед очима. Крім цього, програма вміє нагадувати користувачам про необхідність приступити до роботи над конкретними завданнями.

5. Wolfram Alpha

© makeuseof.com

Wolfram Alpha – це свого роду пошукова система, з допомогою якої можна знайти будь-яку інформацію, пов'язану з вивченням конкретних предметів. Додаток використовуєте технології штучного інтелекту, тому надана інформація в переважній кількості випадків повністю відповідає запиту, навіть якщо він був сформульований не дуже точно.

6. Polar Bookshelf

© makeuseof.com

Polar Bookshelf варто сприймати в якості своєї особистої електронної бібліотеки. Це додаток дозволяє зберігати в одному місці весь текстовий матеріал, з яким вам доводиться працювати. Сервіс дозволяє комбінувати, книги в різних форматах, веб-сторінки і замітки, що дуже зручно на практиці.

7. Zotero

© makeuseof.com

Zotero – це ще одна відмінна програма для зберігання текстового контенту. Тут також можна комбінувати файли практично всіх існуючих форматів, включаючи частини веб-сторінок. Крім цього, ви можете встановити спеціальне розширення для браузера, яке дозволяє швидко обробляти й зберігати тексти з інтернету.

8. Grammarly

© makeuseof.com

Коли ви працюєте над якимось великим доповіддю, то навряд чи встигаєте стежити за граматикою і правильної пунктуацією. Вирішити цю проблему можна за допомогою програми Grammarly, яке дуже якісно виправляє всі помилки в готових текстах. Також ви можете встановити спеціальний плагін для Microsoft Office, який буде працювати в режимі реального часу.

9. Writefull

© makeuseof.com

Writefull – ще одна необхідна програма для тих, кому належить виконати серйозну письмову роботу. Цей сервіс дає експертну оцінку вашому тексту, враховуючи десятки різних параметрів. Наприклад, програма перевіряє, настільки відповідні терміни ви вживаєте. Сервіс використовує як власні бібліотеки інформації, так і відкриті джерела.

Як відключити всі програми на Windows
© MrIncredible/iStock Кожен раз, коли ви вмикаєте комп'ютер, разом з Windows завантажуються і інші додатки. Мова йде про автозапуску програм. Ви можете переконатися в
Як вибрати ноутбук для студента: відповіді на найважливіші питання
© Sitthiphong/IStock Ноутбук давно перетворився на необхідний гаджет для студентів вищих навчальних закладів і старших школярів. Але вибрати відповідний комп'ютер для
Як створити пароль на комп'ютері з ОС Windows
© mangpor_2004/iStock Якщо ви не використовуєте пароль для входу в обліковий запис на своєму комп'ютері, то можете зіткнутися з безліччю неприємностей. Наприклад, ваш
Як налаштувати новий ноутбук або комп'ютер
© muthardman/iStock Покупка нового ноутбука або комп'ютера – це здорово, але перехід від старої машини пов'язаний з деякими незручностями. Врахуйте, що вам доведеться не
Як підготувати дитину-студента до переїзду в інше місто або країну
© Pixabay Переїзд — це завжди складний період для дитини будь-якого віку. І коли ваш вчора ще маля, а сьогодні — вже студент повинен виїхати в інше місто на навчання або
Як перевірити камеру на ноутбуці і зробити з її допомогою фотографії
© rawpixel/Pixabay Зазвичай веб-камери ноутбуків використовують для онлайн-відеодзвінків, але з їх допомогою можна робити і фото. Звичайно, якість таких знімків буде не