11 важливих лайфхаков, які покращать роботу ваших смарт-годин
07.03.2019 744 0 newsdaily.org.ua

11 важливих лайфхаков, які покращать роботу ваших смарт-годин

В закладки

11 важливих лайфхаков, які покращать роботу ваших смарт-годин

© namair/Pixabay

Отже, ви отримали нові смарт-годинник на новорічні свята — це хороша новина. Погана – вам здається, що ви зовсім не вмієте ними користуватися. Business Insider розповідають, як поліпшити роботу нового гаджета.

Вміст матеріалу

Як поліпшити роботу смарт-годин: 11 лайфхаков

Ці цікаві трюки точно варто спробувати, щоб використовувати годинник максимально продуктивно.

1. Повідомлення

Ви можете побачити всі свої повідомлення у одному місці.

2. Важливі повідомлення

Якщо ви одержали важливе повідомлення, ви можете відповісти відразу, використовуючи розумні відповіді. Просто натисніть повідомлення, щоб вибрати вбудований розумний відповідь, не виходячи з потоку повідомлень.

Розумні відповіді працюють тільки при наявності смартфона на Android.

3. Google Pay

Проведіть пальцем вниз, щоб отримати доступ до Google Pay, системи безконтактних платежів Google.

© hawkHD/Pixabay

4. Пошук телефону

Ви можете знайти телефон, провівши пальцем вниз по ярлику «Знайти мій телефон».

5. Google Assistant

Ковзання вправо покаже вам «активну допомогу» з Google Assistant. Google Assistant надає корисні функції, такі як статус вашого рейсу або бронювання готелю під час вашої подорожі. Ви можете натиснути на розумні пропозиції, такі як погода в пункті призначення або знайти ресторан поруч з вашим готелем.

Читайте також Як зробити так, щоб Android-телефон менше дратував: 9 простих лайфхаков

6. Таймер

Якщо ви готуєте і хочете встановити таймер, але не хочете торкатися до годинника, ви можете сказати: «ОК, Google, установи таймер».

© namair/Pixabay

7. Погода

Ви також можете дізнатися про погоду на день, не відкриваючи додаток. Просто скажіть: «Ей, Гугл, чи потрібен мені сьогодні парасольку?»

8. Циферблат

Хочете змінити свій циферблат? Натисніть і утримуйте головний екран, щоб вибрати новий їх запропонованих варіантів. Ви також можете завантажити інші циферблати з магазину Play на свій телефон і переглянути їх.

9. Настройка інформації

Двічі натисніть на циферблат, щоб налаштувати інформацію, яку ви бачите.

© namair/Pixabay

10. Фітнес

Google відстежує ваші досягнення під час тренувань з допомогою серцебиття і хвилин руху. Проведіть пальцем вліво, щоб побачити, досягаєте ви поставлених цілей або для того, щоб почати нову тренування.

Google спільно з Американською кардіологічною асоціацією та Всесвітньою організацією охорони здоров'я розробили новий спосіб відстеження фізичної форми. Нові цілі зводять фітнес до двох легко вимірюваним факторів: скільки ви рухаєтеся протягом дня (на відміну від просто бездіяльності) і як часто і як довго ви підвищуєте частоту серцевих скорочень.

11. Відпочинок

Потрібно розслабитися і відпочити? Для цього є спеціальний додаток. Відкрийте Google Fit, щоб почати нове дихальне вправу з гідом.

Тепер ви знаєте, як поліпшити роботу смарт-годин за допомогою простих лайфхаков. Ці способи зроблять використання гаджета ще простіше.

Програми на iPhone для смарт-годин: підбірка кращих
© Prykhodov/iStock Сучасні смарт-годинник володіють непоганим функціоналом, але його можна розширити за допомогою сторонніх додатків. Спеціальна програма на iPhone для
Дитячі смарт-годинник: топ-7 гаджетів
© LightFieldStudios/iStock Дитячі смарт-годинник – це не просто гарний подарунок для дитини, але і спосіб убезпечити його. Справа в тому, що більшість таких гаджетів
Apple Watch 4: все, що варто знати про новому гаджеті
© Apple Зовсім недавно Apple представила 4 покоління своїх смарт-годин, які викликали не менший інтерес, ніж нові iPhone. Носиться гаджет володіє значними технічними
Кращі смарт-лампочки 2018 року, які знадобляться в будинку
Energy saving, green light bulb and a piggy bank on the green lawn. Якщо ви зацікавлені в ідеї перетворення вашого будинку в «розумний будинок», але не знаєте, з чого
Як вибрати правильні смарт-годинник: гід по покупці
© scyther5/IStock Смарт-годинник – дійсно дуже зручна річ, яка здатна значно розширити функціонал вашого смартфона. Сьогодні такі гаджети виробляють не тільки
Замість тренера: 5 видів спортивних годин, з якими ви можете займатися самі
© monkeybusinessimages/iStock Освоїти тонкощі власної фізіології та ефективної методики підготовки можна і самостійно – було б тільки час і бажання. Особливо коли і те, і