Важливі причини, чому вам потрібні вечірні прогулянки
12.06.2019 2 507 0 newsdaily.org.ua

Важливі причини, чому вам потрібні вечірні прогулянки

В закладки

Важливі причини, чому вам потрібні вечірні прогулянки

© Odyssey

Коли ви востаннє виходили на вечірню прогулянку? Важко пригадати? На жаль, ви в цьому не самотні. В наші дні дуже людей пам'ятають про користь прогулянок перед сном, і дуже навіть дарма. З-за своєї ліні як пенсіонери, так і молодь мають безліч проблем зі здоров'ям, яких можна було б уникнути завдяки достатньої фізичної активності.

© Shakahari Blog

Давно відомо, що ходьба, особливо в швидкому темпі, дуже корисна. Дізнайтеся 10 причин, по яких вам вже сьогодні варто почати прогулюватися вечорами:

Заміна тренування

Ходьба — це теж фізична вправа, яка підвищує тонус м'язів і змушує працювати серцево-судинну систему в посиленому темпі. Досить присвячувати прогулянці 30-60 хвилин, щоденно, щоб підтримувати своє тіло в хорошій формі.

Розслаблення

Вечірні прогулянки — це відмінний спосіб очистити голову від нав'язливих думок, які переслідували вас протягом напруженого робочого дня. Крім того, під час ходьби активізуються м'язи, які зазвичай не діють, поки ви сидите за робочим столом. Для того щоб зняти напругу і повністю розслабитися, досить навіть 30-хвилинної прогулянки на свіжому повітрі.

Хороший сон

7/8-годинний сон необхідний кожній дорослій людині щодня. Під час сну організм відпочиває і набирається сил для нового дня. Розслабляючий ефект вечірньої прогулянки дозволить вам швидко і глибоко заснути, давши своєму тілу достатньо часу на відновлення.

© Pinterest

Поліпшення роботи ШЛУНКОВО-кишкового тракту

Прогулянка також дозволить вчасно переварити з'їдений вечерю, що в свою чергу буде сприяти нормалізації сну. Однак пам'ятайте, що займатися ходьбою варто не раніше, ніж через 30 хвилин після їжі.

Зменшення болю в спині

Прогулянка в кінці робочого дня допоможе зняти напругу в м'язах спини, які часто спазмуються в результаті неправильної постави і сидячого способу життя.

Зниження кров'яного тиску

Одне з найбільш корисних наслідків вечірніх прогулянок — це зниження кров'яного тиску, що особливо корисно для людей, які страждають від гіпертонії і предгипертонии. Розслабляючий ефект ходьби позитивно позначається на роботі серцево-судинної системи, утримуючи тиск в судинах на здоровому рівні.

Стимуляція імунітету

Мало хто знає, що ходьба по вечорах також позитивно позначається на роботі імунної системи, яка допомагає вашому організму боротися зі всілякими хворобами.

© Pexels/Pixabay

Збільшення м'язової сили

Вечірня прогулянка — це та ж тренування. Вона дозволяє підвищити силу і витривалість в м'язах, що дуже стане в нагоді вам під час занять в тренажерному залі.

Захист від депресії

Як вже згадувалося, прогулянки перед сном дозволяють розслабитися і очистити свої думки. Коли ваш мозок заспокоюється, ви забуваєте про всіх негативних моментах, пережитих за день. Позитивний настрій — це хороша профілактика ризиків розвитку депресивних станів.

Як перетворити звичайну прогулянку в высокоинтенсивную тренування
© nortonrsx/iStock Ви хотіли спробувати інтервальне тренування високої інтенсивності (HIIT), але відчували себе заляканими? Спробуйте ці виверти від care2, щоб
10 речей, які потрібно знати про вплив ходьби на здоров'я
© kieferpix/iStock Ходьба – це не просто спосіб побачити красу свого міста. Прогулюючись на будь-якій швидкості, ви покращуєте вашу фізичну форму, здоров'я, настрій і
5 способів перетворити прогулянку в повноцінне тренування
© Yobro10/IStock 30-хвилинна прогулянка в активному темпі – це одна з тих речей, за яку ваше тіло обов'язково вас віддячить. Ходьба допомагає контролювати вагу і рівень
Піші прогулянки знижують ризик розвитку хвороб серця
© kieferpix/iStock Ходіть більше, щоб залишатися здоровими. Особливо це хороший рада для жінок після менопаузи. У новому дослідженні, опублікованому в журналі American
Чому 10 000 кроків на день корисні для вашого здоров'я
© GeorgeRudy/IStock Ми не раз чули про те, що потрібно щодня робити 10 тисяч кроків, щоб залишатися здоровим, молодим і худим. Але чому саме це кількість? «Батьком»
Важливе вправа, яка необхідна вам в кожній вашій тренуванні
© kieferpix/iStock Якщо ви стежите за новинками в світі здоров'я та фітнесу, чи то, напевно, зможете назвати найпопулярніші вправи – інтервальні тренування високої