Марк Цукерберг наказав усім керівникам Facebook використовувати телефони Android
11.04.2019 594 0 newsdaily.org.ua

Марк Цукерберг наказав усім керівникам Facebook використовувати телефони Android

В закладки

Марк Цукерберг наказав усім керівникам Facebook використовувати телефони Android

© freestocks.org/Pexels

The Verge розповідають про останні новини щодо нового наказу Марка Цукерберга. Далі ви дізнаєтеся всі подробиці.

Вміст матеріалу

Рішення Марка Цукерберга

Генеральний директор Facebook Марк Цукерберг наказав своїй управлінській команді використовувати тільки телефони Android. Рішення, як повідомляється, сталося після того, як генеральний директор Apple Тім Кук критикував Facebook. Пізніше Цукерберг сказав:

«Я думаю, що це важливо, не потрапити під вплив стокгольмського синдрому. Також необхідно дозволити іншим компаніям дійсно піклуватися про нас. Ми довго заохочували наших співробітників і керівників використовувати Android, тому що це сама популярна операційна система в світі».

Android є домінуючою операційною системою в багатьох регіонах за межами США, включаючи Африку, Південну Америку, Європу, Росію, Південну Азію і частини Близького Сходу. Це також гарне ділове рішення. Інші технічні компанії, такі як Snap, настійно рекомендували робочим використовувати телефони Android.

Читайте також Гра Престолів: Джордж Мартін підтвердив, що нова книга містить підказки до популярної саги

Тим не менш, перевіривши активність Twitter кількох керівників Facebook, в тому числі Девіда Маркуса, можна сказати, що багато хто не прислухалися до прохання Марка Цукерберга. Але, можливо, вони використовують iPhone за межами робочого місця.

Марк Цукерберг наказав усім керівникам Facebook використовувати телефони на Android
© kobbydagan/iStock Генеральний директор Facebook Марк Цукерберг наказав усім керівникам використовувати тільки телефони на Android. Таке рішення прийшло до Марку після
Чому нам потрібно мати менше друзів в Facebook
© coffeekai/iStock Facebook – найбільша і прибуткова соціальна мережа в світі, яка давно стала невід'ємною частиною нашого життя. Сьогодні в це важко повірити, але
Facebook планує випустити власний сайт знайомств
© coffeekai/iStock Соціальна мережа Facebook давно анонсувала запуск власного сервісу знайомств. І ось нещодавно плани Марка Цукерберга почали втілюватися в життя.
Facebook тепер дозволить розміщувати 3D-фотографії
© scyther5/IStock Останнім часом підопічні Марка Цукерберга почали активно впроваджувати нові цікаві функції в Facebook. Чергове нововведення торкнулося фотопостов.
Найбільші скандали та суперечки, які пережив Facebook в 2018 році
2018 рік безумовно став найскладнішим для соціальної мережі Facebook і її засновника Марка Цукерберга. За останні 12 місяців одна з найуспішніших компаній пережила кілька
Facebook планує запровадити обмін повідомленнями між Messenger, Instagram і WhatsApp
Не секрет, що компанія Facebook володіє Instagram і популярним месенджером WhatsApp. Але проблема полягає в тому, що всі ці сервіси практично ніяк не пов'язані між