Як перестати користуватися Facebook: відмінні альтернативи для всіх складових соціальної мережі
18.04.2019 511 0 newsdaily.org.ua

Як перестати користуватися Facebook: відмінні альтернативи для всіх складових соціальної мережі

В закладки

Як перестати користуватися Facebook: відмінні альтернативи для всіх складових соціальної мережі

© Wachiwit/IStock

За останні кілька місяців соціальна мережа Facebook зазнала серйозні репутаційні втрати. Пов'язано це з низкою різних скандалів. Соцмережа звинуватили в неналежному зберіганні особистих даних користувачів, недобросовісній рекламній політиці та маніпуляції громадською думкою. Звичайно ж, після всіх цих подій багато користувачів задумалися над тим, щоб покинути сервіс. Якщо ви ставитеся до їх числа, то цей матеріал буде дуже корисним для вас. Нижче представлені кращі програми за версією Gizmodo, які здатні стати гідною альтернативою Facebook.

Вміст матеріалу

Чим замінити Facebook?

Звичайно, замінити весь функціонал самої популярної соціальної мережі якимось одним додатком не вийде. Для цього доведеться скористатися одразу кількома сервісами. Тим не менш разом вони здатні зробити відмова від Facebook відносно безболісним.

Google Фото для фотографій

© gizmodo.com

Насправді з фотографіями у вас не повинно виникнути жодних проблем. Для зберігання знімків існує величезна кількість гідних сервісів. Наприклад, ви можете скористатися Apple iCloud, Dropbox або Microsoft OneDrive. Проте найбільш вдалим варіантом виглядає саме Google Фото. Тут ви можете зберігати необмежену кількість своїх знімків. Єдина умова – усі вони будуть стискатися до 16 Мп. Також програма дозволяє створювати альбоми з загальним доступом і швидко ділитися фотографіями з друзями зі списку контактів.

Завантажити Google Фото для Android і iOS

Месенджери для повідомлень

© gizmodo.com

З повідомленнями теж проблем виникнути не повинно, адже ми живемо у вік месенджерів. WhatsApp, Telegram і Viber – це відмінні сервіси для чатів, які ні в чому не поступаються Facebook Messenger. Але врахуйте, що якимось одним додатком обмежитися не вдасться, оскільки, швидше за все, ваші друзі користуються різними сервісами. Крім цього, ви цілком можете повернутися до старих добрих SMS.

Завантажити WhatsApp для Android і iOS

Скачати Telegram для Android і iOS

Завантажити Viber для Android і iOS

Twitter для новин

© gizmodo.com

Twitter значно поступається Facebook за кількістю користувачів, але це найкраща на сьогодні платформа для оперативного розповсюдження новин. Тут ви можете самостійно вибирати, з яких джерел одержувати інформацію, а формат дозволяє дізнаватися тільки важливу інформацію. Крім цього, Twitter має просунутими інструментами для швидкого пошуку.

Завантажити безкоштовно Twitter для Android і iOS

Snapchat для історій

© gizmodo.com

Звичайно, найбільш очевидною альтернативою виглядає Instagram, але врахуйте, що цей сервіс є власністю Facebook, тому розглядати його не варто. На щастя, ви можете скористатися Snapchat, який створений спеціально для публікації історій. Функціонал цього сервісу повністю дублює можливості Instagram, а аудиторія тут не менш активна.

Скачати Snapchat для Android і iOS

Google Календар для подій

© gizmodo.com

Google Календар – мабуть, самий зручний додаток для створення нагадувань. При створенні подій ви можете додавати не тільки дату і час, але і локації. Крім цього сервіс дозволяє прикріплювати файли, що дуже зручно. Запрошувати інших користувачів на заплановані заходи можна з допомогою електронної пошти, яка сьогодні є у всіх.

Завантажити Google Календар для Android і iOS

GroupMe для спільнот

© gizmodo.com

На жаль, очевидною альтернативи для спільнот Facebook немає, але додаток GroupMe виглядає досить непоганим варіантом. Єдина його проблема – не надто велика кількість користувачів в Україні. Тим не менш якщо ви розкажіть друзям і колегам про його існування, то цілком ймовірно, що вони наслідуватимуть ваш приклад. Це дійсно відмінний додаток для організації групових чатів.

Скачати GroupMe для Android і iOS

Facebook запустив функцію, яка дозволяє дивитися відеоролики декільком користувачам разом
© FirmBee/Pixabay Соціальна мережа Facebook офіційно запустила довгоочікувану нову функцію Watch Party для всіх користувачів. Вона дозволяє організовувати спільний
Facebook планує випустити власний сайт знайомств
© coffeekai/iStock Соціальна мережа Facebook давно анонсувала запуск власного сервісу знайомств. І ось нещодавно плани Марка Цукерберга почали втілюватися в життя.
Основні і важливі причини, чому варто перестати користуватися Facebook
© dolphfyn/iStock Facebook – найпопулярніша соціальна мережа на планеті, яку щодня відвідують мільярди користувачів. Тим не менше, існують десятки причин, чому вам варто
Як створити акаунт на Facebook, якщо потрібна друга сторінка
© freestocks.org/Pexels Аккаунт в Facebook – це вже необхідність, адже соціальна мережа нараховує більше 2 мільярдів активних користувачів. Сервіс є не тільки свого роду
Чому нам потрібно мати менше друзів в Facebook
© coffeekai/iStock Facebook – найбільша і прибуткова соціальна мережа в світі, яка давно стала невід'ємною частиною нашого життя. Сьогодні в це важко повірити, але
Найбільші скандали та суперечки, які пережив Facebook в 2018 році
2018 рік безумовно став найскладнішим для соціальної мережі Facebook і її засновника Марка Цукерберга. За останні 12 місяців одна з найуспішніших компаній пережила кілька