Де знайти безкоштовні зображення: 20 кращих фотостоков
27.04.2019 683 0 newsdaily.org.ua

Де знайти безкоштовні зображення: 20 кращих фотостоков

В закладки

Де знайти безкоштовні зображення: 20 кращих фотостоков

© mactrunk/iStock

Контент з зображеннями на 94% має велику цінність для SEO, ніж матеріал, що складається тільки зі слів. Плюс, ніхто не любить читати гігантські статті без картинок. Але, імовірно, у вас немає бюджету для покупки або часу для створення оригінальних зображень. Саме тут вам стануть у нагоді безкоштовні стокові фотографії.

Далі ви дізнаєтеся про кращі фотостоках.

Zapier розповідають про кращих фотостоках, які допоможуть прокачати ваш сайт абсолютно безкоштовно.

1. Flickr

© flickr.com

Flickr — соціальна мережа для обміну фотографіями. Сайт, який може похвалитися більш ніж п'ятьма мільярдами зображень, об'єднує професійних і аматорських фотографів зі всього світу.

Фотографії на Flickr відомі наявністю багатих метаданих, включаючи інформацію про геолокаціі, дані EXIF теги і багато іншого. Тому, якщо ви хочете знайти фотографії, зроблені у Франції, виберіть «Карта світу» в списку «Дослідити» і натисніть на одну з рожевих точок, які з'являються в цій країні. Якщо ви хочете знайти зображення золотистих ретриверів, просто введіть термін в рядок пошуку в правому верхньому кутку головної сторінки, і ви отримаєте тисячі результатів.

Крім того, Flickr дозволяє виконувати пошук з останніх фотографій і останнім доданим фотографіями. Ви навіть можете переглядати галереї і шукати колекції конкретних фотографів.

Посилання

2. Unsplash

© unsplash.com

Unsplash має майже 700 000 зображень від більш ніж 125 000 різних фотографів. Сайт простий у використанні: введіть ключове слово в рядок пошуку в верхній частині сторінки і перегляньте результати, щоб знайти найкращі зображення для ваших цілей.

Що відрізняє Unsplash від інших безкоштовних сайтів з фотографіями, так це розділ «Колекції». Користувачі сайту можуть створювати «Колекції», такі як «Різдвяні традиції», «Осінь» та «Чумацький шлях».

Посилання

3. Pexels

© pexels.com

Pexels пропонує сотні тисяч фотографій, які можна безкоштовно використовувати як в комерційних, так і в особистих цілях. Ви можете здійснювати пошук за популярним фотографій, за трендовим фотографій і популярним пошуків.

Якщо ви хочете знайти фотографа, чиї фотографії ви можете регулярно використовувати, Pexels, ймовірно, ваш кращий вибір. На сайті є ряд конкурсів для фотографів; вони навіть встановили фотографії по рейтингу учасників, грунтуючись на тому, скільки переглядів отримали їх знімки за останні 30 днів.

Посилання

4. Pixabay

© pixabay.com

Pixabay має понад 1,5 мільйона фотографій, ілюстрацій та відео — всі вони безкоштовні для використання. Натисніть «Зображення» поруч з панеллю пошуку, щоб виконати пошук знімків за типом, або ви можете виконати детальніший пошук, ознайомившись з розширеними можливостями пошуку Pixabay.

Pixabay дозволяє виконувати пошук по фотографу, по орієнтації (тобто з пейзажу або по портрету) і навіть по камері. На сайті також є розділ «Вибір редактора», в якому показані найкращі зображення, обрані командою Pixabay.

Посилання

5. GIPHY

© giphy.com

GIPHY пропонує більше одного мільярда GIF-файлів, які легко доступні для пошуку і обміну. Якщо ви хочете додати кілька зображень, що рухаються до свого контенту, у вас буде безліч варіантів з GIPHY.

Посилання

6. Gfycat

© gfycat.com

Gfycat — це місце для отримання високоякісних GIF-файлів. Вони стискаються, що дозволяє їм підтримувати високу якість протягом 60 секунд.

Зокрема, в Gfycat є безліч ігрових GIF-файлів (натисніть кнопку «Гри» у верхньому лівому куті сайту). На сайті також є розділ «Реакції», у якому групуються GIF-файли за категоріями (наприклад, «Я люблю тебе» або «З Днем Народження»).

Посилання

7. StockSnap

© stocksnap.io

StockSnap містить тисячі зображень з високою роздільною здатністю, які можна безкоштовно використовувати в комерційних цілях. Хоча деякі сайти, які пропонують безкоштовні зображення, можуть через деякий час застаріти, StockSnap додає сотні нових фотографій щотижня.

StockSnap пропонує інтуїтивно зрозумілий пошук. Ви можете шукати фотографії за датою додавання, найбільш і найменш популярні, найбільш і найменш завантажені і т. д.

Посилання

8. Google Images

© images.google.com

У вас є доступ до безлічі зображень різних стилів і розмірів. Ви навіть можете вибирати колір фотографій. Простий пошук в Google Images у більшості випадків дає зображення, які ви не маєте права використовувати в комерційних цілях. Щоб це зробити, вам потрібно буде змінити фільтри.

Посилання

9. Gratisography

© gratisography.com

Сайт не має тисячі стандартних картинок для перегляду. Тут ви знайдете самі химерні зображення. Фотографії згруповані в дев'ять різних категорій: тварини, бізнес, мода, їжа, природа, предмети, люди, міські і химерні. Але якщо ви шукаєте дивне зображення, яке пожвавить ваш контент, цей сайт відмінно підійде вам.

Посилання

10. Canva

© canva.com

Canva — це веб-інструмент для графічного дизайну, який спрощує редагування зображень. Компанія пропонує бібліотеку з понад мільйона безкоштовних фотографій, які ви можете використовувати для будь-яких цілей.

Якщо ви плануєте покращувати зображення, які ви знайдете, з допомогою простих накладень тексту або регулярно налаштувати прозорість або яскравість фотографій, Canva допоможе вам спростити процес. Знайдіть фотографії, а потім використовуйте вбудований в Canva інструмент для дизайну.

Читайте також Топ-10 додатків, які допоможуть менше відволікатися і краще працювати

Посилання

11. Burst

© burst.shopify.com

Burst пропонує тисячі безкоштовних зображень, які ви можете використовувати для поліпшення свого контенту, включаючи великий вибір фотографій, орієнтованих на бізнес (наприклад, роздрібна торгівля, електронна комерція, гроші та продукти). Сайт обслуговує 28 різних категорій, деякі з яких розбиті на підкатегорії, щоб зробити пошук потрібних зображень ще простіше.

Перегляд, пошук і завантаження є стандартним набором, але в якості додаткового бонусу Burst і Shopify пропонують поради про те, як перетворити ваші ідеї онлайн-бізнесу в реальність, і поради про те, як підвищити ефективність ваших маркетингових кампаній в Facebook.

Посилання

12. New Old Stock

© nos.twnsnd.co

Якщо ви думаєте, що старі фотографії — наприклад, група людей, що сидять за межами вітрини магазину в кінці 1800-х років або британський гонщик у Франції, — підійдуть вашому бренду, потратьте декілька хвилин на New Old Stock.

На жаль, пошукова функціональність сайту залишає бажати кращого. І на відміну від більшості безкоштовних сайтів з зображеннями, New Old Stock не пропонує ніякого способу фільтрації фотографій.

Посилання

13. USA.gov

© usa.gov

USA.gov надає потужний інструмент пошуку, який дозволяє вам шукати зображення історії США та історичних діячів США, а також фотографії, що відносяться до конкретних штатів.

Посилання

14. PikWizard

© pikwizard.com

PikWizard пропонує тисячі фотографій, які ви можете використовувати, щоб залучити ваших читачів, у тому числі понад 9000 зображень цегляних стін. Інструмент пошуку на сайті дозволяє фільтрувати зображення з тенденцій, за останніми доданим, найбільш популярним і найбільш завантаженим, тому буде досить легко знайти фотографії, які вам потрібні.

Посилання

15. Freepik

© freepik.com

Freepik пропонує еклектичну колекцію фотографій, PSD-файлів і іконок. Але на сайті також є величезна колекція векторної графіки, яку ви можете використовувати на свій розсуд, за умови, що ви правильно вказали авторство.

Більшість зображень стають менш яскравими і більше пикселированными при розширенні. Векторні зображення можна масштабувати до будь-якого розміру без шкоди для цілісності зображення.

Посилання

16. Stockvault

© stockvault.net

Stockvault пропонує понад 120 000 безкоштовних фотографій, які розбиті на 11 різних категорій. Сайт має 14 підкатегорій текстур, у тому числі світлові ефекти.

Посилання

17. Startup Stock Photos

© startupstockphotos.com

Startup Stock Photos — це сховище зображень стартапів. Сайт був створений невеликою групою фотографів, які вирішили поділитися фотографіями, які вони вже робили.

Але є одна проблема: немає інструменту пошуку або функції перегляду, тому ви будете виконувати велику прокрутку і натискати кнопку «Завантажити». Але якщо вам потрібна фотографія, яка відображає життя стартапа, варто витратити кілька хвилин, щоб знайти те, що ви хочете.

Посилання

18. Foodiesfeed

© foodiesfeed.com

Як випливає з назви, Foodiesfeed — це те місце, куди потрібно звернутися, коли вам потрібно знайти зображення, пов'язане з їжею, щоб оживити ваш контент. Якщо ви прокрутіть сторінку до кінця, ви зможете фільтрувати вміст по трьом найпопулярнішим тегам: «Вигляд зверху», «Здоровий» і «Закрити».

Посилання

19. Picography

© picography.co

Сайт не має великої кількості зображень — трохи більше 500 — але, якщо ви шукаєте вражаючі фотографії природи та інших пейзажів, це ваше місце. Тут є гарна добірка зображень навколишнього світу.

Посилання

20. Kaboompics

© kaboompics.com

Kaboompics має тисячі зображень і всі стандартні функції подібного сайту. Просто натисніть кнопку «Знайти безкоштовні фотографії» вгорі сторінки, щоб почати.

Посилання

Перетворите свій сайт

Тепер ви знаєте, де знайти безкоштовні зображення і зможете з легкістю перетворити свій контент. Пам'ятайте, що обов'язково потрібно дотримуватися авторські права вказувати ім'я фотографа. Сподіваємося, що ці сайти тільки поліпшать вашу роботу.

Топ-14 сайтів для скачування стокових зображень
Якісні ілюстрації дуже важливі для просування вашого текстового контенту в інтернеті. Наприклад, якщо ви вирішили завести власний блог, то повинні подбати про графічному
Прості способи, які допоможуть поділитися iPhone Live Photo з соцмережі
Women using a smartphone in the display and technology advances in stores. Take your screen to put on advertising. Instagram дозволить вам ділитися фотографіями і
YouTube тепер буде безкоштовно показувати голлівудські фільми, які будуть супроводжуватися рекламою
© Pixabay/Pexels Відеохостинг YouTube надав користувачам доступ до десятків голлівудських фільмів абсолютно безкоштовно. Правда, відтворення багаторазово
YouTube представив власний список кращих телефонів для відтворення відео
©santypan/IStock Шукайте телефон з ідеальною якістю зображення? Тоді зверніть увагу на список кращих телефонів для перегляду відео за версією YouTube, яким ми з вами
18 ігор, прихованих в пошуковому рядку Google
google office Компанія Google пройшла дуже довгий шлях з моменту запуску, але її співробітники не забули, як веселитися. Пошуковий гігант любить приховувати забавні трюки
100 інструментів для якісного ведення блогу в 2019 році
Ведення власного блогу – це комбінація творчості і досить стомлюючої одноманітної роботи. Якщо перша складова повністю залежить від вас, то з другої можуть допомогти