Як перетворити звичайну прогулянку в высокоинтенсивную тренування
26.03.2019 773 0 newsdaily.org.ua

Як перетворити звичайну прогулянку в высокоинтенсивную тренування

В закладки

Як перетворити звичайну прогулянку в высокоинтенсивную тренування

© nortonrsx/iStock

Ви хотіли спробувати інтервальне тренування високої інтенсивності (HIIT), але відчували себе заляканими? Спробуйте ці виверти від care2, щоб перетворити вашу прогулянку в розв'язувану тренування HIIT.

Вміст матеріалу

Як додати HIIT на прогулянки?

Ходьба є одним з кращих вправ, які допоможуть вам прийти у форму. Оскільки ходьба не вимагає великих зусиль, багато люди засмучені повільними результатами. На щастя, ви можете отримати більш швидкі результати від ходьби, інтегруючи інтервальні тренування в свої прогулянки.

Ось декілька простих способів перетворити ваші прогулянки в високоінтенсивні інтервальні тренування.

1. Альтернативна швидка ходьба з повільною прогулянкою

© MabelAmber/Pixabay

Ви зазвичай ходите в повільному темпі? Короткі сплески швидкої ходьби можуть прискорити спалювання калорій і поліпшити аеробну форму.

Одне японське дослідження довело, що використання інтервальних прогулянок більш ефективно, ніж ходьба з постійною швидкістю. У дослідженні взяли участь дві групи учасників у віці від 44 до 78 років. Одна група гуляла по 30 хвилин як мінімум три рази в тиждень. Вони чергували три хвилини швидкої ходьби і три хвилини повільної прогулянки під час ходьби. Контрольна група йшла в стійкому, помірному темпі.

Через 5 місяців група, яка використала інтервальні прогулянки, показала значне поліпшення сили ніг, показників артеріального тиску та аеробної підготовленості. У іншої групи не було серйозних поліпшень.

Не забудьте використовувати інтервальний таймер при переході на наступну прогулянку. Ідіть в дуже швидкому темпі протягом трьох хвилин, потім ходите в помірному темпі протягом трьох хвилин і продовжуйте чергувати.

2. Прогулянка по сходах

© Free-Photos/Pixabay

Підйом по сходах може поліпшити фізичний стан і миттєво перетворити ваше тіло, особливо коли ви перетворюєте його в високоінтенсивне вправу.

Використовуйте сходи у вашому житловому будинку або на доріжці. Швидко піднімайтеся по сходах, а потім повільно спускайтеся у вихідне положення. Повторіть цей цикл протягом 10-15 хвилин, якщо ви новачок. Збільште тривалість тренування, так як ви стаєте краще.

3. Прогулянки на пагорбах

© MabelAmber/Pixabay

Пагорби у вашому районі — золота жила. Вони можуть допомогти вам перетворити ваше тіло в найкоротші терміни.

Чи знаєте ви, що спринти на пагорбах спалюють більше калорій на хвилину, ніж будь-які інші вправи? Чи знаєте ви, що більшість спортсменів використовують спринти на пагорбах для покращення своєї фізичної форми?

У той час як спринти на пагорбах можуть бути трохи складними для вас зараз, прогулянка по пагорбах може запропонувати багато подібних нагород. Підніміться на гору в швидкому темпі, потім пройдіть вниз до вихідної позиції і повторіть. Ходіть по крутих пагорбах, так як ви стаєте краще.

5 способів перетворити прогулянку в повноцінне тренування
© Yobro10/IStock 30-хвилинна прогулянка в активному темпі – це одна з тих речей, за яку ваше тіло обов'язково вас віддячить. Ходьба допомагає контролювати вагу і рівень
Тренування, яке допоможе сповільнити старіння
© GeorgeRudy/IStock Високоінтенсивні інтервальні тренування (HIIT) — чи не ключові останнім часом. Наукові дослідження стверджують, що короткі інтенсивні сети вправ у
6 занять фітнесом, які допоможуть втратити максимальна вага
© Bojan89/IStock Які вправи потрібно робити, щоб схуднути? Багато хто задається цим питанням, вибираючи між різними видами тренувань. Щоб вона принесла максимальну
10 речей, які потрібно знати про вплив ходьби на здоров'я
© kieferpix/iStock Ходьба – це не просто спосіб побачити красу свого міста. Прогулюючись на будь-якій швидкості, ви покращуєте вашу фізичну форму, здоров'я, настрій і
Скільки потрібно тренуватися в день? Чому півгодини тренувань не тільки малозатратны, але і ефективні
© RossHelen/iStock Ви знали, що півгодинна ходьба здатна замінити повноцінне тренування і поліпшити стан здоров'я? Особливо якщо робити це кожен день. Cosmopolitan
Важливі причини, чому вам потрібні вечірні прогулянки
© Odyssey Коли ви востаннє виходили на вечірню прогулянку? Важко пригадати? На жаль, ви в цьому не самотні. В наші дні дуже людей пам'ятають про користь прогулянок перед