Топ-14 сайтів для скачування стокових зображень
18.03.2019 927 0 newsdaily.org.ua

Топ-14 сайтів для скачування стокових зображень

В закладки

Топ-14 сайтів для скачування стокових зображень

Якісні ілюстрації дуже важливі для просування вашого текстового контенту в інтернеті. Наприклад, якщо ви вирішили завести власний блог, то повинні подбати про графічному оформленні своїх матеріалів. Звичайно, ви можете робити фото і векторну графіку самостійно, але для цього потрібно володіти відповідними навичками і великою кількістю вільного часу. Тому доцільно довірити виробництво ілюстрацій професіоналам. Видання CreativeBloq поділилися порадами, де шукати стокові зображення на будь-який смак.

Вміст матеріалу

Де шукати стокові зображення?

Фотостоки – це свого роду магазини зображень, де будь-який бажаючий може придбати ілюстрації для своїх проектів. Ось 14 кращих сайтів, якими варто скористатися для якісного оформлення свого контенту.

1. Adobe Stock

© creativebloq.com

Adobe Stock – один з найбільших фотостоков, який пропонує величезну кількість якісних зображень. Тут можна знайти практично будь-яке фото або векторну графіку. До речі, для початку ви можете скористатися пробним періодом з можливістю безкоштовно завантажити 10 зображень.

2. Getty Images

© creativebloq.com

Getty Images – це ще одна величезна бібліотека фотографій самих різних тематик. Тут ви можете знайти не тільки стічні зображення, але і знімки з різних заходів. Мабуть, цей сервіс просто незамінний, якщо ви займаєтеся новинним контентом. Крім цього, Getty Images має, ймовірно, найбільш зручним інструментом для пошуку знімків.

3. iStock

© creativebloq.com

iStock хороший тим, що він дозволяє фільтрувати результати пошуку фотографій з домінуючого кольору. Це може бути корисним для тих, хто намагається дотримуватися однієї колірної палітри в своєму блозі. За кількістю і якістю контенту iStock порівняємо з попередніми фотостоками.

4. Shutterstock

© creativebloq.com

Shutterstock зазвичай сприймають як величезної бібліотеки фото, але насправді тут можна знайти дуже багато якісних ілюстрацій. Якщо вам потрібні векторні зображення та звичайні мальовані картинки, то цей сайт вас точно не розчарує. До речі, тут також відмінно реалізований інструмент для пошуку.

5. YouWorkForThem

© creativebloq.com

YouWorkForThem – це сервіс, де на постійній основі працюють 400 художників і графічних дизайнерів. В даний час він пропонує понад 76 тисяч унікальних ілюстрацій. Крім цього, тут також можна знайти нестандартні, але якісні шрифти для ваших проектів.

6. Solid Stock Art

© creativebloq.com

Solid Stock Art сподобається тим, кого дратує велика кількість різних видів ліцензій, які використовуються на більшості фотостоков. Якщо ви купите тут зображення, то зможете використовувати його в будь-яких цілях без будь-яких обмежень. Що ж до контенту, то він дуже різноманітний.

7. Old Book Illustrations

© creativebloq.com

Old Book Illustrations – це унікальний проект, який надає користувачам величезну колекцію відсканованих з старих книг ілюстрацій. Абсолютно всі зображення можна використовувати абсолютно безкоштовно.

8. The British Library

© creativebloq.com

Аккаунт на Flickr The British Library публікує величезну кількість старовинних ілюстрацій в різних стилях. Всі вони є надбанням громадськості, тому поширюються абсолютно безкоштовно. Тут ви можете знайти мальовані карти, вінтажні рекламні плакати, комікси та багато іншого.

9. Flickr: The Commons

© creativebloq.com

Проект Flickr: The Commons пропонує величезну кількість зображень і фотографій абсолютно безкоштовно. Всі вони беруться з відкритих джерел, а також надаються музеями, бібліотеками та навчальними закладами.

10. Stock Illustrations

© creativebloq.com

Stock Illustrations – це величезна колекція стічних ілюстрацій в сучасному стилі. В першу чергу сайт буде корисним для тих, хто займається дизайном реклами. Тим не менш проект можна використовувати і для незвичайного оформлення власного блогу.

11. Ikon

© creativebloq.com

Ikon – дуже незвичайний проект, які пропонує дійсно нестандартні ілюстрації та фотографії. Якщо ви хочете зробити свій блог несхожим на інші, то цей сайт вас точно не розчарує. Єдина проблема – не самий зручний інструмент пошуку.

12. Image Zoo

© creativebloq.com

Image Zoo – вузькоспеціалізований проект, на якому зібрані чудові мальовані ілюстрації. Більшість картинок нагадують малюнки зі старих книг. Якщо вам потрібні саме такі зображення, то цей ресурс є фактично безальтернативним.

13. Folioplanet

© creativebloq.com

Folioplanet — ще один проект, який спеціалізується на мальованих ілюстраціях. Тут ви можете підписатися на вподобаних художників, щоб оперативно отримувати їх нові роботи. На жаль, на сайті відсутня пошук у звичному вигляді.

14. The iSpot

© creativebloq.com

The iSpot пропонує значну колекцію ілюстрацій в сучасному стилі. Шукати роботи художників можна не тільки за ключовими словами, але і за стилем, категоріям і багатьом іншим параметрам. Тематика робіт зовсім різна, але більшість ілюстраторів концентруються на сучасній культурі.

Де знайти безкоштовні зображення: 20 кращих фотостоков
© mactrunk/iStock Контент з зображеннями на 94% має велику цінність для SEO, ніж матеріал, що складається тільки зі слів. Плюс, ніхто не любить читати гігантські статті
Як завантажити фото, відео та сториз з Instagram
Є дуже багато методів, як завантажити фото, відео та сториз з Instagram, велика частина з яких насправді досить складна. Далі ми наведемо найбільш прості варіанти для
Як працювати на себе: 23 цікаві ідеї для самостійного бізнесу
© Oko_SwanOmurphy/iStock Практично кожна людина володіє якимись навичками, які можна успішно монетизувати. Якщо вас не влаштовує ваша поточна робота, то цілком доцільно
Прості способи, які допоможуть поділитися iPhone Live Photo з соцмережі
Women using a smartphone in the display and technology advances in stores. Take your screen to put on advertising. Instagram дозволить вам ділитися фотографіями і
8 кращих додатків з безкоштовними шпалерами для смартфонів
© Poike/iStock Якщо ви ставитеся до тих людей, які звикли постійно міняти шпалери на своєму смартфоні, то скористайтеся цією чудовою підбіркою спеціалізованих додатків
Як перевірити камеру на ноутбуці і зробити з її допомогою фотографії
© rawpixel/Pixabay Зазвичай веб-камери ноутбуків використовують для онлайн-відеодзвінків, але з їх допомогою можна робити і фото. Звичайно, якість таких знімків буде не